Jump to content
F18 Hornet

Айде не останааа

Recommended Posts

:plane: Аз не залагам толкова на моите прогнози ,колкото на насладата от състезанията и квалификациите /и аз чакам с трепет :hondarulez: /.Мисля ,че колкото и да са добри коли /Renault / , поради липса на пилоти-лидери няма да вземат титли , нито при конструкторите , нито при пилотите . Битката ще е между Ферари и Макларън. Аз съм оптимист за Хонда и ще сме доволни тази година - сигурен съм за достойното представяне на зеления болид - със сигурност BMW ще гледат земното кълбо откъм тъмната страна :oops: - не се притеснявам от тях. При пилотите категорично се въздържам от прогноза. Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"със сигурност BMW ще гледат земното кълбо откъм тъмната страна" хехехехехеех :hondarulez: , а дано ! някак си и аз ги приемам за преки конкуренти не само в класирането :plane: ... общо взето и аз мисля като вас ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

2 лв на бътън слагам :ph34r: другите са на ново място и само маса е в час :) така че рискувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава слагам левче на Раиконен, че му е по-голям коефициента, пък и от тази година колата му няма да се прецаква за щяло и нещяло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Аз тогава слагам левче на Раиконен, че му е по-голям коефициента, пък и от тази година колата му няма да се прецаква за щяло и нещяло

с райконен съм от както кара във Ф1 , но откакто ме предаде и отиде във ферари си търся нов пилот :lol: това дето няма да му се чупи колата го остави ... то си е и от пилота , райконен просто не пази колата ,а я кара до изнемога - аз това му харесвам на него ,че не я жали и е или първи или вън :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масса,Ферари.И Хонда в тройката. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека има шоу ,пък другото е ясно- :););) .......и :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 лв на бътън слагам :dry: другите са на ново място и само маса е в час :( така че рискувам

5лв срещу твоите 2 ...че Бътън няма да е в тройката ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре е деня на истината , май няма да се спи :( мойте 2 лева са си още заложени , но за шампионска титла :dry: ... а иначе с вас мога на газиранко да се обзаложа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Столче рулира !!!!1 - Felipe Massa Ferrari 1:27.353 мнооо ме радва момчето .. дано да ги нашамари .. прехвалените везди :( Щото то е ясно , че наще няма да могат :dry: - 14 - Jenson Button Honda 1:29.066 . това са свободните тренировки Аз се чудя за какво го мразя толкова Галфонсо а той какви ги блещи ... "Да караш за макларан е все едно да играеш за Реал Мадрид " .. знаех си , че е звздна балерина !!!:D;) и тях ги мразим деааа звздобройците деаа ;)Чета тука с великолепения английски , че май барикело(той е 15) е блъснал някой :D .. деа рендето деаа пълен пациент е !Опа ;) ... забравих ... 11 - Anthony Davidson Super Aguri-Honda 1:28.727 хехех и сато е пред бътан и барикело

Редактирано от cK1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дженсън Бътън от тима на Хонда смята, че няма да може да се бори за титлата през новия сезон във Формула 1. Англичанинът е сигурен, че новакът Люис Хамилтън (Макларън) е с доста по-големи шансове от него.

"Хамилтън срещу Бътън? Няма да има подобен "сблъсък" този сезон. Неговият болид Макларън ще бъде много по-бърз от нас", смята Бътън.

 

Хонда отново има проблеми и не може да намери място сред водещите отбори. Хамилтън от своя страна още в първите си обиколки на свободните тренировки за Гран При на Австралия, загатна за намерението си тази година - да бъде в челните редици.

 

"Не вярвам в късмета, но напоследък си мисля, че може би има такова нещо. Трябва да се примирим и да не мечтаем за места на подиума. Важно е да разберем къде допускаме грешки и да запазим позитивната си нагласа. Не искам да съм десети или 12-ти в квалификациите през цялата година, така че трябва да подобрим болида си", смята Бътън.

 

WTF :dry:

 

"Трябва да се примирим и да не мечтаем за места на подиума."

 

