Jump to content
1net

Пуснаха ги най-накрая

Recommended Posts

ако още не сте прочели :)http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1075992направо да не повярва човек, че драмата, с която вече май бяхме свикнали приключи най после :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после положителна развръзка и реален резултат.Прави чест на президента че издаде веднага указ за помилването им без всякакви процедурни и формални разтакавания, както и организирането на пълното им медицинско обслужване.Искрено се надявам тези хора да успеят да си стъпят на краката по-бързо и да се възстановят психически в най-голяма степен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно отивах на изпит по право и чух новината :fun:

 

толкова години минаха,че каквото и да кажа ,ще е малко.....

Прекрасен момент ,който трогна всички българи :fun: .....

 

:lol::):fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари се изпраха, много шумотевица се вдига.. важното е, че всяка една страна /като имам предвид страна като държава/ получи своите облаги от случая. :lol:Ние си върнахме любимите медици, либия получи много превилегии за търговия както и няколко милиона долара, Франция... тя тепърва от нас се очаква да изисква. И аз се радвам за тях, дано наистина успеят да се възстановят от тази психологическа травма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се зарадвах на новината ама малко ми стана убидно щото след като взеха 500 млн. долара от джобовете ни. Медиците споменали че и те щяли да съдят държавата за не по-малко пари от тези които е получило всяко либийско семейство... И кой ще плаща пак ние :lol::):fun: Много хора ще ме оплюят, но си казвам мнението и не ми пука общо взето. Да съдят политиците за пари а не ДЪРЖАВАТА ( НАРОДА ):fun: Ние не сме виновни :fun::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много се радвам, че най-после хорицата ще намерят покой от тия 8 години постоянен стрес и ЕВАЛА на президента за благородната му постьпка :lol:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е направо непонятно за мен.. прекарали са почти десетилетие в съдилища, и сега искат още!? Неблагодарно е според мен... от джобовете на народа излезнаха парите, които ги спасиха, от устите на хората се започна кампанията, президента ги оневини... и какво, те искат още съд и още пари и проблеми? Вместо да си седнат на гъзовете и да се опитат да започнат отново нормален живот без проблеми... неимоверно е просто - Българщина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Може пък и да се замислят..... според мен това е реакция от стреса който изживяха ( и изживяват), не са имали достатъчно време да асимилират какво всъщност се случва.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека се радват на свободата си :lol:пп. Сега е момента, в който трябва да се реши въпроса с дълга на тази Циганска държава към България

Редактирано от ASRacing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харви, приятелю, Първо те са били там по свое желание (да не кажа че с връзки само се ходеше), за свой бизнес и печалба и съответно знаейки в каква идиотска арабска държава отиват (за много долари естествено) и съответно донякъде на своя отговорност и риск:lol:Второ - доказано е и не се оспорва изобщо, че поне някои от тях са се занимавали с проституция с арабите, черна борса, алкохол - все неща, които са противозаконни в държавата в която си отишъл доброволно да работиш, и нарушавайки закони, за които предварително всеки бива уведомен:fun:Трето дори само за тези неща да бъдеш осъден там, те чакат мноооого години затвор, че и по-тежко наказание дори:fun:Четвърто - те де юре са осъдени виновни бивши затворници, които са помилвани от президента, което не отменя вината им, а само я опрощава:) Как тогава ще съдят някого? Аз не съм им нито адвокат, нито прокурор, но с това си изявление тяхно и на близките им обиждат хора, които носихме ленти, вълнувахме се от проблемите им и ще плащаме свободата им с години още:)Затова казах да си живеят живота мирно и тихо, да се радват на свободата си (нещо което не забелязах днес), а каква е ИСТИНСКАТА ИСТИНА за спин-скандала и заразяването ще си остане завинаги тайна за всички:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е така, Майна, но държавата пое ангажимента да се погрижи за тях и от този момент държавата е отговорна за действията сиа дори и да не се беше намесила пак можеха да я съдят за това че не се намесвагрешката им е, че се сетиха да искат обезщетения чак сега, когато проблемът се решитова го прави да изглежда цинично и ще им изиграе лош номермогат да съдят държавата и пред европейския съд по правата на човека но и това ще изглежда неетичнотрябваше да поискат обезщетения оше след първата присъдапо-страшното е че подобен политически тероризъм може да стане практиказащото вместо да се намери друг начин, на една арабска диктатура се плати откуп от половин милиард долара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да... на мен недоволството ми е точно от това - нека се връщат, нека живеят нормално, но да не правят така, че на Вуте /в случая в лицето на цялата държава и вие, като данъкоплатци, тъй като аз нямам още такива задължения/ да му е зле. Нека са щастливи, не съм казал да гният там вовеки, но просто именно тяхната постъпка е такава - връщат се и вмето да са благодарни, че целия народ се е впуснал в тяхна защита - съдят. Това ми е неясно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

