Jump to content
Guest dalug

максимална скорост

Recommended Posts

карал съм я с 200 по магистралата можеше и още но имаше бая свижение и ме достраша :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще ти обяснят , че ти ги е нямало 50 коня заради генерацията, защото те с д13 правят толкова

Eй драко, искаш ли да тестваме D13ката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам, искам ... то твоята ако не може , коя ли ще може ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моито купе 1.6 v- tec пета ген. повече от 230 не иска няколко пъти съм го пробвал ,не ще и не ще ,сигурно щото е с 16 ки . :D

чудно защо ли, автомобили с 300 к.с. заводски, вдигат само 250-260 км/ч, а тези с 500 к.с. едвам достигат 300 км/ч :D Моят съвет е, да си сложите по един GPS в колите, за да видите реалността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудно защо ли, автомобили с 300 к.с. заводски, вдигат само 250-260 км/ч

....въпроса е за колко време ги вдигат а и някой са ограничени до толкова :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моито купе 1.6 v- tec пета ген. повече от 230 не иска няколко пъти съм го пробвал ,не ще и не ще ,сигурно щото е с 16 ки . :lol:

чудно защо ли, автомобили с 300 к.с. заводски, вдигат само 250-260 км/ч, а тези с 500 к.с. едвам достигат 300 км/ч :D Моят съвет е, да си сложите по един GPS в колите, за да видите реалността.
С GPS показва с 6 км по-малко така че ако не са 230 то са 224 :D И аз карам същото купе втек и съм го карал макс около 225.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сток F18B2 на газ / заредена в Холандия / по немска магистрала 210 на километраж , гуми 205 / 50 R16 , а с нашта си родна газ 195- що ли :lol: , на бензин същата работа , чак се комплексирам като '' пилотите'' на разни други ''бегачки'' ми разправят как си карат с 220- 240 ??? ,е не че съм ги виждал ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудно защо ли, автомобили с 300 к.с. заводски, вдигат само 250-260 км/ч, а тези с 500 к.с. едвам достигат 300 км/ч ;) Моят съвет е, да си сложите по един GPS в колите, за да видите реалността.

;) Колите под 120-130 к.с., които могат да ускорят до 230 не са много. Ама това се обяснява трудно на клавиатурни състезатели, които с д15б2 вдигат по 220 - 230.Аз миналата седмица вдигнах 270 и колата се подхлъзна на един плавен вираж. Ако не беше звъннал будилника щях да остана на място. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"можеше и още"

...това е култовата реплика на всеки оптимист който е постигнал почти нереална скорост,но е убеден,че може и още :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми се виждат и на мен нереални тези километри :D С Акорда едвам достига 220 км/ч , а за 230 км/ч ми трябваха лек наклон и над 10 км :D до 210 км/ч си ускорява като пич , но след това може би му идва тежичко дупето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 вървеше CRh-a s d16z5, а витеча 250

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само на мен ли ми се струват високи тези скорости,за сток ако са колите?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И два мармота завиват шоколада в станиол. !!!

:rolleyes: в калник от Опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да, хиксовете са добри на високи скорости. На прелюда трябва да му сложиш H29 за да върви с толкова..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залепете си клавиатурите с някакво серизоно лепило, че току виж сте литнали заедно с тях :rolleyes: !!! !!! После защо има подигравателни теми за Хонда и и Хондаджии в други форуми. Ще има и още как!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей... по някой път наистина не се чувате какво пишете! :rolleyes: !!! !!! Да не казвам: гледам и не вярвам на ушите си!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и мойта Хонда по километраж ми показва, че се движа със 220, ааааама аз си знам че най-много реално да са били 180 .. !!! .. D15B2 sedan ... не мога да си повярвам, че съм дигнал 200 колкото и да ми се ще :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама Роско е вдигал 250 с витеЧа. И още е можело, ама не посмял, щото бил със стари гуми. Ама те хиксовете са добри на високи скорости. Не като Прелюд-а. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 по надолнище (по километраж подчертавам) D15b2 иначе 200 си ги вдига на равно и ги държи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д16а6 сивик 4 ген 195 и мре неще повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A3 до 250 ги поддържа на нагорнище , след това ме е страх , иначе може повече , усещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A3 до 250 ги поддържа на нагорнище , след това ме е страх , иначе може повече , усещам.

