Jump to content

Recommended Posts

Мутра посторил лятна вила във Варна. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва:Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра.Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва:Стига мрънка ма! Я глей отгоре ква идва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Конгрес по хирургия. Събрали са се всички светила на науката. Всеки става и разказва за последните постижения на своята страна. Става български професор и казва:- Ние можем да премахваме апандисит...Цялата зала изпада в бурен смяхПрофесорът:- През аналното отверстие...Възгласи на недоверие, крайно учудване... Става възрастен японски професор и казва:- Аз не се съмнявам. Българите могат. Аз живях там дълго, те всичко правят през това място...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Един виц като за празника :lol:Eдна вечер в Ломидол. Задругата спи... По едно време Гимли буди Леголас и му вика:- Леголас, хайде да... а?- Ама не може, бе Гимли! Нощ е, другите ще ни чуят и какво ще си помислят тогава?- Ех, ама ние само малко... Тихичко! Моооооооля!- Ееееееее! Добре да го направим.И започват:-Гоооооооооорда стара планинаааааааааа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира огромен Мерцедес, вътре красива блондинка:- Добър ден, документите за проверка!Блондинката:- Не знам за какво говорите.Полицаят:- Ами за шофьорска книжка и талона на колата!Блондинката отново отговаря, че не знае, за какво става въпрос и настоява, че няма документи.Полицаят:- Госпожице, защо не проверите в дамската си чанта или в жабката на колата!Блондинката проверява и наистина намира необходимите документи. В този момент по радиостанцията на полицая се обажда негов колега и след като разбира, че е спрял същата блондинка с Мерцедеса, го съветва да си събуе гащите пред нея и да види какво ще стане.Полицаят си свалил панталоните и застанал пред красивата блондинка.Възмутена блондинката отвърнала:- Е-е-е-е-е пак ли алкохолна проба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Срещат се фолк-звезди:- Знаеш ли, - казва едната - според проучванията, откакто излезе новият ми клип продажбите на телевизори рязко са нараснали!- Да... И аз продадох моя...

