Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на клежката със зеления сивик 6-та ген. англичанка дето се засякохме днеска до метро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес, около 9:15 на м-ла Хемус със Сивик 6-та, светлосив хетч, черни джанти OZ, №СА.....Карахме заедно до кръстовището на Сливница и Опълченска...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой беше днес на околовръстното на София с черната хонда А 0199 и нещо правено ли е по нея?

Редактирано от io6kooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях по работа в Пловдив и понеже от форума знам, че там хондите са сила.., но видях само едно сивик купе зелено бяло нещо такова поздрави ако чете пича ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква мома видях на светофара на Горублянско Ханче, това следобяд към 16.30, караше Civic 6 син на цвят и зави към Центъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях колежката daria към 17:00 часа на улица кракра, аз бях малко пешеходец :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевата Сивик 5та хеч с който се засякохме срещу общината. Много добре изглеждаше колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и днес пак по работа в пловдив една червена 5-та ген сивик с черен капак 4062 май беше номера :), изкефи ме жабето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черния акорд седан с голямото крило на багажника, ако влиза във форума момчето, много добре изглежда колата засичам я вече 2 3 пъти по "Цар Освободител" до Пикадили център

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на графитовия ЦРХ от Пловдив мн е добре !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде един поздрав за Тино, вчера в паркинга на Мола на Стамболийски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е дамата която много често паркира в Левски до блока на БМФ :unsure:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е дамата която много често паркира в Левски до блока на БМФ :unsure:/>

Жена ми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата niki_bo , днес минавайки покрай блока му видях хондето :) Ела довечера да пием по бира аз черпря :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли чете форума, но все пак поздрави на русата дама в черна Хонда с хубава задница (фейслифтова), на кръстовището на околовръстното до ОМВ Публикувано изображение .

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях колежката daria към 17:00 часа на улица кракра, аз бях малко пешеходец Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно синия сивик 6 ген,днес спря зад мен в Трошево под читалището :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата niki_bo , днес минавайки покрай блока му видях хондето Публикувано изображение Ела довечера да пием по бира аз черпря :П

 

Колега, поздрави и на теб Публикувано изображение с малко закъснение идвам за бирите след малко Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с англичанка VTI, с пазарджишка регистрация. Карах зад теб към кулата по Драган Цанков.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червената 5ген хеч днес около 21:10 с който карахме от красна от пазара до тунела. П.П. не успях да те настигна че се увъртях на тунела :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглеждащ червен CRX беше спрян днес около 19:00 до СОУ Климент във Варна. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за колегата с бялата 6та хеч в петък вечерта на улица НЕВЕН- Варна... :) аз бях със служебното ренде и те пуснах да обърнеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за Аз-съм споко и жена му на еко сливница днес :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой днес така ляво се нагласи на изхода на втората пряка на ул. Бъднина в Младост 3, посока към Мл. 4? Към 17.20ч ?

Сигнализирах поне 30 м преди маневрата....

Наложи се да заобикалям от външната страна колегата с червена 8 Сивик?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега ,с който си свирнахме по околовръстното днес към 19,30.Колегата караше черен хеч ,а после по Бистришко шосе посока Ст.град поздравих още един черен хеч......но не отвърна ,тука в София явно сме снобари ,заеби! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за Аз-съм споко и жена му на еко сливница днес Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черното купе 5та с който карахме до лъвов мост от хаджи димитър към 3 след обяд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с турбирирания сивик 5 купе, в дружба 2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бялата сивик 6та генерация спрял до пикадили център преди малко - много добре изглежда, аз бях с червения сивик Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглеждащ червен CRX беше спрян днес около 19:00 до СОУ Климент във Варна.

Публикувано изображение

 

Аз бях. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния сивик 5-та с който карахме от кръговото на Сливница до гара Подуяне ( аз бях с черния сивик 6-та с бял таван ) - много добър звук вади колата, какъв ѝ е мотора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да питам кой беше със сивия Пловдивски Прелюд с клубна лепенка, дето беше на паркинга на Фирма....свързана с климатици в София на бул. Европа 174 днеска към обяд?Аз бях със служебната баничарка и тамън да му свирна "клубно" и се отказах щот' къде е дръглив форд (баничарка) къде е Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на всички хондаджии на къмпинг Арапя

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше днес един син Прелюд 5-та на Интер Експо Център паркиран, да се чувства поздравен, аз бях с автобусчето. :)И също и един Акорд до Прелюда, през няколко коли, пак син. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравявам колегата със сивата 6-ца с когото се засякахме вчера на катедралата аз бях в синята англичанка :)

Редактирано от tgerov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за MIYAMOTO , който ми се оказа комшия :)))) вече 1/2 от варненската група май се събра във Възраждане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

поздрави на колегата с червен сивик 6-та купе и на колегата с черния сивик хеч 7 или 8 ген не можах да го видя много добре ,защото те видях късно, днес на входа на Варна около 19:00ч. Публикувано изображение

Редактирано от uBo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.07., в края на Албена мернах бял Акорд с номер ТХ5988ХМ, а на 14.07. Сивик седан 5-та с номер ТХ5871...или нещо подобно, поздрави :beer: , аз бях маскиран с ел. триколка ;) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Civic купетата вчера на калояново червен и черен :) И на колегата с бялото кончерто пред форум тракия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.07., в края на Албена мернах бял Акорд с номер ТХ5988ХМ, а на 14.07. Сивик седан 5-та с номер ТХ5871...или нещо подобно, поздрави :beer:/> , аз бях маскиран с ел. триколка ;)/> ....

Поздрави. Триколката върви ли=)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...