Jump to content
fenabg

Пак съм аз Люклер 2

Recommended Posts

Пак решихте набързо да ми заключите темата . Или сега трябва сме тъжни? Не желаете диспут а пак си налагате правила по ваше усмотрение  . Ще чакат хората одобрение  , ми щом ви се четат глупости.

Тея правила са писани малко преди да стана модератор и тогава пак всичко с инат и заключване на теми ставаше.

Евала те така се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно наказание в този форум и то е за нарушаване на точно това правило. Малко след като го въведоха и писах в тема без да знам. Още си го държа в профила предупреждението от тогавашния мод, за да си припомням, как не се пише на потребители (то всички сме потребители), когато се налагат наказания.

 

Относно правилото - преди това в темите можеха да се видят всякакви мнения "колегата е точен, препоръчвам", "има ги по-евтино еди къде си", "това за моя сивик 3 ще стане ли?". Кому е нужно? И с всеки отговор темата да се ъпва, за сметка на тези, които са си писали точно и ясно какво продават и там лаф не става.

 

Относно конкретния случай - човекът беше питал и от какво друго става, без на този въпрос да му е мястото в този раздел. Да, помогнал си му. Да, видях поста ти и реших, че ще е най-добре и авторът да го види и чак после да го скрия. След мен е минал колега, който е действал директно по правилата. И не виждам нещо лошо в това.

 

Та къде е диспута? Помогнал ли си на човека - да. Там ли е било мястото на въпроса му - не. Там ли е било мястото на отговора на въпроса му - не.

 

Аз не мисля, че сме наранили някого, като сме му изтрили отговора в тема от този раздел. Защото сега е в помощ, но в 95% от случаите е за да си продаде някой нещото.

 

Относно правилата - определят се от екипа. Светът е голям, места за изява има навсякъде. Тук не искаме да приличаме на фейса.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka си остана политиката във форума от години , заключване на теми , банани и тн . Малко са тези които помнят и габровската група как си замина . Много на инат го удряте момчета  от край време така се процедира и никога не е било от полза . Ако едно масло ви е манна небесна за съществуването на един форум много жалко ама много . Айде катинар и на тая да сте спокойни ?.  

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почваме да повтаряме едно и също - банове и катинари. Нито си наказан, нито темата е заключена.

 

Още по-малко пък са тези, които помнят колко майсторчета имаше тук през годините. Да не ги изброявам. Където даваха "безценни" съвети от обич към гилдията. И веднага, щом натрупаха достатъчно клиентска база, безплатният период на програмата изтече.

 

Но, ако така или иначе ще се повтаряме - и без бан и катинар, всеки е свободен да си търси щастието (във всеки един аспект) другаде. Въпрос на приоритети.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната тема ми я заключихте вместо да по разискваме вариант нали. Ми май все още си седя и ми е драго за форума . За разлика от тези с клиантелата които и да са те , посочени от теб. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван, мога ли да помоля да разкажеш за габровската група?

Аз съм го проспала, не съм била наясно тогава. А доста от настоящите потребители, пък, съвсем.

Честно, от твоята гледна точка.

Надявам се да чуем и друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, vesivanova написа:

Иван

Надявам се да чуем и друга.

Веси , темата е мега дълга ината още повече . В темата липсват мнения но всичко тръгна от инат . 

 

Най забавната тема по това време та и сега , не се гадаеше на хартия , просто ....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите спомени от това време са ,че тези хора помагаха в техническите въпроси на всички начело с терориста ,както сега го прави фена ,имаше и други като калмара от враца ли беше той -не ги помня вече всичките ,но имаше доста спецове хондаджии -помагали много и на мен със безценни съвети ,обясняваха ми всичко както е хората -да не си троша главата по незнайни сервизи  и майстори .Нямам представа защо ги няма вече из форума .Имаше един човек -Симеон ,дето купувахме от него прословутите задни тампони за англичанките ,аз и други части съм купувал от него ,но и него не го виждам из форума от години -къде изчезна и той .Елена Георгиева от която пазарувах редовно части от щатите ,както и много колеги , отказа да се занимава с поръчки , ,при разговор с нея по телефона ми обясни ,че  ............. потребител ,няма да го споменавам -той си знае кой е ,я обвинил в печалбарство от нас ,жената ми обясни в откровен разговор ,че ползва поръчките ,да си поръчва за нейната хонда части заедно с нашите и да не плаща отделна доставка за нейните ,ми ги приспада към нашите общи ,начи голямо печалбарство е това голямо чудо -то и аз да си ползвам връзки и не знам кво и при такава обида и аз щях да се откажа да се занимавам .

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко де си написал не може да и вярно . Всички изброени слагаха най добрите газови , пращаха най добрите линкове и гледаха на вестник стършел с капка от олиото на салатата от снощи. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си и вернооооо .

Каде са изгуби наш хамериканеца жапанесе февер ?

Ванко ,ма те и вестниците не са като от едно време ,то и олиото еднооо ,то това сега вестници ли са ,затуй не става вече номера .

Редактирано от borko 30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Времената се менят. Нрави много и всякакви. 

Пример: Колкото и да се стараем и опитваме , не можем да си възпитаме децата, както нас са ни възпитали едно време.

За това липсват правилните индивиди на хоризонта.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но във всички времена, за да се разбират, ората требе а си говорят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоренето е първа стъпка, но без разбиране все тая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желание за вникване трябва и компромиси в името на общата посока и цел, но ако те са различни ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesivanova

Отново ли ще го играем “референдум - ът”?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли. Реферът думна.

 

Ако човек гледа съсредоточено само дърветата, не вижда гората, а пък друг в гората не вижда дърветата.

Това са снимки от 1 детски кът (четете надписите). Човек се учи да общува, преди да стане човек. После го забравя и гони други цели.

Дано за нас възрастните, "нашата горичка" вече не е изпепелена!

IMG_20210812_133050.jpg

IMG_20210812_133811.jpg

IMG_20210812_133556.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега https://forums.hondabg.com/profile/1741-ceco_accord/, Вие сте peacemaker-а на дискусията. Пример за колегиалност и толерантност.

Дзен…

Но оптимизъм и универсалност малко ми присядат. Чувствам се агресивна, недодялана и черногледа , четейки Ви.

Моля Ви, оставете ни една тема, в която нихилисти, подобни на мен, да пишат. Ако има какво.

Да има време темата, явно не монолог, да се превърне в диалог.

Честност, търпимост и добра воля за нещо.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Трябва много да си "дрънкал" и "дзънкал", докато станеш дзен.

"Да си кажем байно кривиците, па да вървим напред".

Екипът сподели мотивите си, без да излезе с предложение, ответникът също. Остава да направят крачките един към друг и да градят не стени, а мостове, па да вървим в 1 посока.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...