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор на междуградски автобус се прибира към гаража и взема на стоп монахиня. Тя сяда до него отпред и започва да бъбри - била монахиня едва от 3 години, още била съвсем млада, сексуалното въздържание й тежало най-много, било в разрез с природата и т.н - докато накрая го пита в прав текст дали иска да я чука. Шофьорът незабавно отбива гаси двигателя, помъква я към задните седалки и почва да се събува. Тя обаче го спира и казва:"Искам да уточним две неща. Първото е дали си женен, защото не искам да развалям семейства, грехота е"Шофьорът отвръща, че разбира се, не е женен."Второто" - продължава монахинята, "е, че.. знаеш - не мога да отида в Рая, ако не съм девствена, затова имаш ли нещо против да е отзад?""Няма проблем", отвръща разлигавеният от нетърпение шофьор.Свършват и той подкарва автобуса. Стига до мястото, където монахинята трябва да слиза и той казва:"Извинявай, обаче преди малко те излъгах - истината е, че съм женен""Всъщност и аз малко послъгах", отвръща монахинята. "Истината е, че отивам на маскен бал и истинското ми име е ДЖОРДЖ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Изпит по математика. Всички вече са предали своите работи,само двама студенти седят пред празните листа и дремят.Асистентката ги гледа, гледа и накрая пита:- Иска ли ви се тройка?- Даааа - отговарят в един глас двамата.- И аз искам.... Да вървим.....!! - палаво казва асистентката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест!- Защо така?- Без бой не ми се дават.Надгробна епитафия:"Знаех си, че така ще стане."- Не ме нервирайте! Скоро няма да има къде да крия труповете!Мислех, че по-зле не може да бъде. Оказа се, че ми е бедна фантазията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две приятелки се срещат. Едната казва:- Абе, защо изглеждаш толкова шибано?Другата вади кърпичка, изтрива си старателно устните и пита:- А сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше рождният ми ден.Събудих се радостен и на бегом отидох да си взема душ.С усмивка на лицето, влязох в кухнята с мисълта какво ще ми подари жена ми.Но тя даже забрави да ме поздрави."Нищо" - помислих си - "Децата няма да ме забравят"Но децата също бяха забравили...Представете си с какви чувства отидох на работа. Но когато влязох в кабинета си, секретарката Юлия ме поздрави нежно:"Добро утро шефе, честит рожден ден!"И аз се почувствах доста по-добре и отново хвърлих на Юлия оценяващ поглед.Някъде по средата на деня Юлия се приближи към мен и ми каза с чувствен глас:"Шефе, навън времето е чудесно, хайде да отидем заедно на обяд! Все пак имате рожден ден".И отидохме.След третото мартини Юлия ми каза отново с чувствен глас:"Шефе, елате у нас на гости. Няма спешни задачи в работата, а вие имате рожден ден!"И ние отидохме.Когато стигнахме, Юлия ми прошепна в ухото:"Шефе, седнете на дивана, а аз ще отида да облека нещо по удобно!"И тя излезе от стаята.След около 5 минути вратата се отвори и влезе Юлия с торта, а след нея моята жена, децата, родителите, тъщата и тъста, колегите, приятелите и много други.А аз седях на дивана гол...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Защо като отида на плажа с тъмни очила, всички ме зяпат?- Трябва и бански да си слагаш. Между приятели:- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-те лева?- Много се радвам, че ме питаш за последен път. Две блондинки си говорят:- Ти къде ще си на Нова година?- Пак в леглото!- А много хора ли си поканила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта , като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал:- Един на нула за мене..- Защо?- Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка...На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта ”потършевшият” от предния път казва:- Един на един ..- К’во ”един на един” бе !?- Ми сега и аз те опънах през нощта- Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогаваОнзи се замислил малко и казал:- Eдин на нула тогава ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научил Иванчо, че всички възрастни си имат някакви тайни и можело много лесно да ги изнудиш - само им казваш "аз знам всичко".Прибира се Иванчо у тях и казва на майка си:- Аз знам всичко!- Ау... Ето ти 20 лева, само не казвай на баща си.Иванчо доволен прибирал парите и отишал при баща си:- Тате, аз знам всичко!- На ти 50 лева, само не казвай на майка си!Прибрал и от него парите. Решил да се пробва и с други хора.Видял съседа:- Аз знам всичко!Съседът се просълзил и казал:- Ела тогава прегърни истинския си баща, сине!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещнали се двама приятели роми. Единият попитал другият: - Дай 5 лева назаем.Другият отговорил: - Имам само 3 лева.Първият казал: - Дай ми 3-те лева, пък 2 лева ще имаш да ми даваш:cool::lol::ebanjeee::plane::angry::blink::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цирк. Дресура на крокодили. Дресьорът със събути гащи и опънато достойнство удря крокодила по главата с чук и той си отваря устата. Мушка си достойнството в устата му и крокодила си затваря челюстта. Публиката ахва ужасена. Дресьорът втори път удря крокодила по главата и оня си отваря устата. Оная работа е непокътната. Публиката аплодира възхитено. Дресьорът се обръща към публиката:- Някой иска ли да опита? От задните редове се чул фин глас:- Аз, но не е необходимо да ме удряте с чука по главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един остров имало двама души.Единият носел един чувал злато, а другия един петел. Единият казал:- Хайде да играем на продавачи и купувачи. - Добре - казал другият. Този с петела бил продавачът а този със златото бил купувачът. Този със златото попитал: - Я колко красив петел, за колко го продаваш? - За един чувал злато. - Много скъпо бе. - Ами виж някъде ако има по-евтин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hangman_real

Между приятелки:- Всички мъже си мислят за едно и също!- Не, има и гадове, които не си го помислят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между 2 монахини:-Днес за обяд имаше краставици.-Йееееееееее. :lol:-Нарязани.-Ееееееее. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOS_with_NOS

И за студентите малко. Преди сесия студентите трябва да получат подписи от своите лектори.Та един ден двама студенти се засекли в тоалетната и се заприказвали.От първата кабинка се чуло: -Дадоха ли ти подпис? От втората: -Не,оня тъпак не ми даде! От третата: -Няма и да ти дам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се приближава към вратата на съседа и започва да чука. Никой не му отваря. Той продължава да чука, още по-силно.Към вратата се приближава куче и казва:- Човече, няма нужда да чукаш, вкъщи няма никой.Мъжът припада от изумление. Свестява се след известно време, гледа кучето седи до него и го наблюдава.- Ти какво, куче, не можеш ли да джафкаш?Кучето отговаря:- Мога, бе, ама не исках да те плаша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На един генерал му се родил внук. Той изпраща адютанта си да го види. Задъхан адютантът се връща и докладва:- Цялото прилича на вас, господин генерал: плешиво, бузесто, нищо не разбира и си дере гласа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението:- Какъв беше този камион, който излезе пред малко?- Зелен.- Идиот! Питам те за номера му!- Номера беше червен на бял фон.Проверка в армията:- Петров!- Аз!- Иванов!- Аз!- Презоградазакачикраков!- Аз! - Ебати фамилията!- Аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

