Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав и от мен на колегата с 5-та ген. който караше зад мен по бул. Южен в Пловдив днес към 18:00 и ми свирна, аз му пуснах една аварийки и той присветна.Не разбрах хеч ли беше или купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ поздрави колега :-) а клаксона беше за онзи глупак, който за малко да блъсна( макар и виновен пак се правеше на герой)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dragi4, знам, но все пак :D Да се похваля каква красавица има в май хууд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Колегата който мина тази сутрен около 6;30 през Центъра на село Стряма ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната 5-та генерация със Силистренска регистрация и стикери на задните странични стъкла.Беше паркирана до училище Св. Св. Кирил и Методий.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Riko_chervenia дето пак шпори на светофара до р-т Стадиона :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивика 6та хеч в Дългопол и за другия колега със стикер на клуба по магистралата посока Варна , от черната 6та хеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подрави на колегата с червения пета хеч на автомиваката на ГРИЛО в слатина днес към 11 часа. Беше с лентичка на клуба на предния номер

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата, който днес сутринта мина на Горублянско Ханче през бензиностанцията, Прелюд 5-та генерация, сив металик, аз зареждах през това време на първата колонка от вътрешната страна. :)И поздрави на колегата с Хонда, вярвам сивик, може би и купе, с който се разминахме близо до обръщалото на зала Универсиада, пак сутринта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да питам кои са в кв Младост 1а защото виждам че има няколко коли с стикери на клуба .Моля за едно преброяване.Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали влиза във форума, но все пак поздрави на белия сивик 6-та който виждам вечер паркиран в началото на ул. Тодор Влайков.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Penalty Аз съм колегата дето се засякохме в Дългопол, родителите ми живеят там, то и аз съм си от там де, но се подвизавам и из варненските улици. Поздрави и на теб :)Дай някоя вечер да се срещнем някъде да ме повозиш малко че винаги ми е било чудно колко вървят Б16-ките, че съм се насочил към нещо такова, само дето финансите все не стигат и ще се кача на нещо такова след 1-2 години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Crazy job, и аз го гледам всяка вечер като се прибирам, кара го един господин с униформа, предполагам военен или нещо такова. Някой път мисля да му оставя един стикер на прозореца.И за да не съм офф да поздравя HellBull който мина снощи покрай мен в района на Константин Доганов (или така поне мисля, черен хеч 6-та), аз бях пеша, с жената под ръка, колега не ти бачка осветлението на номера, оправи го за да не те глобят някъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Kytila на бул. В. Априлов и да намери някой познат майстор да прегледа фаровете:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен акорд купе с хубав звук, нисък, ксенонови фарове и тунинг стопове сутринта по булевард Брюксел (моста дружба)мина с около 130 при ограничение 80. Да не бърза толкова че като застудее на тоя мост става доста неприятно.

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Митак да така е, само едната крушка бачка и свети мн слабо :)И аз да не съм офф 2-пъти поздрави за тебе (атома) че днеска 2 пъти минах покрай колата ти :)Също така поздрави за един бял сивик 6-та хеч със мн готин преден ляв калник, калникът беше във "стикер боом" ако не бъркам израза. Сивика го видях на паркинга на ТУ Варна, а малко в страни от него имаше един сивик 5-та генерация, сив със старозагорски номера, колата имаше стикери на клуба, така че колегата скоро ще си признае кой е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че е била 6-та хеч бяла ? Щото аз в техническия освен моята друга не съм виждал... Да не е била седан ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Kytila на бул. В. Априлов и да намери някой познат майстор да прегледа фаровете:lol:

Поздрави Жоре :D, знам че левия не свети ма ша го опраим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с изпънатия черен сивик 6-та, с който се засякохме преди час на Г.М. Димитров :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със страхотното зелено купе сивик 5та генерация, с бели джанти и за белия намръщен прелюд 5-та, които често засичам из Студентски град Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения црх , с който се засякахме снощи към 21:45 на кръстовището на Кауфланд ( Възраждане).Аз бях синия 6-та хеч с белите джанти!;)

Редактирано от Y.Krumov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синия Акорд купе , бялата 6-та хеч с черния таван , тъмно синята и тъмно зелената англичанка снощи около 22:00 на игрищата в Млаодст :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

 

Колеги искам да питам кои са в кв Младост 1а защото виждам че има няколко коли с стикери на клуба .Моля за едно преброяване.Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

+1

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата който кара англичанка 6-та генерация бордо с номер В 6931, също така преди малко до зелени камъни се засякахме и с един колега със купе 5-та или 6-та генерация беше не можах да видя, сиво на цвят, не видях номера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Вероника с червения хеч пред 51 СОУ днес.П.п. бяхме с Марто пред училището.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за хондаджиите зад Механото в Стара Загора оная вечер(преди 2 дена можеби). Публикувано изображение

Редактирано от Did0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на готиния прелюд , който се залепи за мен и се поздравихме на гм димитров преди няколко дни, аз бях с червен 4ген прелюд, специални поздрави и за красивата собственичка на един червен 4 ген прелюд , която виждам вече няколко пъти , наистина рядка гледа, дама в прелюд :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче за Черно-белия хеч 5та снощи в Смолян се зсякохме по тъмно :) :) Почти 100% съм сигурен, че е колегата от форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата към 11:55 на околовръсното при Ikea ?Заради теб си изпуснах отбивката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Пловдив с червения хеч 5та с тъмни джанти вече го засичам 4-5 пъти един път срещу escape до рица в Пловдив ония ден пак пред форума в Тракия беше спрял.Поздрави на тези който са ме виждалиѝ!Аз карам сив сивик 5 та хеч 7173

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един хубав сивик 5та ген. тъмно сив ,С лепенка на фен клубчето се врътна около КАТ Пловдив,току що,да се чувства поздравен :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като един изтънчен кавалер (демек ценител мазник) :D ще взема да поздравя колежката gerry_1912 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения црх , с който се засякахме снощи към 21:45 на кръстовището на Кауфланд ( Възраждане).Аз бях синия 6-та хеч с белите джанти!Публикувано изображение

 

Я, това да не съм бил аз?! Много ли бръмчеше РЕКС-а? Ако "Да", значи.. ще извиняваш че не съм те отразил. Обикновено нямам пропуск - видя ли Хонда и се препарирам. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gerry_1912 Случайно сивика да беше с номер РВ8082АР? Ако е така поздрави :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички хондаджии които бяха вчера на kreator :punk:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на синия Civic 5та генерация хеч - два пъти се разминахме днес на околовръстното в София. Имаше лепенка на клуба, мигнах му, но не ми отрази кораба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивата 5 та хеч на светофара до Варна мол :honda:/> макар приятелката му да го возеше той изглеждаше доста спокоен :D/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gerry_1912 Случайно сивика да беше с номер РВ8082АР? Ако е така поздрави :)/> :rolleyes:/>

Същия :-) поздрави! :-) украси за малко паркинга на кат
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...