Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на шаолин днес като минаваше през съдийския квартал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, поздрави и на теб :) .А ти къде си бил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, поздрави и на теб Публикувано изображение .

А ти къде си бил?

 

Ходех пеша от другата страна :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак поздрав за колегата V1k7or :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с акорда с йероглифите на предния капак, които ме препусна на прелеза на пещерско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави и на колегата с белия акорд 7 с голямото крило от казанлък . Снощи карах зад него малко да се порадвам и аз Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивото купе 6-та с черен матов капак и таван с рег. РА на паркинга на гранд мол. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак поздрав за колегата V1k7or :)/>

Мерси колега и на теб :) Ти да не работиш някаде в ЗПЗ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави и на колегата с белия акорд 7 с голямото крило от казанлък . Снощи карах зад него малко да се порадвам и аз Публикувано изображение

 

Що несвяткаш като караш зад мен? Публикувано изображение

Да не е било по пътя за Стара Загора по тъмно? Беше ми се залепила една кола отзаде и си правех ластици,че да се зарибявам.. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Ама мисля си,че беше пък бмв.. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

поздрави и на колегата с белия акорд 7 с голямото крило от казанлък . Снощи карах зад него малко да се порадвам и аз Публикувано изображение

 

Що несвяткаш като караш зад мен? Публикувано изображение

Да не е било по пътя за Стара Загора по тъмно? Беше ми се залепила една кола отзаде и си правех ластици,че да се зарибявам.. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Ама мисля си,че беше пък бмв.. Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

от зеления мост на пазара до хотел казанлък Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата, дето шпореше снощи към 19 и нещо по Никола Вапцаров (Пловдив) с черен акорд Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с зелено-черния прелюд, мисля че не е с варненска регистрация ... нощува вече 2 пъти пред нас в рамките на 1 седмица. Изглежда добре и хваща окото Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Русе , добрички сивик 6-та червена с черен капак , свирнах ама ........

Редактирано от kokolin000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги със сребристото купенце с черен преден капак,които бяха паркирали колата до кръговото на Мол Галерията в Стара Загора ; и които ми дадоха път на пешеходната пътека,аз съм момичето с черното яке дето ви кимна и ви се усмихна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални извинения към колегата kokolin000,просто от време на време давам колата на брат ми а тои не е от партията,и затова не те е отразил.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от колегите в ляво и в дясно на мен се познае ... с регистрациите PB ... MA и на 2-те коли ... да се чувства поздравен :D

post-22370-0-57498800-1362177583.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с хондата с десния геврек , с който се поздравихме и засякохме 2 пъти за 1 мин. на технополис ;) много приятно купенце имаше дори не разбрах сивик ли беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата с белия тунингован сивик с който се видяхме и поздравихме на паркинга на Зоопарка в Стара Загора... Въпреки,че тогава ми изтекоха водите на колата и хич неможах да се накефя на сивика..

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с зелената сивик 6-та хеч на билла в св.тройца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с пловдивското s2000, който днес ме задмина и ме поздрави по М.Луиза и аз се опитвах да гоня след това, естествено без успех.Напълни ми душичката тоя звук колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червения сивик 5-та с който тази вечер към 20:30 карахме от Лабиринта на Люлин до Петрола на Добринова скала на Люлин 5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червената 5 гех купе дето преди малко се изгаври с мене в слатина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния прелюд 40-та генерация, с който се спогледахме на светофара на Враня, при отбивката за Герман. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със Сивик 6 ген. и рег. РР 2118** която днес мачкаше педала към Гривица в Шумен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Сивик на SNG-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите със страхотния син дел сод :lol: със стара загорска регистрация,която днес слетобяд бе спрял срещу отсрещния път на Мол Арена и Карфур по посока Сливен – Стара Загора в Стара Загора,аз съм момичето дето ви бибитна с една бяла малка въшка..бях под прикритие . :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Accord Coupe и Civic 6-та до които спрях пред Joss :)И на колегата от Пазарджик със сивата 5-та генерация на светофара на зъботехническия, която съскаше лошо и от високата скорост са и изпадали разни кръгчета от задната броня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със синия Сивик на SNG-то

Тва трябва да съм бил аз бе Драго, по тва време горе-долу минах от там да заредя.ПП: Ти от къде шпионираш? Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с най-белия прелюд 5-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Сивик на SNG-то

Тва трябва да съм бил аз бе Драго, по тва време горе-долу минах от там да заредя.ПП: Ти от къде шпионираш?
ходих да къпя колата зад Омв, ама не беше твоята машина там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сиво С2000 днес в Пловдив, който се чудеше как да се измъкне от паркинга на Тримонциум, беше с регистрация с "К".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния, лъскав прелюд 4-та с регистрация СА и лъскаво гърне отзад, засечен около 16:00 в Крамолин/Коевци. Ако е от форума да се чувства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния Прелюд 4-та ген който ми свирна около 00:30 на светофара на катедралата :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хонди тази вечер на лукоила във Варна , Поздрави на сички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синия civic 5th който днес от надлез "Родопи" се хвана да кара след мен до Метро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на лилавата 6-та хеч и зеления 4-та прелюд (в Хаджи Димитър),който не спря да го опъва през пресечките (няколко пъти)! Колата/те изглеждаха добре,но това гърне на прелюда - пърди супер натрапчиво......

Редактирано от JK_HONDA
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със тъмно синята англичанка с рег. № В6615 .., зад когото карах днес около 13 часа по бул. България в Пловдив :-)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче за (нещо като бяла с някакъв много як оттенък) 4-тата хеч, днес около 14:30 -15:00 на кръстовището на черни връх и Н. Въпцаров. Бях 1 кола назад с корсата :D :D и неможах да поздравя, но колата ми хареса много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със 6тата хеч, който работи в ЗПЗ Варна. Колата е червена с ейнджълки и черен капак с ТХ регистрация. Поздрави колега, колата изглежда много добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за зелено-черния Прелюд със СТ на номера, с който се разминахме около светофара на Затвора във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...