Jump to content
Красимир89

Кой японец ще победи на 400 метра?

Recommended Posts

здрасти на всички маняци на най добрата марка коли :P Имам едно съревнование с едни приятели.Моята машинка е Хонда сивик 6 генерация 5 врати.Мотора е 1.6 vtec 125 спринтьорa :D Опонентите ми са пак японци.Субару Импреза GX 2.0 125 и Мазда 323 2.0 sportive.Според вас колеги има ли смисъл да заставам на чертата,или да кротувам ???

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С еднакви коне сте,какво лошо има да се пуснеш.Пък и да паднеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мразя да губя :D :D :D От трите кoли моята е най голяма свежарка.В смисъл откъм мотор понеже е на реални 100 758 км

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Скуби ще ти вземе старта и на горе ще трябва да го гониш, маздата пък има нютончета бая над твоите и ако и скочиш на старта, после може и да те настига.

  реални 100 758 км  :biggrin:  бах тия 6-ти, къде ги намирате?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаражна на жена пенсионер .

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй завидяхте му на човека ей ... цц.ц.цц . лоши колеги лоши !!  :lol:

Ако чиляка със Субиту си познава мепесето и умее да впряга "катърите" ше драсне сериозно ...  :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никога не пробваш, никога няма да разбереш.

 

Само една препоръка от мен. На каквато и линия да заставаш, внимавай, за да не те гледаме после по телевизията или да търкаш нара някъде уважаван отзад най-редовно. Разбираш ме, надявам се!

 

С най-добри чувства и с мисъл за хубостта на живота, особено дългият, изживян в здраве и цялост.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

здрасти на всички маняци на най добрата марка коли :P Имам едно съревнование с едни приятели.Моята машинка е Хонда сивик 6 генерация 5 врати.Мотора е 1.6 vtec 125 спринтьорa :D Опонентите ми са пак японци.Субару Импреза GX 2.0 125 и Мазда 323 2.0 sportive.Според вас колеги има ли смисъл да заставам на чертата,или да кротувам ???
Срещу субарото не но маздата си заслужава :rolleyes:Sent from my Lenovo S580 using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не срещу субарото ?! Освен , че ще трябва да гони след 80-100ия метър не виждам с какво по-тежкото субару е повече освен Torque.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги колата я купих лично от Италия на 88956 км.Беше с оригиналните ремъци а и като я обслужвах в сервиза механиците ми казаха че  по тяхна преценка е на тези километри :D :D Упражнението от 0 до 100 го правя за 8 секунди.Максималната скорост е 210 км/h :P и двете коли са по тежки от моята

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм се със Ланчия лубра 1.9 jtd 115 hp,на 400 метра му правя ластик 2 коли.Също така и с ауди а3 1.8 125 hp--разстрел :D :D свежичка е моята машинка

Редактирано от Красимир89
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-100 8 sec хмм 

Какво те учудва,  просто колата му е 160 коня, ама лъже конкуренцията, че е 125, та да му се връзват . :tooth:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красимир89, заставай с твойте хора и газ, какво питаш като 5-то класник кой щял да победи. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субито ме би на 400 метра но на километъра го бия.В големите километри моята  върви повече.На старта ми скача с една кола. УЖАСССС :X :X :X Много съм разочарован.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххахахахахахаххахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Субито ме би на 400 метра но на километъра го бия.В големите километри моята  върви повече.На старта ми скача с една кола. УЖАСССС :X :X :X Много съм разочарован.....

Казах ти субарото на късо яде много ако гго хванеш на дълго мре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи с Маздата няма да се редя изобщо да се излагам :D :D :D

Що, ако е  RX  или MPS  спокойно можеш да се нареждаш . :yes:

Или слагай на Хондата едно задно предаване и покажи на тези субита как сА мяташ . :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маздата е 323 sportive 2 литра 130 коня 2003 година.Според мен няма смисъл но за спорта може да се пробвам :D :D :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пич ако наистина правиш 100км/ч за 8 сек. на тия спреляци трябва да им правиш сериозен ластик. То 1.8 да ти беше англичанката ще се озориш да направиш 100км/ч за 8 секунди, та се чудя що ни мяташ по върбите...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сигурен ли си че твоята Хонда сивик 6 генерация 5 врати е с мотор 1.6 vtec 125.Защото на тоя двигател заводско му дават от 0-100 за 10 сек.и отгоре и да я свалиш до 8 сек.трябва да си вкарал доста пари в двигателя.На същата хонда с двигател 1,8 - 169кс. и дават 8,3сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братленце не ги гледай тези каталози как ги дават.Вти-то ги прави за 7.Моята 100 % е 1.6 vtec 125 коня и не е барана.В каталога и разхода за този мотор не е такъв.Карам я със 100 октана и онзи ден за 120 км 40 от които извън града ми изгори 8 литра.С летните гуми времето до 100 става повече понеже много ги върти.На летището със зимни гуми загрети преди това ги прави за 8 секунди.Аз ви споделям който иска да вярва :) :) Субаруто ми скача на старта с цяла кола аз бях с летни гуми и ги въртя до 6000 рпм и неможах да го стигна на 400 метра.На километъра го бия,вдигнах 200 на 4-та на 7200 rmp и върнах газта,моят човек беше 2-3 коли зад мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 на 4-та айде стига бе ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съгласен съм че две коли с еднакви купета и еднакви двигатели няма как да вървят на едно и да горят еднакво.Съгласен съм че има екземпляри който могат да те изненадат с вървене и горене.Но каталозите обикновенно дават показатели в полза на пройзводителя.На хонда S2000 по каталог и дават от 0-100 за 5,7 сек.Ако не се гледат каталозите и според твоето мислене и засичане трябва да ги прави за 3,7 или 4 и ако се барне малко не ми се мисли за колко ще ги направи.

Редактирано от canko79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братленце не ги гледай тези каталози как ги дават.Вти-то ги прави за 7.Моята 100 % е 1.6 vtec 125 коня и не е барана.В каталога и разхода за този мотор не е такъв....................вдигнах 200 на 4-та на 7200 rmp и върнах газта,моят човек беше 2-3 коли зад мен :)

Братленце,  ти направо ни хвана за слушатели . :tooth:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре спирам да пиша по темата :) :) :) Ако може да попитам,как да се логна в tapatalk?Когато си въведа името и паролата на форума ми пише невалидно име.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да повторя, ако наистина колата ти върви значително по-добре от каталожните данни( защото так излиза според теб) ти на тия спреляци трябва да им правиш приличен ластик от поне 4 коли.... Аз съм се пускал с Ауди А4 куатро 150 коня и припада

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по неговите думи би трябвало да държи ВТИ сток без проблеми ... 

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди как да го бия това субару,като предаването му е 4x4,кубиците му са повече и въртящия момент.Аз съм засичал моята  как върви,колко върви и колко гори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си сметна разхода 8 литра делено на километрите 120 и умножа по 100 излиза 6.6 на 100 :) И моите скорости са дълги.1ва- 60,2ра-100,3та-150,4та-200 и пета олекотява и най много съм вдигал на нея 210.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди как да го бия това субару,като предаването му е 4x4,кубиците му са повече и въртящия момент.Аз съм засичал моята  как върви,колко върви и колко гори.

...ми то ускорява за 10 сек. а ти за 8 та кое му е трудното. За неговите килограми и малко коне не бих казал, че е голямо предимството за старт 4х4. Моето купе ускорява за 9 сек. до 100, а е същите коне и по леко с 150 кила от теб, та затова ми е интересно, как стоков ускоряваш с цяла секунда по добре от мен, при положение, че колата ми е в много добро състояние, гуми и правя добри стартове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е възможно да ме бие,но вчера ходих на летището отново да пробвам.С пасажер който е 50 килограма,пълен резервоар и не много хубави гуми 15ки направих от 0 до 100 за 8.6.След месец като си сложа 14ките със зимните гуми  ще пробвам пак,без пасажер и с по малко гориво.Субаруто беше с прецакан комп и ме съмнява дали не е пипано нещо по него.Изпускателна му система не е стокова.Катализатора е махнат има резонатор на негово място и крайното гърне е от турбинираното.

Редактирано от Красимир89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...