Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. -бензинова помпа -80лв(при 3 бара прави 340литра за час) -4 бр бутала от Б16А2,в перфектно състояние,идеални за засилване на някое Б18--45лв -предна стабилизираща щанга(19мм)-20лв -нискоомни 240сс инжектори-30лв -високоомни 280сс(4бр)-80лв( от Х22 са) -дросел от Д16А8 без ТПС-30лв -радиатор климатик 5ген-50лв -необорудван всмукател от Д16А8 -40лв
  2. Това аз ли съм го поствал
  3. Полуоската е дясна,с двете карета,води се стейдж 1 подсилена. Цена 140лв За контакти Лс или скайп: martinhonda55
  4. 3 са ,Д16А8,А9 и з5 По отгоре е писал,какъв блок,значи се предполага че ако е оцеляла главата ще се ползва.
  5. Блок от Д16А8,А0 и з5 не му върши работа.
  6. Свали една свещ и я сложи в лулата.Корпуса на свеща опрян някъде по мотора на маса и въртиш и гледаш.
  7. AMD

    d14a3 мини-ме

    това ми беше интересно относно колко ще изкара коне ,никой не знае нали
  8. -разпределителни валове Б16А2-50лв -бензинова помпа 340л-80лв -4 бр бутала от Б16А2,в перфектно състояние,идеални за засилване на някое Б18--50лв -предна стабилизираща щанга(19мм)-20лв -нискоомни 240сс инжектори-30лв -високоомни 280сс(4бр)-80лв -дросел от Д16А8 без ТПС-30лв -радиатор климатик 5ген-50лв
  9. ако ще правиш турбо мисли за по голямо Ф
  10. AMD

    d14a3 мини-ме

    защо пък такъв дросел ? какво му е на Б16 ков или друг ?
  11. Може,но А6,В7 и други мотори не са Втек глави буксите не са проблем,с леко преправяне пасват инжекторите
  12. Ф55 или Ф60 външно,евтиният вариант алуминизирана тръба.Гъната или с колена вече по избор,също и с колко резонатора да е . Лично мнение е това също така бих сложил два резонатора,с един си е шумна,особенно ако задното гърне е проходно с тапа. П.П:Огледай фланеца на колектора и назад на колко е ,защото ако е на ф45 се обезмисля всичко ....
  13. "От тази графика, кояти си дал, не виждам човека какви ползи има, тъй като колата му сток (D16Z6) си е 125 коня и 106 lb-ft върт. момент? - т.е. той не е спечелил нищо от тези 3" генерация." Къде са тези 125 кс ?
  14. Кои инжектори са с по голям дебит ?
  15. -разпределителни валове Б16А2-50лв -бензинова помпа 340л-80лв -4 бр бутала от Б16А2,в перфектно състояние,идеални за засилване на някое Б18--50лв -Жило за газта от Д16з6(за пълна инжекция)-20лв-предна стабилизираща щанга(19мм)-20лв-нискоомни 240сс инжектори-30лв -високоомни 280сс(4бр)-80лв-дросел от Д16А8 без ТПС-30лв -радиатор климатик 5ген-50лв
  16. разпределителни валове Б16А2 -50лв бензинова помпа 340 л-80лв
×
×
  • Създай нов...