Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Еййййй, най-после и аз да видя готината оранжева 5-та генерация ;) Поздрави, колега, страшна колица!!

Бях 99% сигурен, че си ти (въпреки, че не съм те виждал никога). Просто този червен Сивик 4та ген. и момиче да ме поздрави (въпреки, че като се замисля досега са ме поздравявали повече момичета отколкото момчета)... И почти толкова сигурен, че като се прибереш ще пишеш тук ;) Беше ми приятно:P Поздрави Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колегата с черно яке с гръб Honda Fan Club :D, който вчера ок. 18:30 говореше по телефона в една междублокова градинка в кв. Изток? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес пред мен на ул. Сердика на ъгъла с Цар Симеон със сив Сивик 5 ген хечкъм 9 и нещо сутринта

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колегата с черно яке с гръб Honda Fan Club :lol:, който вчера ок. 18:30 говореше по телефона в една междублокова градинка в кв. Изток? :lol:

Леле какви набити очи имаш колега сигурно съм бил аз там спирам да чакам майка ми да я взема и се прибирам после :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колегата с черно яке с гръб Honda Fan Club :), който вчера ок. 18:30 говореше по телефона в една междублокова градинка в кв. Изток? :P

Леле какви набити очи имаш колега сигурно съм бил аз там спирам да чакам майка ми да я взема и се прибирам после :)
Хехе, поздрав ;)Какви набити очи, аз направо си минах зад теб по пътечката :P Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morrindina ти ли беше вчера на светофара срещу народната библиотека, при Софийски Университет и се оглеждаше за Хонди :)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колегата с черно яке с гръб Honda Fan Club :), който вчера ок. 18:30 говореше по телефона в една междублокова градинка в кв. Изток? :)

Леле какви набити очи имаш колега сигурно съм бил аз там спирам да чакам майка ми да я взема и се прибирам после :)
Хехе, поздрав :)Какви набити очи, аз направо си минах зад теб по пътечката :)
Е защо не ми се обади да си поговорим и запознаем, говорех с гаджето по едни тъпи теми тъкмо щеше да ме отървеш от тях :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morrindina ти ли беше вчера на светофара срещу народната библиотека, при Софийски Университет и се оглеждаше за Хонди :)

Оооо, ти си бил значиииии :) Много ми е приятно, колега :) Видях те точно когато ме подминаваше и не смогнах да реагирам, но и ти зяпна по същия начин и останах доволна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morrindina ти ли беше вчера на светофара срещу народната библиотека, при Софийски Университет и се оглеждаше за Хонди :)

Оооо, ти си бил значиииии :) Много ми е приятно, колега :) Видях те точно когато ме подминаваше и не смогнах да реагирам, но и ти зяпна по същия начин и останах доволна :)
Много е лъскава тази червена 4-та генерация, как да не я зяпна...4-тите са ми слабост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 генерация рулезз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4Г рулЗЗ, определено :):) Много благодаря за комплимента, колега, но в момента колицата ми е много далеч от "лъскава". Надявам се да се запознаем на месечната, до скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Дали ще се покаже колегата с ей тва чудо? ;)

Днес го гледах като чукча самолет

София, ул. "Бузлуджа"

 

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Greenex, точно минах покрай нея...много е красива, имах една такава и срещу офиса и я караше някаква мацка...искрено и завидях, честно! Съмнявам се обаче да е на някой от форума, за съжаление..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да питам на кой е 5-тата червена генерация с бяла лепенка на клуба отзад дето я виждам всеки ден на Техномаркет "Европа" на булевард Сливница (срещу Метро 2) и седи по цял ден там :lol:Имам нек'ви подозрения на кой може да е ама все пак да питам,може да бъркам :P

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е бре, много добре я познаваш. Спирам я с дупето към булеварда, за да се познава отдалече :lol: П.С. Работя точно срещу Техномаркет, но не мога да слизам по гадният наклон, все я закачвам, та затова паркирам на паркинга на Техномаркет :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам тази стрела дали е на някой от фен клуба?