- Докторе, вярвате ли в... - Телепатията? Не, изобщо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Девиз на травматолозите: "Счупеното носи щастие!"Девиз на кардиолозите - "умри веднъж, но от сърце!"В болницата докарват пострадал, целият изранен. Питат го:- Автомобилна катастрофа ли?- Не, печатна грешка в учебника по химия.- От какво се оплаквате?- От безсъние.- И по колко часа спите на ден?- По десет.- Че какво безсъние е това?- Абе аз спя, ама сънувам че съм буден...- Докторе, жената ме напусна, взе децата със себе си, изгониха ме от работа, останах без къща, спя у приятели, почнах много да пия, ръцете ми треперят, виждам всичко размазано... какво да правя?- Като лекар бих ти казал да спреш да пиеш, но като човек - не те съветвам.Действителни записки на лекари:"Пациентът има две деца, но никакви други аномалии.""На втория ден коляното беше по-добре, а на третия ден беше напълно изчезнало.""Пациентът е тъжен и плаче непрекъснато. Освен това е и депресиран.""Пациентът отказва аутопсия.""Пациентът няма предишен опит със самоубийства.""Пациентката е вкочанена от пръстите надолу.""Пациентът е депресиран, откакто се запознахме през 1993 г."Влиза огромен мъжага в кабинета на доктора.- Докторе, помагай! Отдолу съм като бебе!- Глупости! Я се виж каккъв огромен мъж си!Сестра, пригответе пациента за преглед!Сестрата води пациента зад паравана и му казва да се съблече. След няколко секунди излиза пребледняла и казва:- Докторе, вярно е като бебе!- Вие и двамата ли се побъркахте?- Вярно бе докторе! 52 сантиментра му е дълъг и тежи 3.5 кг.- Докторе, когато протягам ръце към коленете си и едновременно се извивам назад и вдигам първо единия, а после и другия крак, ми се появява болка в гръбнака.- Хм... Но защо правите такива сложни упражнения?- Какви упражнения? Вие по друг начин ли си обувате панталоните?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Пиян се смеел на друг пиян който лежал в локвата. Този, дето лежал, казал на другия - ще те видя като свърши оградата................!Двама пияни спорели пред кръчмата колко луни има на небето. Единият казал две, другият три. Излязал трети от кръчмата.Запитали и него. Той казал на кой ред бе мамчета?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

На един доктор му омръзнало да мекува вече и да го занимават с проблеми и затова решил който дойде да му казва че има рак.Дошъл един човек:- Докторе, боли ме кракът.Доктора:- Имаш рак.Дошла една жена:- Докторе ей тука ме боли...- Рак имаш, рак.Дошла една жена и казала:- Докторе, ей тука кръста ме боли отзад.- Ами имаш рак.- Ама докторе, аз бях при друг лекар и той ми каза че имам камъни в бъбреците.Доктора:- Еми да де а под камъните знаеш ли кво има - рак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Френски гларус след големи усилия успял да свали страхотна мадама и я завел на Алеята на влюбените в Ница. Тя била в романтично настроение:- Каква красота и тишина! Само песента на щурците гали ухото!- Гали, гали! Ама не са щурци, а ципове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек влиза в очен кабинет:- Докторе, имам страхотен проблем с очите!- Споделете? - услужливо попитал Доктора.Човека започнал трескаво да се съблича. Тогава доктора смутено казал:- Г-не,т ука сме очен кабинет!- Знам, но наистина проблема ми е със очите! Отговорил пациента и продължил да се съблича. Когато останал чисто гол, той се надупил към Доктора и му казал:- Сега ще ви помоля да ми бръкнете в дупето!- Тук е очен кабинет, а не вътрешни болести..... = възмутено казал доктора.- Моля ви се Докторе, проблема ми наистина е с очите - проплакъл пациента.Постъпвайки профисионално, докторът си сложил една ръкавица и си вкарал средния пръст в дупето на човека.- По-навътре, Докторе... - подканил пациента.След което доктора си напъхал цялата китка.- Още по-навътре, Докторе.... - казал отново пациента.Докторът вкарал ръката си до лакътя, след което пациента възкликнал:- Тук ми е проблема, Докторе, при това положение ми се насълзяват очите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асан и Айшето на разходка с децата. По едно време Мюмюнчо пада в една локва.Асан го вдига и казва на Айшето:- Айше, ше го къпем или ново ше праим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Кажи ми, Пендо, ти верваш ли, че има гяволе?- Море, Пижо, какво да не вервам, кога съм се оженил за сестра им.- А бре, Пижо, оти твоата жена, кога я видим, она плаче?- И я не мом да разбера що и е. Секи ден затова я бия и она се си плаче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Виж, Пешо, онзи човек на отсрещната маса прави тъжни гримаси... Защо ли?-Откраднали са му портфейла.- Ти откъде знаеш?- У мен е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гей говори с друг такъв... абе муци - ти как си избираш партньорите с "ГОЛЕМИ"? ами муци - избирам ги по обувките... колкото по големи, толкова по им е голям! харесал си "нашия" един с ГОЛЕМИ ОБУВКИ и го закарал в тях. казал му: - ще застана в единия ъгъл на стаята, ти в другия... ще се засилиш и така ще ми го вкараш. ...момчето се съгласило и се засилило. но от засилката се припънал и "проникнал с главата си"/горната/! обърнал се гея с ококорени очи и казал: - да знаеш стискат ти обувките:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия спира шофьор, който не е спрял на знак STOP:- Нарушихте правилата за движение. Не спряхте на знака.- Ама аз намалих скоростта! - жалва се шофьорът.- Бяхте длъжни да спрете.- Ама аз почти спрях.- Трябваше да спрете напълно.- Е к`ва е разликата?- Разликата е следната. Виждаш ли тая палка? Представи си сега, че те сваля от колата и започна да налагам по главата с нея, а след пет минути те питам:"Искаш ли да спра или да продължавам бавничко?" ;) ;) ;) ;) ;) На Слави Трифонов му умирало всяко второ гадже.И един ден Слави не издържал, хванал се за главата и казал: - Оле, Боже Господи, що тъй беЩо на мен се случва такова нещо?И Господ му отвърнал: - Нали така се разбрахме - едно за теб, едно за мен!Лежа си на дивана, пия си биричката, гледам телевизия! И изведнъжтелефонът звъни:- Взе ли детето от детска? Напазарува ли? Утре мама идва, нали не сизабравил?- Защо мълчиш, Стефане?- А аз не съм Стефан, аз съм Петьо!И ми стана едно леко на душата ….Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:- Ще те изнасиля!- Не, не, моля ви не...- Няма не!- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя св***а...Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило св***та изправило се и лапнало цигара.- Дай огънче.Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.-Радке! ;) -Татко! ;) -Защо пушиш цигари ти ма! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

