Jump to content
pitbuls

хонда+фолсваген

Recommended Posts

пичове,виждах преди време някаде из форума анимация с емблемата на хонда как шиба фолсваген,имам един авер с голф ,та ако може някои да ми я прати на имела,а аз да му покажа за кво става голфа,6те сам мн благодаренpitbuls@abv.bg :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зачене сметаш ли ква гняз че излезе (визирам немското) да не си помислите че нещо за Японките исках да кажа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си пощата. Вече трябва да е там. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

оф,не 6те да се отваря,пробваи пак ,ако не става ,здраве да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eddy

По простичък начин е като застанеш със стрелката на мишката на аватарът на колегата и натиснеш десен бутон след това Save picture as.. избираш място от личния компютър и готово .. Ако колегата няма нищо против разбира се и ако това е картинката която търсиш..:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак да не забравяме, че "хонда" е от женски род, а "голф" от мъжки ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак да не забравяме, че "хонда" е от женски род, а "голф" от мъжки ...

Ти си като призрак ве "Петъофи"...искочи ли тема засягаща Голф...хоп изникваш и ти ! Хахаха ! Кефиш ме ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си като призрак ве "Петъофи"...искочи ли тема засягаща Голф...хоп изникваш и ти ! Хахаха ! Кефиш ме ! :)

:) Еми чета редовно темите, обаче не се впускам в коментари на неща в които не съм компетентен, но нали съм си болен голфаджия, не се сдържам, когато някой иска да такова любимата ми марка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Ти си като призрак ве "Петъофи"...искочи ли тема засягаща Голф...хоп изникваш и ти ! Хахаха ! Кефиш ме ! :tease:

:D Еми чета редовно темите, обаче не се впускам в коментари на неща в които не съм компетентен, но нали съм си болен голфаджия, не се сдържам, когато някой иска да такова любимата ми марка :D
Щом се признаваш за болен голфаджия,нали се сещаш че гледаме на теб като враг,но след като следиш редовно форума ела на някоя среща,може пък и да видиш нещо готино в ХОНДА :D или да те повозим ако трябва....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак да не забравяме, че "хонда" е от женски род, а "голф" от мъжки ...

Абе колега , не искам се заяждам с тебе , тука си говорим глупости само , та да си дойдем на темата :D След като Хонда ( тя ) ръчка Волксвагена ( той ) мене ме навежда само на една мисъл :tease: ама няма се изразавам грубо , само съм сигурен , че Хонда е облечена в кожени дрехи и има бич в ръката :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Хонда ( тя ) ръчка Волксвагена ( той )

Е тука вече е спорен въпроса кой кого ръчка :tease: Иначе динякъде съм фен да ме нашибат ритуално с камшика и после да ми извъртят най-страхотната свирка :D Поне така правят по bondage филмите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease: Колеги просто няма нищо извратено. Хондата не е женска, а е мъжка защото е Акорд :D. А иначе небрежно си търкаля (прас..) една голфара(да не се обиди някой), бора или каквото си изберете. Но в цялата работа просто е готина идеята :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате ще ми я пратиш ли и на мен моля те яко ме кефи хихиххи ето и e-mail-а ми s_tanev@gbg.bg :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

да не е много нахално ама ако може и на ме :) al_capone@dir.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве пич както си във форума кликни с десен бутон върху аватара и си ги запомни :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

да де ама той може да го има по-голям размер като за wallpaper примерно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добре да направим един анти-голф форум. Сигурно има и доста колеги от други формуми, които се дразнат супер много на глофаджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а НАЙ-ДОБРЕ е един форум където всички се мразят.... ще е много гот и съм сигурен че ще е ужасно ПОЛЕЗЕН. И по сбирките ще се избиваме и ще е много яко... destruction derby... особено с наще мекици ще ни много гот на хондаджиитеако не съм си изразил сарказма достатъчно добре, мога да пробвам пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги спрете са малко, какво сте го хванали този Голф. Не е важно каква марка е - всяка кола си има предимства и недостатъци. Мога да ви кажа че когато бях в Щатите - техния голф е Хонда Сивик, колкото и смешно да звучи. Там американците дето карат мускулести коли (Камаро например) викат на такива като нас ricer. Мексиканците в гетото само Сивици карат и нямад да ви казвам с какъв тунинг - голф с пернишка регистрация нищо не е :D. Айде поздрави и стига сте се занимавали с тези пусти Голфове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....то изобретателят им ги е наказал достатъчно...на умрял голф нож вади :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а НАЙ-ДОБРЕ е един форум където всички се мразят.... ще е много гот и съм сигурен че ще е ужасно ПОЛЕЗЕН. И по сбирките ще се избиваме и ще е много яко... destruction derby... особено с наще мекици ще ни много гот на хондаджиитеако не съм си изразил сарказма достатъчно добре, мога да пробвам пак.

....Е тва ми 'ареса ! Аман вече !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dio

качете тази идиотщина на някой сървър да я зърна .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...