А бяха други времена :(

Публикувано изображение

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Първа част, Втора част, Трета част1 Кими Райконен Ферари 1:26.644 / 1:25.644 / 1:26.072 2 Фернандо Алонсо Макларън-Мерцедес 1:26.697 1:25.326 1:26.493 3 Ник Хайдфелд БМВ-Заубер 1:26.895 1:25.358 1:26.556 4 Луис Хамилтън Макларън-Мерцедес 1:26.674 1:25.577 1:26.755 5 Роберт Кубица БМВ-Заубер 1:26.696 1:25.882 1:27.347 6 Джанкарло Фисикела Рено 1:27.270 1:25.944 1:27.634 7 Марк Уебър Ред Бул 1:26.978 1:26.623 1:27.934 8 Ярно Трули Тойота 1:27.014 1:26.688 1:28.404 9 Ралф Шумахер Тойота 1:27.328 1:26.739 1:28.692 10 Такума Сато Супер Агури 1:27.365 1:26.758 1:28.871 11 Антъни Дейвидсън Супер Агури 1:26.986 1:26.909 12 Нико Розберг Уилямс-Тойота 1:27.596 1:26.914 13 Хейки Ковалайнен Рено 1:27.529 1:26.964 14 Дженсън Бътън Хонда 1:27.540 1:27.264 15 Александер Вурц Уилямс-Тойота 1:27.479 1:27.393 16 Фелипе Маса Ферари 1:26.712 17 Рубенс Барикело Хонда 1:27.679 18 Скот Спийд Торо Росо 1:28.305 19 Дейвид Култард Ред Бул 1:28.579 20 Витантонио Лиуци Торо Росо 1:29.267 21 Ейдриън Сутил Спайкър 1:29.339 22 Кристиян Алберс Спайкър 1:31.932
Абе щом Агури със същия и по-лош двигател са по-напред значи болида е зле. Още като четох за тази смешна кампания за "екологичен" Ф1 болид се усъмних, сега е ясно.Иноче гледайки времената ми се струва, че в топ10 всички без Кими са с повечко гориво. Ако е така Кими ще опита в първите обиколки да натрупа малко аванс и ще е с най-ранно дозареждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера се зачудих дали пък не са направили хибридна формула :D с 1,3 двигател :P;) хехех . положението е тежко ... аеродинамиката от миналата година(супер агури) е по-добра от новата ,на която са отделили маса време и мангизи ..... много са нестабилни ... те вчера излизаха 2-а пъти в тревата ...промяната в дизайна е голяма а големи разлики се постигат само с радикални промени , в този случей за лошо ;) , трябва да стискаме зъби и да чакаме нашия ред .. ;) , пък барем я оправят ...... в средата на сезона :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic is
Отговорено (Редактирано)

аз мисля че алонсо ще успее и тази година много добър пилот лично мнение също така ферари ще са челото а ХОНДА и рено има още какво да се желае всичко ще проличи в следващите няколко старта

Редактирано от civic is

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Горе главата фенове. Все още има надежда!От един месец Хонда Рейсинг са зарязали всички проекти и здравата се работи за голям ъпгрейд на следващите тестове.След като старото (изхвърлено) шаси работи добре, не може нашите съвсем да са я окъсали. Според мен RA107 има потенциал, но трябва да се отстранят някои проблеми. Най-малкото прави чест, че нашите се опитват да направят ревюлюционна разработка на шасито, за разлика например от БМВ, които откраднаха доста неща от Макларън.

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Не съм много по F1,
но предполагам ще ви зарадвам с ето това:


Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

мноооооооооооого зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък къв срам берем в момента ... еб@си мамата... :lol: Още ли си мислите, че БМВ ще гледа The Earth от тъмната страна? Може, да - точно преди да я затвори с обиколка... :lol::hondarulez:

Ще берем срам още 2-3 състезания, а после гледай к'о стаа.Сериозно ли мислиш, че баварците са някаква сила!?! Те освен да копират, май друго не правят. Да не говорим за хроничната немска болест - чупливост.Ако го нямаше замразяването на двигателите, може би БМВ щяха да бъдат основния ни конкурент, но при тези правила, едва ли ще има разлика в характеристиките на различните двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да отида да им бутна малко спирачките ,4е не спах цяла нощ заради началото на сезона ...голям срам.От друга страна поне завършихме,което не е малко.Да видим ще има ли файда от новия аеродинамичен тунел.Бътън трябва някой да го поядоса и дано стане преди Унгария че и ние да гледаме малко от стълбичката :unsure:А и Сато се представи добре изненада ме......От интервютата не ми хареса това че още май не знаят каде са проблемите....как ще оправят нещо дето не го знаем кое е...май новия шеф е се окаже прав че трябва да се смени философията на Хонда..за да потръгнат нещата.Рубенс Барикело се класира осми като още сутринта двигателят му изгърмя. Въпреки това бразилецът изпревари съотборника си Дженсън Бътън, който кара следобед, но направи едва 24 обиколки. Двамата пилоти на Хонда бяха разделени от класиралия се девети Хейки Ковалайнен.Мъка Мъка....

