Jump to content
h5rov

Запазване на кожен салон

Recommended Posts

От известно време все повече ме дразни как сам си съсипвам кожения салон.

Естествено вече не продават нормални дънки. Всички са с някакви капси. емблеми и разни шитни..... е тия железа се отразяват много пагубно при мен на кожения салон.

Чудя се какво да сложа на седалката за да не драскам или надирам кожата.

Изхвърлих вече едни 15лв за нещо като калъфка, но никак не пасва.

Някой слагал ли е нещо върху седалките за да ги предпазва и да изглежда добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с едни калъфки,тип столовки.Трудно ги закрепих,но накрая станаха що годе.Не стой особено красиво на бежов салон,ама няма как иначе да се запази,а и аз на кожен салон мразя да пътувам.Това за мен е адски тъпа екстра,освен ако не е алкантара или има качествено обдухване.Всичко друго си е пълен та*ак.То не е пързаляне,потене,лепкане,вледеняване зимата,абе глупост за която хората пари дават.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената и синковеца се возят отзад на "столовки" за да не се хлъзгат :)  На мен кожата ми понася, понеже има къде да се държа, а и не се хлъзгам толкова, тъй като предните седалки са по-добре профилирани и държат в завоите. Ако има някакъв препарат който може да направи кожата матова -би било чудесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се приема като реклама но съм ползвал продукти на ЛИНК и съм изключително доволен, на телефона отговаря човек който е много наясно с нещата и е готов да помогне. Може да видите за продукт който би помогнал с проблема.

 

А ако някой ако не си харесва кожения салон, съм готов да заменя моя, който е кожа и плат(обърната кожа уж) за изцяло кожен такъв :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много си ми харесва кожата, особено когато ти затопли задника през зимата. А ако някой иска задника му да се залепи за седалката и да не се движи, кожата ще се протърка и няма да мине много време преди да почне да се наранява и бъде разпарчатоса. Да през лятото когато е много жега, и с къси панталонки не е много удобно в някакъв момент, но това е рядко, а когато дойде този момент просто подлагам кърпа под бедрата и проблем няма. Ако ли някой се качи с къси гащета и се опита да си збърше потта в кожата, бива предупреден да сложи кърпа или бива изгонен, независимо кой е този човек.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен кожата ме устройва защото лесно се "нахлузвам и изхлузвам" от седалката. Предния Акорд беше с плат и сядайки след прекрачване на широкия праг винаги се донамествах. Карал съм и Акорд със салон като на Атома и там също се донамествам, а в движение няма особена разлика относно дъжането. Недостатъците на кожата са ясни, но мисля че предимствата и са повече, а и този спор вече е воден :) моят е малко захабен и тук таме има протъркано, обаче не знам с какво да го боядисам (частично) и колко трайно и без последици за дрехите ще се окаже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И

На мен лично много си ми харесва кожата, ...

защото

... Недостатъците на кожата са ясни, но мисля че предимствата и са повече,...

По стечение на обстоятелствата, когато се роди малката, ми изпадна за без пари цяла бракувана кола (тогава не карах Хонда) като моята но с кожен салон. "Приказка" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И

На мен лично много си ми харесва кожата, ...

защото

... Недостатъците на кожата са ясни, но мисля че предимствата и са повече,...

По стечение на обстоятелствата, когато се роди малката, ми изпадна за без пари цяла бракувана кола (тогава не карах Хонда) като моята но с кожен салон. "Приказка" :cool:

 

 

За всичко ли трябва да има някаква изчерпателна причина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

 

Егати, ся след тези постове никой няма да се навие на бартер :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да разменим задните седалки. Поне моята фамилията возеща се на втория ред ще е доволна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... 

За всичко ли трябва да има някаква изчерпателна причина?

БаСи ... простотията съм написал :D

 

Неее, не, раждането на малката не е причина да съм влюбен в кожата ;)

Исках да кажа, че кожата много добре понася мляко, вода, бебешки пюрета и храни, повръщано, лай... оппа, така де, кожата носи на бой ;)

 

п.п. Извинявам се за офтопика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас, на мен също ми харесва. Свикнах му и ми е супер,но не носи на 95кг задник с капси на дънките :-)

Явно ще импровизирам...

Ще споделя като имам резултат.

 

Btw.. след едно цялостно пране на колата ми намазаха с нещо кожата и от тогава не е лъскава, а е матова и стои много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да покажеш и кажеш (или питаш) с какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този или другия уикенд ще я карам да я измият по-обстойно пак там и ще попитам.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...