Jump to content

Recommended Posts

Висш полицай блъска двама човека на пешеходна пътека и пита свой колега корумпиран съдия:- Какви ще са последствията?- Този, който с глава е разбил предното стъкло - пет години за нападение и опит за грабеж; а този, който е излетял в храстите - осем години: опит за грабеж и напускане на местопроизшествието. Отишъл попа при кмета и му се оплакал :- Някой ми е откраднал колелото. Какво да правя?Кмета го посъветвал :- В неделя извърти проповедта към десетте божи заповеди. Когато стигнеш осмата “не кради” се спри за малко и огледай хората. Който си наведе главата той го е откраднал.В понеделник кмета вижда попа си кара колелото.- Е, как е попе? Кой го беше откраднал?- Не бе! Аз като стигнах до шеста “не пожелавай жената на ближния”, и се сетих къде съм го забравил

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В самолет летят инженер и програмист. Инженерът спи, а програмистът се чуди, какво да прави. Накрая сръгва с лакът инженера и казва:- Искаш ли да играем на въпроси и отговори. Ще си задаваме въпроси и който не може да отговори, ще дава по пет лева на другия.Инженерът отворил очи, прозял се и му теглил една дълга, след което продължава да спи.- Добре бе, тогава, ако ти не можеш да отговориш, ще ми дадеш пет лева, а ако аз не мога - ще ти дам петдесет лева.Инженерът се съгласил с неохота. Програмистът пита:- Какво е разстоянието от земята до луната?Инженерът мълчаливо подава пет лева.- Твой ред е.Инженерът пита:- Кой се изкачва в планината на три крака, а слиза на четири?Програмистът е в шок, отваря лаптопа, търси отговора в Интернет, звъни по мобифона, праща електронна поща на приятели, но отговор не намира. Накрая вади петдесет лева и ги подава на инженера с думите:- ОК, плащам. Кажи сега отговора.Инженерът мълчаливо му подава пет лева и продължава да спи. Един македонец се върнал от гурбет и пратил сватове на най-личната селска мома. Върнали се сватовете и рекли: -Она сака да й купиш кукя.-Па ке й купам кукя. Отиват втори път: -Она сака да й купиш пайтон. -Ке й купам пайтон. Трети път отиват и се връщат с увесени носове -Що бре сака она? -Она сака да ти биде 25 санти дълъг и 5 санти дебел -Ааааа, не ке се женам - за неин хатър ни го резам, ни го цепам.Питат радио Ереван:-Какво е „пирова победа”?Радиото отговаря:-Когато жена ти дойде и ти каже: „Вярно бе, от целия блок твоят е най-голям!”Из Дневниците на Щирлиц:"......Мюлер шофираше с бясна скорост, a до него Щирлиц се правеше че се разхожда........."

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрали се органите в човешкото тяло на съвет да избират шеф. Всеки започнал да обяснява защо трябва да бъде той: мозъкът казал, че движи всички функции, сърцето, че няма как организмът да работи, ако то не изпомпва кръв към него, мускулите движели тялото и т.н.Когато задникът изявил желание, всички му се подиграли. Тъй като бил чувствителен, се разсърдил и се стиснал.Когато органите видели, че организмът ще се натрови, го оставили той да бъде шеф. Оттогава винаги шефовете са задници.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пенсионери прелистват вестник и си говорят:-Чета и все не мога да запомня какво значи ГДБОП...-Много просто: Главна Дирекция за Бизнес с Организираната ПрестъпностИнтернета е толкова бавен,че като гледам клип с Тити Папазов,всичко му се разбира!Девиза на кардиолозите е:"умри веднъж,но от сърце!"На травматолозите:"Шчупеното носи щастие!"