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Аз мисля 4е ще тръгнат нещата,по скоро отколкото си мислим. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля 4е ще тръгнат нещата,по скоро отколкото си мислим. :dry:

То е и крайно време вече да сме на стълбичката на победителите Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сме още по-зле :hondarulez: . 1-вата тренировка в петък - 1 Felipe Massa Ferrari 1:34.972 , а нашия е 19 - Rubens Barrichello Honda 1:39.234 Бътан пък е 20 и това са почити 5 сек. !!! Ужас :worthy: 2-рата тренировка в петък същата работа - 1 Felipe Massa Ferrari 1:35.780 , Бътан е 15 Jenson Button Honda 1:37.578 , за сметка на Барикело, който е предпоследен 21 -1:38.713 ... ще стискаме зъби и ще търпим ... поне не се притеснявам за отпадане деаа :plane: колата е стабилна .. пък и загубата няма да е голяма :) ... Изглежда пак ще сме за супер агури ..... :lol: . Ама между другото .. каквото и да са правили , като промяна по колата , поне вече знаят , че не е в него причината :) абе да видим след това състезание пак има по-дълга пауза .. ще работят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъното е достигнато! :D По-лошо май не може да бъде, освен ако не решат от Хонда да копаят надолу :D Леле ебаси срама... По 4, че и по 5 сек на обиколка лелеййййййййй :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jenson Button, Honda (17th, 1m 37.578s):"Well, a tough day really trying to find a balance. Initially the circuit was very dusty but as the track improved through the day we were able to work on the car more. The fact remains however that we are still a long way from where we want to be."Anthony Davidson, Super Aguri (20th, 1m 38.334s):“It was a difficult day for me. I couldn't find the balance in the car all day and so hopefully we can improve on this for tomorrow. The car didn't feel anything like it did in the test here last week, so it's a bit confusing. But Taku had a good day and proved that the car still has the pace that we had in Melbourne, so it's just up to me and the engineers to work on it overnight and get a nice balance for tomorrow.”Rubens Barrichello, Honda (23rd, 1m 38.713s):"It's simply the case that we have had a very bad day. To end the day where I am is obviously extremely frustrating. We were not able to improve the braking stability issues that we have, so all I can say is that we need to look at what we have learned today and try to find a solution that can get us back to where we were during the test last week."

ясноооо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

срааааамм,срааааааамммм ;) не знаят дори каде да търсят проблема :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

спокойно , остана им само половин кола и ще е като нова :blink: пък и сме 15-ти ,което си е доста напред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

а баричело беше излязъл да се повози д..ба и смешника му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее стига де , човека е стар , дава шанс на по-младите ;) ... най-точно казано - ибаханъугърбъ ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее стига де , човека е стар , дава шанс на по-младите ;) ... най-точно казано - ибаханъугърбъ ...

Да пратим едно писмо до новия шеф...да съ засрамът.....не е истина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е лошо!!!И не знаят къде е проблема?Ебати екипа!!!И това ще мине ,надявам се да се съвземат малко, поне малко....Айде да гледаме и после ще поплюваме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее стига бе колеги , има напредък ;) вече сме пред агури и това 11-12 си е направо добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее стига бе колеги , има напредък ;) вече сме пред агури и това 11-12 си е направо добре

ако си гледал "лайв тайминг"-а щеше да забележеш как Сато правеше по секунда и половина на обиколка на Бътън и Баричело... в закл'чителаната част на състезанието ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее стига бе колеги , има напредък :) вече сме пред агури и това 11-12 си е направо добре

ако си гледал "лайв тайминг"-а щеше да забележеш как Сато правеше по секунда и половина на обиколка на Бътън и Баричело... в закл'чителаната част на състезанието :) :)
Лоша работа. Напро ми се къса сърцето за нашите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
undefined

Лоша работа. Напро ми се къса сърцето за нашите. :)

 

Споко,трудно е като шаси и мотор са от една компания..Но ВИЖ ТУК 1988г

 

Това трудно ще се повтори,но на 60% силно се надявам.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класирането от 88г.наистина е впечатляващо но в момента трагедията е пълна колеги.Без шаси и без пилоти, с мотивация и психика на победители нищо няма да се получи.Поредния слаб сезон и това си е.Тая база в Англия да я закрива по скоро искам.Очевидно е че от там нищо конкурентно няма да излезе.Да се зимат в ръце и да си карат по Японски та поне за следващия сезон да има някакви резултати.Мъка Мъка.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........а като се сетя, че на мой комшия дъщерята и зетя - луди фенове на хонда от години си платиха няколко хиляди долара, само и само имената им да са изписани на шасито на болида на Бътън и сега се возят на запъртък...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........а като се сетя, че на мой комшия дъщерята и зетя - луди фенове на хонда от години си платиха няколко хиляди долара, само и само имената им да са изписани на шасито на болида на Бътън и сега се возят на запъртък...... :rolleyes:

Обясни ми как така си пишат имената по шасито..........Като спонсори ли или просто кихаш за да ти е там името?Само за едно състезание ли е ? Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
undefined

Лоша работа. Напро ми се къса сърцето за нашите. :hondarulez:

 

Споко,трудно е като шаси и мотор са от една компания..Но ВИЖ ТУК 1988г

 

Това трудно ще се повтори,но на 60% силно се надявам.....

 

Дааа, 1988 беше добра година...На 1 и 4 място двигатели на Хонда:

Тук

 

Сега ще се радваме и само на 4-то място, но и то е мираж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://topsport.ibox.bg/news/id_535356220Хонда запачва преговори с Рос Браун... а дано... и някой по-читав пилот... само не знам кой би се навил :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...