Jump to content
Guest dalug

максимална скорост

Recommended Posts

На всички им лъжат келометражите,така ча недейте да си мислите че това е реална скорост :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една 6-та генерация civic 1,5 vtec икономик при 100 по километраж GPS-а показа 96.Аз си сложих генерация и сега трябва пак да пробвам максималната с GPS с моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y3 - вдигнах 170 по магистралата Шумен - Варна. Според мен може и повече, но ме достраша да задържа газта до ламарината.

 

Публикувано изображение

интересное

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повярвате ли че с въшката д13б2(аватар) съм дигал 210 км. по магистрала Хемус...вярно след доооста продължително набиране...но ги дигна. Това беше преди 4 години. Тогава бяхме с баща ми и той кара. След 4 години като взех книжката я пробвах на една права и трууудно след 160....

абсурд. Станахме като рибарите май вече :)

 

Публикувано изображение

интересное

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засичано с ГПС страшничко си беше ,нямаше как да снимам с апарата

колата е Митсубиши Иклипс турбо

Публикувано изображение

лелееееееееееееееееееее

 

Публикувано изображение

интересное

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y3 - вдигнах 170 Според мен може и повече

...200 ще ги направи на 100% карал съм такава и няма да са и проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една 6-та генерация civic 1,5 vtec икономик при 100 по километраж GPS-а показа 96.Аз си сложих генерация и сега трябва пак да пробвам максималната с GPS с моята.

Няма страшно RAMBO мачкай я здраво. Мойта D14 (за съжаление) я ръчкам здраво Варна - Шумен магистралата....190-200 на 4-та само дето като стигна 200 и трябва да бия 5-та че прекасвача удрям Иначе има значение и горивото от 2-3 седмици от ЕКО зареждам и съм много доволен туй Shell i OMV бахти боклукапоследното зареждане на OMV беше ужасно (OMV до стадион...забравих му името до техническия във Варна) едвам стига 160-170 изобщо нещеше да върви :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам д13б2 макс. което съм вдигал сам в колата с 20тина кг багаж е 185 и то доста трудно. предвид че съм с 15ки а километража е настроен да изчислява скоростта с 13ки това идва към 190 км и не мога да си представя този двигател да направи нещо повече от това така че за колегата който е вдигал 210 му предлагам пак да си погледне под капака да не е с др двигател. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ Б16А1 230 кмч по новия път за дупница с двама души :) сега като изпера филтъра и с новата генерация ще видим дали ще има промяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там няма равно място и тая скорост или си я вдигнал надолу или нагоре :) И внимавай , че на мен искаха да ми земат книжката там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ Б16А1 230 км/ч сега като изпера филтъра и с новата генерация ще видим дали ще има промяна

...давай пери,че Д13-ките почти те стигат а нямат и наполовина твоите коне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ Б16А1 230 кмч по новия път за дупница с двама души :) сега като изпера филтъра и с новата генерация ще видим дали ще има промяна

:huh::help::huh::lol: :lol: :lol: :lol: Просто без коментар..като го изпереш и ша лепне 300, спрете се бре дайте по-сериозно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо ще спреш ли всяко мнение да коментираш!темата и без това е абсурдна, и е повече за чесане на езици, никой не може да докаже скоростта си, освен със сканиран акт от КАТ :) - и пак не е ясно на какъв наклон е направена и какъв ти е проблема CRX 150 коня да направи 230, след като със 133 коня рекс ги правя? Поне по километраж и оборотомер - но доколко са верни, е друг въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рекса наистина е напълно реално. С подходящи гуми и може би маааалък наклон. Все пак тази кола е почти безтегловна. :) А колегите с Д13, които правят по 210... мхм... не сещам в НФС да има Д13-ка. Там има само 6-а генерация купе и хеч. А тази игра е единственото място, където може да се постигне такава скорост с този мотор. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15Z6 На връщане от морето 2-ма човека с 2 сака и 5-та с малко наклон 200 на гас, по километраж. Мисля, че това и е душата, макар, че се появиха коли и неможах да подържа малко педала за да съм сигурен и все пак съм доволен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

235 км/ч Honda CBR 600 F2 - ограничени са на токова :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic D14A4 - 160-170 km/h потдържана скорос в продължение на около 30-40 минути с трима човека и препълнен багажник. Разбира се това се случи в Гърция, а до колкото максималната скорост никога не съм си и поставял за цел, а и в България с известните ни "гладки" магистрали - не мисля, че се заслужава риска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

230км със Сивик 5ген. В16А1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дано информацията поднесена дотук не попадне в КАТ, че една Хонда няма да остане на пътя за идните месеци :)Иначе и аз да се разпиша...д14а4 - 190 на "Тракия" с десен крак пробил купето ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с мойта D15B2 съм вдигал 200 ето и един линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д15б7 -210км/h около 10 пъти,аз си мисля че повечето хонди трябва да праят 200 без проблем,просто трябва сърце,кви са тия изказвания 160-170 и повече не върви,тя мойта до 160 вървеше на 3 после 4 и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5ген, хеч, D15B2 сток съм.На Вакарел на слизането в посока Пловдив и на слизането на Карнобат->Бургас 203 км/ч (на око). Иначе на равното - 180-185 максимум.Всичко това на 5-а предавка, на 4-а не съм пробвал колко е до прекъсвач. Да съм жив и здрав да споделя в по-късен момент :DИ наистина - дано КАТ стоят далеч от тази тема :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми д16-ката си карам 205 км на 4-та бутам 5-та пълня километража...но тва нз не сам го усещал да вкарам 5-та и от 200 да падне на 190.. продължава да си набира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15z6Максимална скорост малко над 190 км. (на четвърта предавка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложихме гпса да видим за какво става дума - 246 по лек баир нагоре, като 2ри рън на връщане нямаше понеже магистралата е много хлъзгава а имам проблем със спирачките. На 200 по километраж показва 190 реална някъде+- 2 км. Това е с джанти 15' вдигнат отраничител. Със 16ки трябва да направи повече защото влиза в прекъсвач. За сток кола съм доволен. Догодина 300 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H23 stok230км/ч по магистрала Тракия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...