Jump to content
Guest dalug

максимална скорост

Recommended Posts

аз пък ще ви кажа Ввярвате или не ваша си работа че с БМВ тройка 1600 101 коня от тия с двете врати 1994 модел съм правил 240 по километраж без никакви проблеми а то макс си пише 240 нещо тия хонди са спънати от към високи скорости как може кола 130 (D16) коня адвам да прави 200?

Зависи от състоянието на колата колега моята е с блок д15 и глава втек и прави 220 без проблем и има мегдан за още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам дали ще ми повярвате ...можеше и повече... на гас.

аз не.джони ти с твойта да не си правил 250 ? :)
Да имаше вятът ама той беше страничен и когато почнах да я гоня бях на леко нанадолнище а когато вече отпуснах гаста бях на леко нанагорнище така че няма никакво значение казвам това което показваше километража,звучи невероятно но е факт,а газовото беше сложено преди седмица и исках да видя до каде ще стигне километража.Ако искате вярвайте,отдавна вече сам минал годините дето да говоря прехвалени неща за разлика от доста пичове в тоя форум. Редактирано от GTS_81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80 км за извън населено място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък ще ви кажа Ввярвате или не ваша си работа че с БМВ тройка 1600 101 коня от тия с двете врати 1994 модел съм правил 240 по километраж без никакви проблеми

...аз мога да се обзаложа с теб,че тоя километраж на 1000% не е бил изправен щото тая кола след 170 почва да се зори и да ускорява бавно пътувал съм на дълго с такъв баварец компакт и го знам колко може 210 макс и му трябва адски доста време за да ги постигне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе мушмули аз също карам хонда като всички вас имам ли причина да ви лъжа за бмв-то?не му правя реклама а само констатирам странната разлика в максималната скорост.То не е мое карал съм го 2-3 пъти само ако искате вярвайте ако исkате недейте мажду другото на 400м тва бмв не успя да ме вземе но ако се дърпаве на дълго...съм изгаснал ;)

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама това с турбо на 2 бара нали ? и аз съм чувал за такива Е36 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мне напълно стоково 1600 кубиково бмв 3 с 2 врати компакт май се водеше не ги разбирам много бмв тата не са ми по вкуса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...знам,че караш Д13 нали се познаваме ама ти го изкара с по голяма максимална от моята бе!!!Един приятел ме вози в Голфа си дизелак дигаме 180 и ми вика гледай не върви ли Голфчето казвам му,че тая скорост не е повече от 140 той не та не най много с 10/20 да лъжел скоростомера после взех бившата ми Хонда и тръгнахме да правим сверка той кара с 180 а аз го изпреварвам с 150км/ч ;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора ако искате ми вярвайте няма да спора повече с вас ;) аз бях зад волана и сам видях как стрелката удри 240 и да ви кажа доста си приличаха на 240 щото пътя доста се стесни :D поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

возил ли си се на уно без амортесьори в дъжд през ноща ? с 60 прилича на 240 - пътя ти става като точка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора ако искате ми вярвайте няма да спора повече с вас :D аз бях зад волана и сам видях как стрелката удри 240 и да ви кажа доста си приличаха на 240 щото пътя доста се стесни ;) поздрави на всички

Стига си се напъвал,карал съм точно такова бмв и е СПРЯЛО ама много е спряло бе човече!!!!!!!!!!!240 е немислима,непостижима ,абсурдна и каквато се сетиш скорост за тоя мъртвец,спри се, излагаш се!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора ако искате ми вярвайте няма да спора повече с вас :D аз бях зад волана и сам видях как стрелката удри 240 и да ви кажа доста си приличаха на 240 щото пътя доста се стесни ;) поздрави на всички

И един мармот увиваше шоколада в калник от Опел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Емо мислеше че караме с 120 ама слезе да види радара на куките и млъкна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел имаше такова бмв 3-ка комапкт само че мотора който е 140 коня, и на магистралата правише 230, но колко е верен километража незнам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам компакт 1.6 за съжаление и 240 е толкоз възможно колкото лукчо да вдигне 280 с неговото кончерто. :tease: !!! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз пък ще ви кажа Ввярвате или не ваша си работа че с БМВ тройка 1600 101 коня от тия с двете врати 1994 модел съм правил 240 по километраж без никакви проблеми а то макс си пише 240 нещо тия хонди са спънати от към високи скорости как може кола 130 (D16) коня адвам да прави 200?

