Jump to content
F18 Hornet

Айде не останааа

Recommended Posts

Guest Accord6

Пилотите не са голям кахър. Нашите веднъж да направят болид който да побеждава, тогава ще видиш как топ-пилотите ще чакат на опашка!През 80-те всички суперзвезди караха Хонда - Менсъл, Сена, Пикет, Прост...На доброто никой няма да откаже. Пък и с хубава кола, Бътън също може да грабне титлата - виж какви чудеса прави хлапето Хамилтън с Макларъна!Слуховете за Рос Браун са още от миналата година, но дори и да го завербуват, длъжността му няма да е техн. ръководител, тъй като организацията в Хонда Рейсинг е малко по-различна от другите отбори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един такъв въпрос да задам. Защот на пилотите във Ф1 им викат именно пилоти, а не шофьори? Ами по простата причина, че от тях не се очаква само да въртят геврека! Бътън и Барикело ... съсипаха отбора!....

F1 не е футбол! Причините за проблемите са комплексни и трудно може да се обвинят двама конкретни души, че са разсипали нещо. Ако Бътън и Барикело съсипваха усилията на няколкостотин души в най-скъпият спорт, то просто щяха да ги сменят! То може и това да стане, но първо трябва, например, инжинерите да настроят шасито към гумите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restless, явно имаш предвид Френцен, но Шумахер няма нужда да го намесваме, защото в момента няма пилот от неговия калибър.Относно дръпването на Макларън, аз имам друга версия - добре че се отърваха от Райконен, но това са крайности. Истината е някъде по средата.1. През този сезон Макларън имат най-големия бюджет от всички тимове.2. Шаситата на Макларън винаги са успявали да използват добре ресурса на гумите, независимо кой е доставчикът.3. През 2006-та набраха достатъчно комфортна преднина пред Хонда, а бяха доста назад от Ферари и Рено, което им позволи да започнат усилена работа върху шасито за 2007-ма.Ако слушате Тенчев, то сигурно няма по-калпав тим от Хонда - оня си говори, сякаш е на купон. Несериозно е да се твърди, че Хонда не знаят къде е проблема. Проблемът е очеваден, но изисква време за да бъде решен - така, че споко и не се подавайте на провокации :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restless, явно имаш предвид Френцен, но Шумахер няма нужда да го намесваме, защото в момента няма пилот от неговия калибър.

Разбира се Френцен, бързах и понеже не се сетих написах първия немец който се сетих :ph34r:А Хондата... не знам, още като чух каква реклама готвят имах чувство че има нещо гнило... и някакси не мисля че Баричело и Бътън са хората способни да помогнат за бързото решаване на проблемите каквито и да са... дано греша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на втората свободна - Бътън последен, Баричело на по-малко от скунда от първите... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще се съглася с колегата Акорд6 (особено за Райконен ;) ) , ама виждам , че сте ме изпреварили за всичко ,което исках да кажа :cool:. Мойто лично мнение е , че не много обичаните (да не използвам друга дума) от мен гаражисти макларън и уи

Редактирано от cK1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати смеха , сега почнаха и двигателите да ги сменяме като гумите :rolleyes: Евала на Дейвидсън , че не се отказа докрая ;) А бътънчо май се зарадва много , че Спиид го блъсна , така поне няма да се мъчи и излага :D Трагедия ...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко зло - за добро :D Ся поне дано се стреснат и вземат мерки да не са посредствен отбор както досега, а да докажат че :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са се стреснали отдавна, но май закъсняват с новия болид. Уж щеше да бъде готов за Испания, сега казват Канада - нещо много я мъдрят.Що се отнася за гръмналите мотори на Супер Агури - те използват охлаждането от миналогодишния си болид и явно е дошло слабо за пустинните условия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета аз ве4е си имам нов фаворит-Хамилтън :rolleyes: Помнете ми думата,казвам го днес 15-04-2007:Този пи4 е роден да бъде шампион. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Мом4ета аз ве4е си имам нов фаворит-Хамилтън :rolleyes: Помнете ми думата,казвам го днес 15-04-2007:Този пи4 е роден да бъде шампион. :D

Напълно съгласен. Адски мъжко момче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета аз ве4е си имам нов фаворит-Хамилтън :rolleyes: Помнете ми думата,казвам го днес 15-04-2007:Този пи4 е роден да бъде шампион. :D

е че то това е очевидно :D ама не става само с ядене ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна трагедия сме каквото и да си говорим поне за сега :) Иначе Хамилтън ми напълни душата и аз залагам големи надежди на него този сезон :)

