Jump to content
J's Racing BB8

Амортисьри кони.

Recommended Posts

От къде да си поръчам жълти амортисьори кони?

Намерих само от една обява в олх някакъв магазин ги доставя,но не знам дали да им се доверя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руди 96 - май тези са официалните представители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ходихме с приятел да търсим фар за пежо 406. На магазин Пежо фарът е 320 лв, а същия фар на магазин за авточасти е 160 лв.

Още: Вчера гледах в едно сервизче щанд на мотул от официалния вносител, продават MOTUL 6100 SYNERGIE+ 10W40 4L за 90 лв. Показах им това http://www.rexol.bg/index.php?route=product/product&path=71_91&product_id=147 и почнаха да псуват вносителя...

 

Та така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете фирми искат капаро,айде за руди96 разбрах,че сериозно се занимава с вноса на конито и всякакви части,но другата фирма не съм я чувал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото от Англия или Ebay, ако стане нещо оставаш без кола за дълго време, докато им пратиш амортисьорите, докат ги разгледат и ще станат 1-2 месеца... А тука ще ти ги сменят набързо и така :) Пък и ме съмнява да излезнат по-евтини от Англия. паунда е 2.50  ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дроне,не знам как тъй реши,че от Англия е хем скъпо,хем бавно... сам си установил,че паунда е 2.5 ,а беше 2.8.

И сроковете никога не са били 2 месеца,ако говориш за USA - да... щото не става ясно- Ebay ,не е англия нито щатите,там продават от цял свят и стоките се намират по цял свят.
Я се светни малко тия дето продават конита и ги нямат налични,от къде им идва стоката и колко ще чакат ?? И като са голям представител що ги нямат налични,а ще влачат момчето с капаро ,пък когато дойдат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата имаше предвид за гаранция. Ако се наложи нещо ще трябва да им ги прати, да чака да стигнат, да разгледат какво има и ако решат да оправят проблема да се чака още. През това време си на трупчета, ако нямаш стари амортисьиори. Това е предимството на тукашен представител. Иначе другата страна на монетата, какво ще е качеството на предлаганите тук стоки, все пак сме бананова република :) Общо взето вземаш от някъде и се молиш да няма проблем после, че става дълга и широка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах чрез поръчките-идват по скъпо.
Аз не знаех,че имат и гаранция,трябва да им звънна и да ги питам пак.А за пращането и двете фирми искат капаро.

Хора не мога ли просто да ги поръчам от сайта на кони.или от където ще дойдат?Защо трябва да минават през някои?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Редактирано от EG3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има доста хора които карат с конита тук,споделете от къде ги купихте и има ли някои купувал от руди96.

Гаранцията която дават е 6 месеца..не е ли много малко.

 

Днес попаднах на тема в бмв форума,и всички са супер недоволни от конито в руди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не видях да може да поръчаш за България. 

we supply through a network of dealers across the country. If you are looking to purchase Koni products, please see our dealer list.
 

 

 

Аз съм поръчвал жълто Кони от Руди96. Засега 60 хиляди километра нямам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, пазарувал съм от Аутотим кони жълто и мога да кажа, че са коректни и цената която предлагат е доста добра, предполагам че няма да имаш проблеми.

 

P.s. по въпроса с качеството, това са най-добрите амортисьори за толкова пари, не че няма по-хубави, но цените вече са в пъти нагоре...

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих запитване до Холандия за конито,но не ми отговориха за гаранцията и руди96,та ги питах пак ще им подосаждам :D

Но едно не ми е ясно как вносителя е руди а аутотим ми предлагат по ниска цена...?Другото което ми направи впвечатление е,че от аутотим ми отговориха с точност,че става въпрос за жълто реголируемо на твърдост кони,стрийт версията не се произвежда за прелюд(и после като влязох в сайта видях,че е така има само спорт)  и гаранцията за България е 6 месеца.А от руди ми казаха първо ами не знам дали има,след малко ами има,питах ги какви са жълти зелени..??ами не знам излизат ми само номерата,не знаят дали е реголируемо не знаят колко капаро трябва да оставя защото трябвало да го съгласува с колегите.
Не че нещо ама лошо впечатление ми направиха за разлика от аутотим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги

Аз поръчах от тук

 

http://www.tuningteiletotal.de/ttts/index.html?pId=539367.DK.8041-1322L-RSPORT-8041-1329SPORT.ACCORD-LIM-20-22CTDI-24-30-V6

 

След 5 дни са при мен.

Ако някой има отзиви ?? да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За частите или за търговеца? Щото ако е за частите, колегата PARADOX_sf беше писал преди време, но нещо не мога да го намеря тук. Ето в един друг форум.

Имаше и клипче:

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, този клип го гледах и му писах на лични преди близо 3 месеца, но не е влизал във фрума от към февруари! Сменял ги е преди доста време и исках да разбера, как се държат след .....км. пробег?

Това му е темата в хонда форума

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=86106&hl=%2B%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B8+%2B%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8

Редактирано от ЧОЧО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...