С на един приятел БМВ-то тройка 328i купе Ванос на 255 стрелката умира и на никаде повече а е 200 коня.С тройка 316 не мислимо е че ще вдигне повече от 200-205 км. при добър наклон и попътен вятър.Същия този човек има и нормално четириврато 318i е36 115 коня и повече от 215 неще както и да го тормозиш. ;) Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

километражите доста лъжат(при някои повече ,при други по-малко) особено след 200км/ч. За справка дизеловата кочина 90к.с дават и топ спиид 180 по каталог ,по километраж на равно прави 195,но по гпс е малко над 180....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така тъкмо излизма на един главен път и поглеждам на огледалото един пасат 4-ка се набримчил и от 1 км ми дал десен мигач да ме минава и гледам стрелката на бензина на средта на черената зона викам си да ме минава че няма да ми стигне бензина до ниякиоя бензиностанциа ако я стъпчак както трябва. Но не издържах и както бях на 3-та мачкам газта до долу ама пасата вече беше прекалено близо макар че двигателчето ми не е голям 1.5 101кс. колата доста прилично си ускори на трета до кам 145-6 на около 6900 оборота малко преди прекъсвач, точно в този моента паста ме мина сигорно с разлика от 10 тина километра най-много.На 4 съм и карма зад пасата на окло 10 метра ако стъпча до дъно ще го мина но идваше завои и нямаше видимост по намалихме е то колко завоя аз лично го взех със 140 тои е така правичък но без видимост. Излизаме с оня от завоя и аз като бях на 4 та мачкам до долу бия мигача и го минавам, да кажа само че пасата беше дизел 1.9 TDI с чип 150кс. знамго защото е местен. Значи като го минавах бях вдигнал към 183-4 км. и обротомера показваше 5700 оборота :P. а и само да кажа че като го минавах турбината му толкова свиреше че чак гърнето ми не се чуваше :D:rolleyes::dunno: . И така пиша в тази тема главно заради скоростта която направих тя не е чак толкова висока но все пак след като на 4 та на 5700 оборота направи към 185км се чидя на прекъсвач които е на 7000 колко ще направи. Мисля и най0скоро време да разбера :P:D:P . И звинявам се за толкова дългия пост които написах но съм толкова вълдушавен от hondeto коео имам от скоро. :D :D :P . И на всички приятно и безаварийно. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[ирония]браво , грой :rolleyes: така се прави като те изпреварват ...[\ирония]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо Лукчо е прав.и второ ако пасата е с мотора който описваш 131 к.с PD и евентуално е чипосан а и човека знае че се гоните ...ще си набиеш комплекси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на тоя Пасат 130 коня ТДИ аз пък мога да му докарам комплекси щото е голям кораб и двигателя му идва слаб един приятел дойде да ме повози и да ми покаже колко много ускорявал ама след замерване се оказа,че няма смисъл да си харча бензина та той е над 11 сек. до 100км/ч :rolleyes:http://www.vbox7.com/play:d309ce96

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не можеш да му докараш нищо..темата е за максимална скорост.а и за ускоренито пак си в грешка!Без чип е 10.2 секунди.

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кои каквото иска да си мисли но си е факт дори не бях и сам. А да кажа също че след пасата като минах удърпах ушите и на един пернишки голф :) ама не беше толкова интересно. А за пасата говорих с момчето после и каза че е без чип аз съм се объркал защото има още един такъв но този е 131 коня и определено знаеше че се дърпаме. А по темата утре ще патувам за русе и ще пробвам какви километри ще направи на 4 и ще пиша ако някои го интересува де ама нали за това е темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Освен на 4-та пробвай и на 5-та колко ще направи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои автомобили достигат макс. си скорост на 4-та..справка бензинова 190-ка 2.0 мотор, 198 на 4-та и 190 на 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Виж все пак предавателните числа! Няма как да стане това. Просто на 5-та ще постигне повече, но доста по-бавно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, има как .. просто ако 5-тата не дава достатъчно сила с която да се преборят съпротивленията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Айде бе? А CRX с 240? D15-ка с 220? Сигурно на трета ги правят? Трябва само достатъчно дълга права и голямо сърце! А не удобна клавиатура и пресни спомени от The Fast & The Furious!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аматьори.....

 

Публикувано изображение

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е на 3-та нали ? :) крайното колко е ? 1 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж все пак предавателните числа! Няма как да стане това. Просто на 5-та ще постигне повече, но доста по-бавно!

Възможно е при 1,8 мотора разликата е 7 км 185-4-та , 178-5-та , това са данни от мануала на 190-та !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повярвате ли че с въшката д13б2(аватар) съм дигал 210 км. по магистрала Хемус...вярно след доооста продължително набиране...но ги дигна. Това беше преди 4 години. Тогава бяхме с баща ми и той кара. След 4 години като взех книжката я пробвах на една права и трууудно след 160....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повярвате ли че с въшката д13б2(аватар) съм дигал 210 км. по магистрала Хемус...

Ми... не. Освен ако не си намерил 10 км баир със сериозен наклон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне да беше казал тракиа...там е по-малко невъзможно да ги вдигнеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В посока София край Правец преди тунелите... не си спомням толкова добре дали е било наклон но е възможно...то иначе няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно след тунелите посока София преди Правец си има доволен наклон :lol: айде вярваме ти ... В крайна сметка какво значение има кой колко е вдигнал , винаги ще се намери някой да ти го оспори или обори / дали не е с У / :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Так си е за Б4.а мах. скорост от 210 с ауди А4 2000к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното изобщо не го разбрах. Още повече, че аз лично съм правил 238 по GPS със А4 (Б5), 1.8Т

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мах. скорост от 210 с ауди А4 2000к.с.

...хората с 75 коня я правят ти с 2000 коня само 210 не ти е наред колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...