Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Поздрави за колегата с 8ма(може и да е 9та) генерация сивик.Беше ми се лепнал отзад преди Парадайс мол.
  2. Свещите бриск стават ли изобщо за HRV ? Че имам един комплект за резерва
  3. Ми изчакай лятото да не ги прави тия парчета и продавай
  4. Добре колата оправя ли се след това ? Ако да, карай доде умре и след тва на надин, и се качвай на акордеона
  5. Моята уж е някакъв концентрат разреден,но пък сега като я пръсна и ми замръзва на стъклото А какъв точно спирт трябва да купя от аптеката,че нямам представа ?
  6. Пак ще се разтрака...споко Дам днеска пак я свалих,че пренасяхме яко багаж и сега като я сложих пак трака повече
  7. Защо ще искаш да гледаш телевизия като можеш да гледаш филми ? Аз телевизия почти не гледам.За новини и други работи има радио.Tune in и с бавен интернет си върви добре
  8. Drone

    Photos

    Новия сивик в действие https://www.facebook...84524826&type=1 линк към целия албум
  9. Доста офтопик,но за офроуд,когато няма покритие има офлайн карти По едно време се бях зарибил уж щях да си купувам MTB,но все не оставаха пари та има една андроидска програмка ourxmaps http://www.oruxmaps.com/index_en.html Можеше даже да се реже от гугъл ерт части от картата
  10. От щората/кората е И моята трака,но странното е че след като я свалих и сложих пак вчера спря да трака
  11. Аз все се каня да почвам да попълвам в тоя кар спендинг но малко странен ми се вижда начина на попълване и за тва се чудя
  12. Аз играех малко,но ми омръзна бързо заради доста тъпата система pay2win или трябва да гриндя като ненормален ,че да стане нещо.Прехвърлих се на Warthunder там има повече действие
  13. Курсовете ги карах на Форд фиеста 2003г май се водят,а иначе се научих да карам на дъртата ни шкода 120л с портната глава от 105л
  14. Ами нямам идея.Не е удушена,но може и сметките ми да са грешни И аз моята я настъпвам яко.Еле в града ми кипва и добре,че нямам нещо по-мощно
  15. В темата за s2000 стана въпрос за коли от Гърция и един човек сподели,че не е чак такъв филма
  16. Купих й вериги Дано да не ми се налага да ги ползвам
  17. Утре ще има Аз мойто харви го дадох на баща ми.Купи ми и вериги даже
  18. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=52686&st=0 Ето я и темата
  19. Не мисля,че можеш да го регулираш.И моят отделя високо спрямо рено 19,което имаме,но свикнах
  20. Евентуално,ако човека с пазарджишкото синьо харви пише тук.Много поздрави И не го карай тоя паркетник със 140+
  21. Еми това е добра новина Значи могат да се ползват багажници с Fixed point монтаж А кой модел избра,чисто информативно 751 или 753 ? Едит:Винаги можеш да вземеш под наем от официалният дистрибутор Лошото е че ще ти излезне едно 200-300 лева в зависимост от дните и накрая нищо.
  22. Ей малко попуцах 10тина минутки,но се върнах в училище.И пак съм си мега бот
×
×
  • Създай нов...