Jump to content
simeonpor

лед крушки за задни светлини акорд 7

Recommended Posts

Здравейте, колеги онзи ден видях, че на задните ми светлини някой от ледчетата ми не светят.

Въпроса ми е дали всички с акорд 7 сме с оригинални лед светлини отзад или предишния собственик е сменил.

Както и да е отидох във Викиват  и показах въпросните ледки, нямаха същите и ми предложиха други.

Смених , но вместо да светнат отзат всичко изгасна, оказа се че бушона изгоря.

Въпроса ми е имат ли лед крушките различни параметри, или да търся проблема в колата.

Между другото смених бушона, сложих старите крушки и всичко е наред, но занапред трябва да се сменят.

Къде в Пловдив да търся?

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално не са с LED. Оригинално са ЛНЖ на цокъл Т10.

И аз си бях взел едни LED за габарита и постигнах твоя ефект - изгаряне на бушона :) Докато се усетя изгорих 2-3 бушона.

Бяха на платка и ако ги навреш по-навътре в цокъла - окъсяваха. Затова леко ги издърпваш навън да не окъсява.

След първоначалното горене на бушони, вече съм с тях от 2 години. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, и аз видях, че като вкарам ледката до край и не свети,дръпнеш ли я малко напред светка.

Разбрах, мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с тези - https://www.avto.bim.bg/Tuning-CANBUS-LED-plafoni-za-registracionen-nomer-za-HONDA-ACCORD-ot-2003-do-2005_p46666m189.html Много добре светят, а и ги слагаш и забравяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да слагам такива, само че в алиекспрес са 10 долара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги взех на намаление, бяха към 35 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също си смених крушките с лед и ми изгоря предпазителя, но веднага разбрах, че като вкараш крушката до края опира в спойките и укъсява. За това ги оставих, да не опират до края.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете кой е предпазителя , че книжката ми е на унгарски и нищо не разбирам . А и при мен от лед крушка изгоря .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш кутията с бушините в моторния отсек и от вътрешната страна има означения кое за какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много често изгарят тези крушки. Аз лично съм си поръчал ето тези от Алито и ги чакам към Коледа да пристигнат. Хората пишат много добри отзиви за тях. Като пристигнат и ги сложа, ще пиша отзиви. 

https://m.aliexpress.com/item/33045495450.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.77f636ecmbNxCH&browser_id=beb0200df20a4a8ea706d289582efb07&aff_trace_key=a88efcb3ea4741a2953bceb6950872da-1597515581044-07886-_dSHlV1A&aff_platform=msite&m_page_id=175f1bdc3141b79568ad47ca14e6153a339671cd77&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FH72ef9f6536a54313bd5e73f903bc97070.jpg_640x640Q90.jpg_.webp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушките пристигнаха за 20рина дни от Алиекспрес. Ето го резултатът.

IMG_20201208_180259.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така светеха и моите,до като се превърнаха в диско лампи!Дано твоите са от друга партида.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако светят по-силно от халогенните, задължитлено ги поглеждай често дали не е изгоряла някоя.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...