zarrick, преиначаваш думи и факти, не ми се спори така , а и принципа на консолидация и единство на стадото, глутницата или на циганското множество не ми е присъщо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО :blink: и дано от тях още да стават хора ... НО въпреки че досега не си сложих лепенка в тяхна защита поради причини които няма да споделям ( но не мързел ) , сега може да сложа лепенка " върнете ги обратно :lol: " ако това което казвате е вярно - че смятат да съдят държавата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам как може да осъждате хора преживели изтезания в либийски затвор.Били отишли доброволно - ми да не е забранено?! Айде да ги осъдим че са варили алкохол? Вие да не би да подкрепяте забраната за варене на ракия :blink: Едно ще кажа и напомня - някога, в Първата Българска държава на Балканите, ВСИЧКИ поданици на хана/княза/царя, са се ползвали с пълна и недвусмислена подкрепа при възникване на проблеми в чужбина - и затова са уважавали българите.Наум, Климент, Сава и Ангеларий ги пускат от моравския затвор, защото Борис е писал, че са български поданици и ако не бъдат освободени ще има война... и примери за войни предизвикани от, да речем, преследване на български търговци е имало - заплахата не е била куха.Може да са всякакви но са НАШИ .Ако сами не се уважаваме, себе си и сънародниците си, никой няма да ни бръсне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во ще правим лентичките "Не сте сами"? БТВ и 24 Часа трябва да измислят ново предложение :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави и да се радват на свободата. :lol::( ПП: Суматохата е голяма и има много неща за които не се говори и т.н казаха, че на едната от медичките са открити в сметка 170-80 000 - ли беше хиляди долара????:blink:!?? това как се получава незнам и откъде тия пари но 100% съм сигурен, че е имало игра, но каква не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една стара истина излиза май на яве.................каквото и да ти говорят знай,че става въпрос за пари :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една стара истина излиза май на яве.................каквото и да ти говорят знай,че става въпрос за пари :blink:

а в случея за много пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама... цялата история започна да се превръща от момент, който всички чакаме с години в пълен фарс... Ако това че смятат да съдят държавата е вярно... просто нямам думи... Като се сетя как на всичките фирмени сайтове съм слагал банери, носили сме лентички, специално поръчвахме за всички офиси на фирмата двуметрови ленти... Само и само колкото се може повече хора да видят, разберат и станат съпричастни... Ако го направят просто... да ти е драго да повръщаш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми, аз пък предпочитам 100 пъти моите данъци да отиват за издръжка (или обещетение) на тези изстрадали хорица от колкото с тях да се хрантутят всичките гнусни мафеи дето сега го правят (там разните депутати, политици и не знам още кви) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато са казали в болницата в Либия че могат да бъдат съдени и са призовали всички българи да се приберат в държавата си... Кой е останал... ето ги нашите герои :lol: Бих го нарекъл просто АЛЧНОСТ:blink: Нека си живеят спокойно и да си върнат хубавите дни ,но аз неискам да плащам за тяхните грешки. Те са отишли там по собствено желание и дори след като държавата е искала да ги прибере пак да останали по собствено желание:( С тях е имало още десетки българи които са се прибрали и съм сигурен че несъжаляват за постъпката си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi
... Такива били условията. А до колкото чух измежду тях има хора с по над 25 години стаж. Това би трябвало да значи, че наистина знаеш вече какво правиш И ако е така, И ако е имало слухове, че наистина условията в тази болница са такива, че да се рапространява зараза, ЗАЩО тогава продължаваш да го правиш?! АЗ ако бях, щях да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е казана и изнесена цялата истина за тоя терористичен акт на лИБИЯ срещу наща мила Родина и нейни поданици а кой е виновен за това май невроятната проява на "професионаизъм" и "отзивчивос" и "загриженост" на външото ни министерство и дирибеите в чужбина наречени дипломати примери много за техните дяния премного а най-много ме е яд че нямат и срам и морал да си признаят и пускат разни версийки и слухове за медиците и други хора пострадали по тяхна вина оня скапан Мангал костов и Тъпата к..ва михайлова имаха наглоста да дават изявления по медиите вместо да се разхождат със раирани костюмчета в либийските затвори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry ако съм обидил някой, извинявам се!Но това е моето мнение и аз си стоя зад него. Дори и да съдят държавата мисля че имат пълно основание. А и Европата се изръси 500 милиона за циганетата в либия, а нии ся скачаме за некви си 4 милиона с които хорицата да си оправят разбития живот. След сичкото безхаберие и мизерии на тая дупка на картата наречена държава България мисля че тва е наи малкото което им дължи.П.С. Нищо чудно че до казана на българите в Ада няма дявол, който да ни пази да не избягаме. Имаме си сънародници за тая цел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