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След aкция в ареста се озовават трима приятели-единият надрусан със стафф(лсд,гъби),другият с кокаин и екстази,а третият с марихуана.Постояли постояли и стъфъра предложил:-Момчета хайде да се мушнем под вратата и да избягаме-Не,-казал човека с хапчета,-Хайде да изкъртим вратата и да избием всички куки в участъка!-Приятели-обадил се тревомана ухилен до уши-Къде сте тръгнали?На нас и тука си ни е добре :)Събрали се три жаби да пушат марихуана.Дошъл крокодилът и ги попитал:-Жаби дайте и аз да пуша...-Не,-казала жабата-имаме много малко и няма за теб!-обърнал се крокодилът и изял едната жаба и застанал на нейно място :)Първата жаба дръпнала подала на втората и й казала:-Недей да даваш на другата,виж я на какво е заприличчала :D:D:D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хан Кубрат събрал синовете си и им казал: "Синове мои, бях събрал тук един наръч съчки, но Деян Неделчев ги е отмъкнал!"

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръчмата "Сам дойдох". Масичките са окупирани от шумни компании от традиционалисти, празнуващи Трифон Зарезан. На съседната маса едно момче поръчва за пореден път със замах две кани вино. Приятелката му го дръпва за ръкава и проточва с глезен глас:- Милооо, ама нали знаеш, че днес има и друг празник...- Ей, верно бе - плясва се по челото младежът и допълва поръчката:- Две кани вино и порция СЪРЧИЦА в масло.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговарят си две жени:

- Всички мъже пият! - казва едната.

- А моята гадина и яде. - отговаря другата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Какво е кураж?-Да влезеш в цигански бар и да си поръчаш малък ром със сок от манго..-Защо циганите не играят шах?-Защото ги е страх да не им вземат коня.

Редактирано от moonkey
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж с обратна ориентация в аптеката:- Извинете, имате ли Трибестан?- Да, намигва аптекарката, ще вдигаш самолета ли?- Не, днес ще се возя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъни телефонът, отговаря мъжът: - Хванали сме тъща ти. Ако не платиш $100 000, ще я клонираме и ще ти ги върнем и двете. :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуте чул за френската любов и решил да я пробва с Пена. Започнали те и изведнъж Вуте се провикнал:- Пено мари, дууни навън, че чаршафо ми влезе у гъзо!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пернишки бумеранг: хвърляш чехъл, връща се жена ти със салата и ракия.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцесата целувала ли целувала жабока, но той не се превърнал в принц.-- Знаеш ли -- казал жабокът, -- аз май съм много омагьосан. Що не пробваш да ми направиш една свирка?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Какво е наносекунда?

- Интервалът от време между светването на зелената светлина на светофара и сигнала от клаксона на пернишкия голфаджия зад теб.Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато от интернет теглиш игривнимавай много за вируси ти.В мрежата като споделяшс приятели, внимавайти за зложелатели.Не давай на никой важна информация,да не останеш тибез регистрация.Внимавай за хакери зли,че компът ще се повреди.За това преди всякосвое кликване мисли,да не пострада ОС-а ти.Интернет имаи добра черта,може да се веселишв миг сега.Игри и филми, програми и музика,изтегли си сега,защото после, може даги няма в мрежата.До скоро теглихвсичко това,но ACTA ще ниотнеме тези права.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един крадец откраднал една врата. Видял го един полицай и го подгонил. - Спри! Стой! - извикал той. Но крадецът не спрял и полицаят продължил да го гони. По едно време вече почти го настигнал и крадецът нямало какво да прави - спрял, сложил вратата пред себе си и се свил зад нея. Полицаят го настигнал, спрял пред вратата и извикал: - Отвори! - Няма да отворя! Полицаят поклатил заканително глава и отсякъл: - Нищо, аз запомних къде живееш - утре пак ще дойда!Полицай спира леко почерпен водач и го пита:- Пиян ли сте господине?- М-м-м...не!- Е, искате да кажете, че сте трезвен ли?!?- М-м-м...не!- Е, какъв сте тогава??- Таман съм си

Редактирано от велизар
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветан Цветанов решил да провери коя от трите служби - ДАНС, ГДБОП или Полицията, си вършат по-добре работата. Пуснал в Борисовата градина една катеричка и казал на трите служби да я намерят за два часа.След два часа ДАНС излезли със становище, че такова животно като "катеричка" няма.ГДБОП избили всички катерички в Борисовата градина под предлог че били криминално проявени и организирана престъпна група.Полицията донесла на Цветанов един пребит плъх, който крещял:- Катеричка съм, катеричка съм..

