Jump to content
hondakio

Хонда форум БГ - взаимопомощ

Recommended Posts

Както вече се досещате (може би от заглавието) идеята на темата е да си помогнем взаимно при търсенето на работа или на работници. Може някой колега да знае или да е чул , че еди къде си търсят работници за еди какво си - ако е така нека сподели , че в тази криза трудно се намира работа. Знам , че има сайтове със обяви за свободни работни места , но друго си е някой да ти препоръча работа или работник. Моля нека пазим темата чиста и да пишат само хора , които са сигурни за това , което ще напишат като препоръка.Успех на всички ;) П.П. Нека модератоторите , ако сметнат темата за ненужна или излишна да я изтрият без колебание ,а ако ли не , дори препоръчвам да се бодне на по-явно място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер!Виждала съм по други форуми подобни и определено са полезни!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По - принцип ще е добре даденият потребител да сподели за какво става въпрос , но основната информация да я запази - идеята е да помогнем на потребител от форума , а не на някой гост. Така , предполагам ще укрепне връзката между редовните потребители и към любимата ни марка Хонда ;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках да пусна такава тема, но разбрах, че вече е имало теми "търся си работаа" и са били трити. Дано тази не я сполети същата съдба, защото може да бъде много полезна на безработни хора като мен и колегата hondakio.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е да помогнем на потребител от форума , а не на някой гост. ..

Това няма как да стане, тъй като всички подфоруми се четат от гости. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е да помогнем на потребител от форума , а не на някой гост. ..

Това няма как да стане, тъй като всички подфоруми се четат от гости. ;)
За целта има лични , колега - помолих темата да я пазим чиста :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежка*.Извинете ме, колега, тогава за офф-топика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Скоро фирма в която работя ще отваря Девелоперски отдел и си търсим програмисти ще ви постна списък с изискванията ако смятате че отговаряте на тях веднага ми пишете мейл на d.rusev977@abv.bg или по добре направо ми се обадете..-Търсим сищо така и хора за позицията "Трейдър" с добри познания по математика , компютърна грамотност , висока мотивация за работаЩе се радвам да предоставя възможност за работа в приятна атмосфера и в млад амбициозен екип.тел. 0887 977 005 - Даниел====================================================.Net Programmer RequirementsThe following are a must:At least 3 years of proven programming experience,Computer science degree,C#, Object Oriented, Multithreading, Regular Expressions, HTML, JavaScript, ASP.NET,Deep understanding of HTTP Protocol, Fast learningAdvantages:VB, Windows Forms, Sport Knowledge.ONLY CV's in ENGLISH WILL BE ANSWEREDCategory IT - Software/Web development and maintenanceCareer Level ExpertsJob Type PermanentTerm Full time====================================================Experienced .NET programmerRequirements:- At least 2 years exp. In WEB programming in general and specifically in ASP.NETKnowledge in the following technologies:- HTML, CSS, Javascript, XML, T-SQL- Advantages: XSLT - A degree from a known university.- Datastructures- AlgorithmsOnly CV's in English will be answeredCategory IT - Software/Web development and maintenanceCareer Level ExpertsJob Type PermanentTerm Full time====================================================

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такова нещо имах предвид като поствах темата - евала колега , дано да помогнеш на някой съфорумец ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо браво за темата ;).А може ли да се търси работа ?Ако става аз скоро напускам и ще си търся работа в Шумен.Ако някой знае нещо да предлага (затварят ми сегашното работно място :) )Повече съм в час със складове и работат в тях.Бе котот и да е.Ей тоя хондакйо опсен си ей поздрави надявам се скоро да се видим, че имаш работа по таблото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да си направим един списък на безработните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men4ehondakiodominikojamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men4ehondakiodominikojamoatoma (за момента съм безработен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме същиса! :) Нали мъжете нямате проблем с рабатата?А аз си мечтая за отпуска... :D Има ли някой да е ГФК от София, демек инж. геодезия, фотограметрия и картография?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратното, работа за жени колко искаш за мъже е по-трудно.От 5 човека за сега, 3 във Варна , 1 Шумен и 1 Пловдив. Кризата май най-яко е ударила у Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам за едно свободно място в Орбител, който в момента са част от Спектърнет. Търсят човек за позицията NOC. Изисква се познания в IP областта и компютърни мрежи. Мисля, че и англииски. Потърсете в някои сайт за обявата. А иначе мога да потвърдя, че работата е доста добра а и парите си заслужават, пък и има какво да научиш. Ако търсите нещо просто да имате работа не е най-доброто място. Искат хората да работят с хъс.Успех на колегите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men4ehondakiodominikojamoatoma (за момента съм безработен)

Митак на ква среща ще ходим бре????Да ама има една подробност - голямото сърце.Аз почт исъм си намерил нова работа трябва да почакам само да изгонят някой(на любовницата ми приятелката и е шефка някъде и сега преглежда кой ще хвърчи или ще напуска доброволно), но до тогава мама праща по картата и последна заплата от готиното ми старо място :) сад ми е .В студетски стол - хем добра храна хем гладни студентки - и супер ефтин магазин.Ама всичко си има край

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешно търся 3-ма човека от Варна за топлоизолация с минерална мазилка, на скеле. Държа на качество.

Офертата важи до неделя вечерта.

тел: 0897 021 422; или на лични. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hondakio звънкай на човека над мене нали си работил такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди ги бачках тия топлоизолации, но в момента имам друга работа(е не точно това, което искам, но важното е пари да дават:lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеите.

Търся хора от Пловдив, София и други населени места на юг от Стара планина, да ми търсят клиенти срещу комисионна.Знам,че не е точно работа, но.....Не казвам каква е стоката, да не излезе като реклама.Които му е интересно да ми драсне на лични. ;)

Говоря за хора живеещи и работещи в раиона дето съм нарисувал.Е може и извън него,но да не е много. :D

 

Публикувано изображение

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная-профила и колата са на баща ми,аз просто пиша и събирам инфо то форума.Та вече се досещате(или не) че съм 18 г. с книжка и търся нещо за лятото.Може и нещо по-натам,но почасово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безработен момък в Стара Загора ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ева :lol: Положението е напечено... Не ми се живее тука вече. Язък за красивата природа, ама цял живот игра на оцеляване вместо живот...Ще видим... и чудеса казват, че ставали... (разписан съм с две думи :) ) Нашенци в Кръчмата мечтаят: “Ооооох, кога ще свърши тази криза, че да си подкараме редовната сиромашия.”

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се разпиша за София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 .Вече си имам нова и добра работа :).Успех на търсещите - работа има стига да не ви мързи.Кризата е само по телевизията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си намери работа и няма криза вече :):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе искам да внеса малко попложително настроение :) няма се даваме я на една умряла криза :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 и от мене. Ако чуя че търсят хора ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен кризата все още съществува, така че ако някой знае нещо за Варна да ме има впредвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безработен момък в Стара Загора ! :)

Поддържам статуса ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз уж имам работа, ама нема да откажа нещо по-добро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...