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън е момчето :) . И аз му се кефя .... дано му върви и занапред . Само да не се превъзнесе :) .... не че няма за какво де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Хамилтън на подиума не можеш да му махнеш усмивката от лицето :) , радва се , поздравява другите и му личи че е искрен ! Неговата противоположност - Райконен седи и гледа като бухал , А колкото дали ще се превъзнася ... помните ли гАлфонсо "аз съм роден победител" .. то затова и всички го мразятт него .... разликата е очевидна ония си беше мекере още тогава .... И на мен ми харесва Хамилтън , същите качества видях и в Маса ... кога ли ще искараме късмет и ние с някъв такъв пилот ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме е яд за Дейвидсън - пича единствен беше с 1 спиране и 5 обиколки преди края май беше 9-и Иначе Баричело дори завърши състезанието... единствената Хонда която не изпуши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме е яд за Дейвидсън - пича единствен беше с 1 спиране и 5 обиколки преди края май беше 9-и

Иначе Баричело дори завърши състезанието... единствената Хонда която не изпуши :)

Ти не го слушай Тенчев, ами чети информацията на екрана - Антъни направи 2 пита като всички останали.

Не забелязваш ли, че ония всячески се опитват да се подиграят с японците и да умаловажат успехите им. Миналата година, вместо Хонда постоянно казваха БАР. Двигателите на Мерцедес и БМВ гърмяха като пуканки, а като гръмне мотор на Хонда - вдигат врява до небето.

В Бахрейн гръмнаха двигатели на Супер Агури, които имат собстена разработка на охлаждането. Разбираемо е такъв малък тим да не е отчел всички условия на пустинята.

Бътън го блъснаха и затова отпадна. Не че имаше голям шанс да спечели точки, но двигател на Хонда Рейсинг не е гърмял от 30.07.2006 (ГП на Германия). Всички останали тимове направиха пиротехнически изпълнения, вкл. и надеждните Рено (Алонсо на Монца) и Ферари (Михаел на Сузука)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки ,че го уважавам Тенчев тряаа да си призная ,че си купувам само "F1 Racing" - а не Клуб F1- препоръчвам и вие да правите така- супер интересни статии - прочитам го цялото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Unofficial Monday times from Barcelona:

1. Kimi Raikkonen, Ferrari, 1:21.194

2. Takuma Sato, Super Aguri, 1:21.858

3. Pedro de la Rosa, McLaren, 1:21.906

4. Ralf Schumacher, Toyota, 1:21.983

5. Nick Heidfeld, BMW Sauber, 1:22.114

6. Rubens Barrichello, Honda, 1:22.655

7. Nelson Piquet Jr, Renault, 1:22.763

8. Vitantonio Liuzzi, Toro Rosso, 1:22.771

9. David Coulthard, Red Bull, 1:22.973

10. Adrian Valles, Spyker, 1:23.720

11. Kazuki Nakajima, Williams, 1:24.241

12. Giedo van der Garde, Spyker, 1:24.990

 

Камикадзето майнаа !!!:) , това нищо не означава де ама ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия наще сигурно ше извадат и хибриден болид.То покрай тея еко инициативи......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.formula1.com/news/6027.htmlВижте новото крило на болида ... :)