П.С. Нищо чудно че до казана на българите в Ада няма дявол, който да ни пази да не избягаме. Имаме си сънародници за тая цел!

Приятелю, аз няма да ти попреча по никакъв начин да избягаш, ако за теб БГ е казан в ада. Докато учех в ТУ прочетох едно много умно писание на една стена в коридор в общежитието ми:"Когато си гладен отваряш буркани, защото когато хората правят пари, ти правиш буркани!"Толкова потресаващо действа, особено когато го гледаш няколко години в трезво и нетрезво състояние.Идеята ми е ... стига плюхме по "държавата", защото "държавата" - това сме самите ние. Не си ли седнеш на Д-то да копаш... абе заеби. Иди, излез от казана и иди кажи в другите казани как е. Аз тук съм щастлив, а това което не ми харесва - боря се срещу него, както мога.П.С> Работя по 16-18ч на ден! :) ...щото не ми се правят буркани! Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно пак почваме да зацапваме темата :) та по тоя повод с бачкането да ти кажа нещо много вярно което открих наскоро и можеби повечето тука го знаят ,ама мен ме изуми :)значи нали от ранно детство ни учат, че : знанието е сила и освен това , времето е пари . оОобаче ... това се знае от училище ... A= F*t , значи като заместим се получава ,че :Работата(А) = знанието(F) * парите(t) т.е. парите = работата / знанието ... извода е че при знание клонящо към 0 парите клонят към безкрайност и работата не оказва никакво влияние ... за пример ще дам футболистите :P знаят малко печелят много и обратно заплатите в БАН са смешни значи и проверката минава ... единствения проблем е ,че процеса на учене е необратим и ако не се спре навреме води до беднотия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях я чел и преди тая глупост, ама... Грешното допускане, води до грешни изводи! ;) Нито знанието е F, нито парите са ти t. F е сила, а не знание. ;) И ако успееш да вършиш много работа (А), без да използваш много физическа сила (F) се получава това, което на някои тук им убягва ;) Joker: За да успееш да свършиш повече работа за единица време с по-малко сила, използвай сивото си вещество. То не е отразено във формулата, само влияе на съотношението :) Виж него можеш да го наречеш коефициент на полезно действие (КПД) и ако го приложим за всяка от участващите величини в уравнението, може и да се съглася, че времето е пари, а знанието е сила. И ако продължа още малко така ще те вкарам в дебрите на Математическия анализ 5-та част, че свят ще ти се завие! :):P Темата беше за медиците. Те вече са свободни. Ама днес Миролюба Бенатова така се празнеше от екрана, че чак мен опръска. Още малко и ще махна БТВ от запаметените програми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата(А) = знанието(F) * парите(t) т.е. парите = работата / знанието ... извода е че при знание клонящо към 0 парите клонят към безкрайност и работата не оказва никакво влияние

ако целта на човек са парите наистина не е нужен много акълна всички им е отдавна ясно, че най-голяма печалба носят търговията с наркотици и оръжиекато целта в живота ви са парите - какво чакате?добре че все пак има и по-разумни хора, за които парите не са най-важното в животасигурен съм че драмата с медиците е осъзнала мнозина, тръгнали по лесната печалба от съмнителни места, като тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък щяли политическо убежище да търсят:ИНФОДано да е поредната журналистическа измислица,иначецял народ ще ги намрази............ :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...