малко расизъм :ranting:каква е разликата между еврейна и пицата?пицата не крещи като я слагаш в пещакак можеш да спасиш циганин от одавяне?като си махнеш подметката от лицето мукога циганката си изхвърля боклука?след 9 месецалетят си циганин и еврейн от 14 етаж, кой ще падне първи?на кой му пуканегри и еврей играят футбол в газовата камера, кой ще победи?еврейте защото са домакиниХитлер един ден разхождайки се из един концетрационен лагер, видял едно еврейче и го попитал:-Мойто момче какъв искаш да станеш като пораснеш?еврейчето:-..амии доктор..Хитлер се обърнал с усмивка и му казал:-Ти не ме разбра мойто момче. Веро или сапун??каква е разликата между негъра и батута?върху батута не се скача с кобинките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седят апостолите и играят на зарове. Идва при тях Исус:- Може ли и аз да поиграя?- Сядай.Павел хвърля 11, Петър - 12. Хвърля Исус - 13. Петър:- Без чудеса, Господи, играем на пари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се качва в автобуса и крещи:- Направете място! Нося аквариум!Малко момченце става и пита:- Чичко, къде ти е аквариума?Мъжът се тупа по корема и казва:- 200 гр. цаца и 2 бири.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кара си тираджията тира и какво да види, на среща му магистрална труженичка. Я да я кача казал си тираджията и да си направя подарък. Качил я да му направи френска любов. Започнала мадамата, обаче на тираджията му станало много хубаво и без да се усети волана му се изплъзнал. Забили се в едно дърво. Свестява се нашето момче и гледа в ръцете му две уши. Опааааа, усетил се че са на мацката и тръгнал да я търси да и ги върне. Както си вървял, видял на една поляна един овчар. Попитал го: Виждал ли си една мадама без уши? На което овчаря му отговорил: Не знам дали беше без уши, но какъв к..р беше захапала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената на една мутра се оплаква на приятелка:- Моя е много гаден! Вчера му поисках 200 лева за разкрасяване, а той ме погледна и ми даде 500!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика:- Кво става бе, Картоф?- Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре...- Добре де, ама защо си с две черни ленти!!??- Абе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка.....то и неговата майка умрела, бе... :angry:Какво е необходимо, за да направите впечатление на една жена:- говорете й комплименти- уважавайте я- ласкайте я- прегръщайте я- защитавайте я- пръскайте пари по нея- хранете я в ресторанти- купувайте й това, което иска- слушайте я- подкрепяйте я- идете заради нея до края на света...Как да направите впечатление на един мъж:- съблечете се и направете нещо за ядене.

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...