Много грозна гледка колеги :) . Това наистина прилича както пише в сайта Ф1 на "слонски уши".Никак не ми вдъхва доверие и ми изглежда като някакъв отчаян опит /и по-скоро козметичен/ да се върнем в състезанието. Нашите май наистина са изгубили посоката на развитие. Дано греша..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или току ще са я намерили :) ... ще се види в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в момента нашите се опитват да съберат колкото се може повече информация, нужна за новото шаси. На всички стана ясно, че това шаси не става и ще трябва да се изхвърли на боклука :D Ако крилата "Дъмбо" бяха опит за подобряване на сегашния болид, щяха да ги сложат предните дни, когато тестваха Рубенс и Дженсън :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Видяхте ли какво става когато японците правят сами болидите си :unsure: Браво Агури,сега 4акаме и заводския отбор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Супер Агури! :unsure:Очаквах, че първите си точки ще ги спечелят едновременно с Хонда, но такова развитие е страхотно за СА.Летящият Сато няма грешка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крещях така , както когато Бътан спечели :ebanjeee: като го видях че излиза от бокса пред Фисикела .... Обаче Бътан определено ми затвърди мнението , че е халхабер - как ще се блъсне в Барикело ??? :tooth: . Чух ,че бил един от най-богатите .. може би затова е такъв лигльо... дано да греша (за лигльото , иначе нека си има мангизи :P ) Айде честито .. дано да са повече точките за другите наши - СА , и дано и гавните наши :P да се вземат в ръце .... иначе няма да се плашите до 5 г. сме шампиони .. това ми е дългосрочната прогноза :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде поне до 2 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде 3 последно и си стискаме ръцете ;):starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трябва да погледнем истината в очите.Просто нашите в момента са пълна трагедия. Блъснаха се един в друг като пълни аматьори.Направо като ги гледам и страдам още повече за ония хубави години когато Хонда-Макларън мачкаше всичко живо в Ф1.Иначе браво на Сато и Супер Агури - малък бюджет, но перфектен мениджмънт и организация в отбора.Според мен трябват крути мерки в Хонда и на първо място да изпъдят този смешник Ник Фрай, а заедно с него и двамата туристи Бътън и Баричело. И да вземам да го изхвърлят това нещастно шаси, защото се видя че от него идват всички проблеми. То май ако сложат от Сивик шасито ще е по-добре :starwars: .Извенете ме за грубия тон, но толкова се кефех когато Хонда направи заводски отбор във Ф1, а сега направо не мога да гледам този срам за любимата ни марка.Поздрави на всички Хонда фенове и дано занапред имаме поводи за радост !Колеги трябва да погледнем истината в очите.Просто нашите в момента са пълна трагедия. Блъснаха се един в друг като пълни аматьори.Направо като ги гледам и страдам още повече за ония хубави години когато Хонда-Макларън мачкаше всичко живо в Ф1.Иначе браво на Сато и Супер Агури - малък бюджет, но перфектен мениджмънт и организация в отбора.Според мен трябват крути мерки в Хонда и на първо място да изпъдят този смешник Ник Фрай, а заедно с него и двамата туристи Бътън и Баричело. И да вземам да го изхвърлят това нещастно шаси, защото се видя че от него идват всички проблеми. То май ако сложат от Сивик шасито ще е по-добре ;) .Извенете ме за грубия тон, но толкова се кефех когато Хонда направи заводски отбор във Ф1, а сега направо не мога да гледам този срам за любимата ни марка.Поздрави на всички Хонда фенове и дано занапред имаме поводи за радост !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново разочароващо състезание. :stretcher: Тъкмо се забеляза някакъв технически напредък и... хоп стратезите прецакаха всичко. За какво им беше нужно да им пръскат резервоарите по шевовете на квалификацията? :DИзкараха повече от половин състезание до първото спиране, а после решиха да направят още по 1 питстоп!Как да не го е яд човек. Явно можело и по-ниско да паднем, вече и Торо Росо са пред нас в класирането. Остава и Спайкър да ни минат, че белким в тима си раздвижат малко мозъците :robot:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отново разочароващо състезание. :stretcher: Тъкмо се забеляза някакъв технически напредък и... хоп стратезите прецакаха всичко. За какво им беше нужно да им пръскат резервоарите по шевовете на квалификацията? :DИзкараха повече от половин състезание до първото спиране, а после решиха да направят още по 1 питстоп!Как да не го е яд човек. Явно можело и по-ниско да паднем, вече и Торо Росо са пред нас в класирането. Остава и Спайкър да ни минат, че белким в тима си раздвижат малко мозъците :robot:

Да бе мама му стара , а аз реших и им повярвах , че ще вземата и ДВАМАТА точки като ги видях 7 и 8-ми :D Баш тактиката прееба цялата работа , след като Бътън държеше Райконен над 10 обиколки зад себе си и не му даваше да мине ;) Аз пък към края на състезанието се надявах някой да отпадне , че да вземем точка , щото така май е единствения възможен начин ( припомнете си първото място на Бътън и Хонда миналия сезон :D ) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тактиката наистина здраво мирише ... просто не знам ... никаква логика за 2 -стопа ... всички преки конкуренти в това състезание бяха с по 1 стоп .. 2те БМВ, Вурц , Райконен .... а наще ... :stretcher: Ако не ме лъже паметта .. миналата година Бътан даже беше с 3 стопа на тази писта :robot: ... а Бътан държа Райконен доста над 10 обиколки . Райконен го насигна на 2-3 обиколка, ако не още на старта и след това стояха един зад друг до влизанията в бокса , даже Бътан излезна пред него, което беше над 30 обиколки . Наще нещо никога не могат да се ориентират на момента в обстановката с редки изключения . 5 обиколки след Бътан, чийто бокс беше към 8 сек влезе Кубица и зареди за 35 обиколки и бокса му беше малкпо над 11 , яд ме е защото имаха възможност да го направят същото .... :D Обаче камикадзето отново показа с най-якото изпреварване .. аз и друго не видях де .. Алонсо застигна Трули , който трябва да го пропусне . Сато издебна момента и се мушна и той пред Трули ... старата лисица Сато ;) ... тапаците "моя милост" Момчил Манчев и другя новия пич естествено него забелязаха .... Какво става говори ли се нещо за новата кола за Канада ???? Ще има ли няма ли да има ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер интересно състезание , просто нямам думи , хубаво , че Кубица е жив и здрав / със счупен крак и много уплаха / , ЕВАЛА НА КАМИКАДЗЕТО !!! !!! !!! Просто им скри шапката :):):) Много радост за втория отбор на Хонда И още едно голямо потвърждения , че първия за нищо не става !!! направо съм псувал като каруцар , когато след последното влизане на сейфти кара Баричело беше 3-ти и влезна в бокса , за да зареди гориво , 10 обиколки преди финала , е*ати тактика , е*ати тъпанарите , толкова не можада да измислят преди това да влезне да зареди :) Предлагам да пишем на Хонда и отбор номер 2 да стане 1 и обратното :) Още веджъж , ЕВАЛА НА САТО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аутсайдърите с най-слабите коли изпреварваха шампионите с най-бързите! Кланях се пред ТВ-то в нас, като мюсюлманин :) а приятелката ми заключи, че това е един добър завършек на целият ХОНДА уикенд :) Ебаси щастието! Не съм се радвал така от как Шуми ставаше шампион :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато след последното влизане на сейфти кара Баричело беше 3-ти и влезна в бокса , за да зареди гориво , 10 обиколки преди финала , е*ати тактика , е*ати тъпанарите , толкова не можада да измислят преди това да влезне да зареди ;) Предлагам да пишем на Хонда и отбор номер 2 да стане 1 и обратното ;) Още веджъж , ЕВАЛА НА САТО :P

Мисля, че той не влезе за гориво, а за да сложи меките гуми - по новите правила трябва да направиш поне 1 обиколка със всеки вид гуми. ;) във всеки случай Барикело казва, че тактиката е била добра, но последния сейфти кар не е бил предвиден ;)Малшанс за Дейвидсън - той беше трети по едно време, но ако си спомняте влезе в бокса и нямаше механици да го посрещнат - оказва се че колата му закачила някакво парче, което разрушило предното крило и блокирало колелата...http://www.formula1.com/race/news/6260/775.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антъни Дейвидсън е ударил някакъв бобър!Той се движеше на 3-та позиция, когато бобърът е разбил предното му крило. Заради това в бокса се луткаха сума ти време докато го обслужат. Антъни казва, че е имал страхотна стратегия с 1 пит и чудесни шансове за точки. ИНтересно ми е ако не го бе сполетял този проблем, дали нямаше да се качи на подиума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер интересно състезание , просто нямам думи , хубаво , че Кубица е жив и здрав / със счупен крак и много уплаха / , ЕВАЛА НА КАМИКАДЗЕТО !!! !!! !!! Просто им скри шапката :):):bow: Много радост за втория отбор на Хонда И още едно голямо потвърждения , че първия за нищо не става !!! направо съм псувал като каруцар , когато след последното влизане на сейфти кара Баричело беше 3-ти и влезна в бокса , за да зареди гориво , 10 обиколки преди финала , е*ати тактика , е*ати тъпанарите , толкова не можада да измислят преди това да влезне да зареди :) Предлагам да пишем на Хонда и отбор номер 2 да стане 1 и обратното :) Още веджъж , ЕВАЛА НА САТО :bow:

Aз пък разбих от шутове кош4ето в хотела където бях отседнал да гледам състезанието :) Приятелката ми реши 4е съм полудял,и така си и беше.Добре 4е е Сато да отсрами малко положението 4е.......Ина4е моето мнение е:ВЪН АНГЛИ4АНИТЕ ОТ ХОНДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, давайте прогнози за утрешното състезание и за квалификацийте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вън англи4аните от Хонда :D:cool::cool::D:cool::D:cool::D Видяхте ли какво направи Дейвидсън с Бътън :D Fuck off

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...