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се покаже колегата с ей тва чудо? :rolleyes:

Днес го гледах като чукча самолет

София, ул. "Бузлуджа"

 

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Тази кола и аз я познавам много добреееее. Моридина като каза, че е видяла и мацка да я кара, съвсем се убедих, че е същата. Ъъъъ, моя шеф си има либовница... И тя си я кара тая колица. Шефа е софиянец и принципно си живеят в София, ама понеже хотела, в който работя, е негов, и тя постоянно идва при нас с ей тая червена хубавица и й се любувам всяка сутрин на паркинга преди да вляза в хотела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях колегата бобчо пред дом на културата Средец... само колата видях спряна, сигурно жени някого и сега се налива с пиениье.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... той е на сватба, но доколкото знам е в Мездра...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да си признае кои е колегата с прелиуда с които се захапахме вчера кам 20:00ч преди туне ла в пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше колега днес в Троян спрял пред "Бар 12" с една хондичка 6ген. спортна с софийска регистрация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ghostkiller

Хайде и аз да питамКой беше пича със сивата 4 ген.,с когото се позабавлявахме на Околовръстното към "Орел" в Разград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

4 Хонди пред хотел Sunny Bay в Поморие, много странно ми се стори ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е красавицата дето кара сиво купе и го спира пред 219бл в Младост ;)има ли фенове на марката от квартала а ;):)

Редактирано от pavle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам тази стрела дали е на някой от фен клуба?

Публикувано изображение

На СДС е тая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rusen4e

А кой беще с ЦеЕрХикс-а на събора в с.Райнино този уикенд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с черното купе снощи (27.10.2008) в Варна на Владислав до Автогарата дето ми свирна като мина покрай мене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

Кой е колега със зелен направен хеч от Овча Купел, който често засичам на Монте Видео!? Днес се видяхме пак и този път ме поздрави :rolleyes: Всъщност незнам дали има лепенка на клуба....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен тунингован сивик с оранжеви джанти в Люлин 6 преди 1ч.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

Черен CRX с лепенка на клуба на ул. Цариброд (пред склада за алкохолни и безалкохолни напитки, зад хотел Аква). Поздрави колега, хубава кола :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен тунингован сивик с оранжеви джанти в Люлин 6 преди 1ч.?

И аз го видях преди около час и се поздравихме. Движеше се по булеварда, който всеки ден е фрашкан с коли по всяко време посока Житница. Тази англичанка беше преди при Оги (девил тунинг) и се продаваше... най-вероятно вече си е сменила собственика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско на колегата с черния сивик 6-та генерация, който ме пропусна като правих десния завой от Раковска към Гурко към 19:30. Голема задръствация беше там :D

Редактирано от skotie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На улица "Драгалевска",до здравната каса,спира бял джип-"Пилот",дали не е от форума!?На тази улица освен Пилота има Кончерто,ЦРВ ,моят Шатъл,Шатъл4г,Джаз и още знайни и незнайни...Ако има друг от форума,нека пишеУспех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

Поздрави на пича с червения Сивик седан (да ме извинява ако бъркам модела) с клубна лепенка под левия стоп дето се засякохме в 22:05 по бул.Сливница посока караулката :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Мориндата, дето се разминахме пред военният клуб. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачо вчера към 9 вечерта в студентски , вчера сутринта пък един сребрист рекс пак там , ама аз нали съм под прикритие и никой не ме познава с това смешно пижо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Мориндата, дето се разминахме пред военният клуб. :)

Еее, много ми е драго, поздрави, яка колица :) А аз, за да те видя, се престроих и хванах голямото задръстване заради протестното шествие ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.20 ч. пред моя блок в жмофча купел 2, зад ББ рацинг черно купе 5 г. с малък метален спойлер отзад, с лентичка на клуба под номера ако не съм се излъгал... ху уъз ит?

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 17.30 сивик 4г седан 3943 направи ляв завой от Иван Гешов по бул.България ... и кара100на метра на 1м зад някаква корсичка ли беше кво ли... като гледах отзад чак жал ми стана, по-спокойно колега все пак там и полицаи има понякога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...