Jump to content
mcd

Owners Manual - Ръководство

Recommended Posts

Ръководство за експлоатация има, но единственото сервизно ръководство, което намирам е това:

http://omanual.ru/Honda/Accord/8/

В него ел. схемите не вършат работа, много са дребни, не могат да се увеличават и да се четат подробностите...

Някой намирал ли е читави  ел. схеми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,

 

като нов член на форума последните няколко часа търсих различна информация и така попаднах на тази тема и на ръководство на български, което намирам за доста полезно. Благодаря на отзивчивите колеги @atos85, @JunkieXL, @mstavrev, @MilenG, @Pavel_Pavlov, @fashion_m, направили си труда да предоставят, копират, сканират и да качат ръководството. Съжалявам, ако съм пропуснал някого. 

 

Свалих 2-та PDF-a от един от предоставените постоянни линкове в темата (Dropbox или Google drive, вече не знам), обединих ги в 1 файл, събрах 2 страници на една А4, за да е по-лесно да се разпечата, пуснах им 1 OCR, за да може човек да търси с Ctrl+F във файловете и накрая му пуснах една оптимизация, за да се намали обема на файла. Резултатът е 327 А4 страници, 32МБ файл, без видими загуби на качеството. Ако на някой му е удобно, ето линк към wetransfer.com, който е активен 1 седмица (до 24.06.2023): https://we.tl/t-7EgAg4pau4

 

Тъй рядко съм активен във форуми (просто не стига времето) и не поддържам Google Drive / Dropbox, ако някой желае и го намира за полезно, може да го сподели чрез постоянните си линкове. 

 

Поздрави на безаварийно на всички!

 

Редактирано от mitaka_194
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, от 55 678 кб се е намалило на 32 475 кб почти два пъти но не знам дали може да се качи за постоянно тук а това колегите от управата само могат да преценят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...