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 с д13 с 4-2-1 от д16у9 и махнат ограничител на 2 -ата дроселонва на карба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че километражите лъжат..не знам с колко но лъжат,въпреки че и аз с бившата 4ген- Д15б2-по равното вдигнах 210км/ч..но не съм въобще сигурен дали са реални... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A3 до 250 ги поддържа на нагорнище , след това ме е страх , иначе може повече , усещам.

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 по километраж малко преди да влезе в червената зона. Изчетох цялата тема и направо се шашнах коли 90-100 коня да вдигат с лекота 200+., а мойта(ф23з5) да се мъчи толкова след 180-190 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коли 90-100 коня да вдигат с лекота 200+., а мойта(ф23з5) да се мъчи толкова след 180-190 :)

Проблема не е в колата ти, а в теб. Спокойно можеше да напишеш "Вдига 245 по километраж" вместо това 210 и всичко щеше да е наред :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз с д14ката спокойно си правех 220 в тунела на люлинското. там нали е нанагорно и като стигна релсите на трамвая направо прелитах светофара на метростанцията и кацах пред арената....та сега сериозно - с д14 съм правил 180 на път за морето и се виждаше че и е тегаво на колата, беше си мъртвец... щом няква тигра не и видях стоповете :thumbs1:с б16ката 180-200 си ги набира прилично бързо - пробвано на път за националната но не съм се пробвал за максимална скорост, макар че колата се държеше стабилно. (ма ми се извади подкалника.... ташак)

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ми повярвате ама на път за морето трима човека и малко багаж за ден престой километрайа показваше много близо до 200 (някаде кам 197) и то на гас,можеше и повече ама бащата го хвана шубето и ме накара да намаля иначе колата се усещаше че мойе и повече 5ген. сивик D15B2 подчертавам на гас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая е била от лютата газ .. и аз карах с такава едн време :thumbs1: възможно е ако си хванал попътен вятър и добър наклон ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц тц явно аз карам най-скопената Д15-ка на света.... или от миризмата на газ са умрели 40-50 коня :thumbs1: На магистрала Тракия (без значение в коя посока) повече от 170-180 (по километраж) не съм вдигал и то при положение че дава разлика 4 км/ч (до 100) и 8-10 км/ч (към 150) сравнено с GPS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попътен вятър и добър наклон ...

За твоя кирпич е нужно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ми повярвате ...можеше и повече... на гас.

аз не.джони ти с твойта да не си правил 250 ? :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин си карам аз за работа, улавям свободна лента и яко газ. Карам икономик Д15З6. Не се и усетих кога се набра толкова бързо, но тя си е от бързите коли моята. От сфетофар до сфетофар си вдигах спокойно до около 230-250!!! Знам ли,може и да е повече от 250 даже, защото стрелката на километража забиваше, а тази на обортомера още се покачваше малко над 9000 оборота и имаше още накъде!!!.....................хванах и наклони и попътен вятър, абе всичко беше в моя полза..........................по едно време отварям очи и гледам жената ме дърпа и казва"Айде ставай , че 08:15ч минава вече, пак ще закъснееш", станах, измих си очите и такааааааааааа...................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misho, и аз така - километража ми е до 240, ама подпря пина от долната страна, иначе се усещаше че може и повече.....п.с. тааа тема премина в областта на научната фантастика. То бива хондите да са бързи ма пък...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък ще ви кажа Ввярвате или не ваша си работа че с БМВ тройка 1600 101 коня от тия с двете врати 1994 модел съм правил 240 по километраж без никакви проблеми а то макс си пише 240 нещо тия хонди са спънати от към високи скорости как може кола 130 (D16) коня адвам да прави 200?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):lol::cool: човек, паднах от стола :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...