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиацията в Чернобил. Момче се оплаква на майка си:- Мамо растат ми ци#и.Майката: - Боли ме х#я:D

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двама алпинисти се катерят над дълбока пропаст. Единият се изпуска от въжето и пада.Другият се провиква:- Какво става, жив ли си?- Жив съм.- Нещо счупено имаш ли?- Нямам.- Ами айде качвай се обратно!- Чакай бе, още падам....Прибира се момиченце от училище и казва:- А днес рисувахме мама!- Но нали и миналия път рисувахте мама! - казва майката.- Еми, то щом влезе учителката и веднага вика:-“Рисувайте, ваш'та мама!”

Редактирано от Венцо
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена виза в зоомагазин с намерението да си купи говорещ папагал. Продавачът й показва всички с изключение на един много красив папагал, скрит в най-отдалечения ъгъл. Оказало се, че преди да го донесат в магазина, папагалът е живял в местен публичен дом. Въпреки всичко жената го купува. Отнася го у дома си и окачва клетката. Папагалът се оглежда и казва:- А-а-а, нов бардак, нова мадам!По късно през деня двете дъщери на жената се връщат от училище. Като вижда тийнейджърките папагалът казва:- А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета!Вечерта от работа се връща бащата и при вида му птицата изкрещява:- А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета, стари клиенти! Здрасти Жорка!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Къде предпочиташ да си по време на секс?- Отгоре.- А аз отдолу.- Защо?- Представям си, че поправям колата.Заекващ влиза в бирария: - К-к-к-каква в-в-ви е б-б-бирата? - З-з-загорка. - Д-д-дай една! - З-з-заповядай! Седнал заекващият да си пие бирата. Влиза друг клиент и пита: - Каква ви е бирата? - Загорка. - Дай една! - Заповядай. Заекващият чул разговора и се обидил: - Т-т-ти з-з-защо м-м-ми се п-п-подиграваш? - Н-н-не се п-п-подигравам н-н-на тебе, а н-н-на него!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пернишките емота са толкова корави, че бият скинарите. Бият и плачат.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

История по действителен случай.Паля снощи колата, за да ходя да взема едни девойки да ми помогнат за един проект. Пускам фаровете и какво да видя - върху предния джам яко следи от котешки лапи. Пускам чистачките, ама сухо, свършила ми е течността за чистачки. Джама стана леш. Гледам на седалката до мен шише от минерална вода, ама празно. :( Домързя ме да се кача до нас и влязох в кафето до входа. Шефа ми е приятел, няма да ми откаже едно кило вода :D . Да, ама докато ми пълнеше шишето ме пита и моята кола ли харчи антифриз. Тука трябва да уточня, че карам японска кола и не знаех, че колите харчат антифриз. Смених го като сменявах радиатора и вече 2 години не е мръднал, а колата е 91-ви набор. Човека почна да се оплаква, че неговото 318i от 1996г, "изпива" 4-5 литра вода/антифриз на седмица без да има течове. В същото време му се губят и около 2 литра масло за същото време. Опитах се да го успокоя, че това се лекува, въпреки че много добре знам, че цената на "лечението" обикновено е четирицифрена сума или около 70-80% от стойността на изправна кола от тоя модел. Обаче тук се намеси един от клиентите, който ни обясни, че БМВ означава Бърка Масло и Вода и той е имал 4 БМВ-та и 4-те са имали подобен проблем и единственото ефикасно решение е да си купиш японка :P

:P:D:lol::D:lol::D:lol: Редактирано от xatamoto
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...