Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Виж тук.

Редактирано от bullkiller

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хонди във Варна, много нещо. Поздрави за сивата шеста генерация със стикер бомб на левия калник и на сивата пета генерация, също със стикер бомб на левия калник. :D Следобед пък имах удоволствието да карам зад две новички CR-V - едно бяло и едно черно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на приятелката на Дидо с черно белия Сивик в Пловдив на светофара на ресторант Стадиона момичето което возеше се радваше на мотора ми и преди това на Бул,Дунав до ОМВ девойките с купето 6 генерация много готини стопове имаха не съм виждал досега такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черната 6-ца с джанти от type R. Беше спрял до сладкарница Синчец, уникална комбинация се е получила :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата в Пловдив със Сивик хеч с Хасковска регистрация. Където се чуди как се пречука по светофарите като спира и тръгва на червено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е кой е собственика на черната хонда сивик купе 5та с карбоновите стопове в Смирненски в Пловдив. Много често спира до СОУ СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега със сивата 6ца,тази сутрин в Изгрев.Разминахме се почти до магазин Триу**. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с 6та хеч, фейслифт, черна, 1,4 днес в Овча купел след който карах нагоре от пазара към Lidl...Колега голяма красавица си имаш ;):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със Сивик 7-ма хеч РВ9756 покарахме на Цариградско при преди Горублянско ханче.Аз бях със синята 6-та ама нямам стикер на тая кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялото Кончерто при люлинския тунел :). Добра стойка вади с тези гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колежката с черния crx с ямболска регистрация да се чувства специално поздравена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черен сивик 5-та купе В6474 с лепенки на фен куба дето днеска се засякохме в Провадия около 17:15, да се похвали кой е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черната 6-ца с джанти от type R. Беше спрял до сладкарница Синчец, уникална комбинация се е получила :P

Не е черна, а тъмно синя. Объркал съм се :lol: Днес беше пред спрял пред мен :bounce::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на CiviC PoweR :) Разминахме се в кв. Левски ей сегичка. Готино купенце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синия красив прелюд с когото си свирнахме преди 2часа... за червения дел сол на светофара на спартак и най вече за белия сивик 4та генерация с вт регистрация... другия път си гледай огледалата за обратно виждане,че да не стават аварий :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ,аз едвам те мернах като се изнасях ,но се светнах като свирна :) поздрави и на теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черната 6-ца с джанти от type R. Беше спрял до сладкарница Синчец, уникална комбинация се е получила :P

Не е черна, а тъмно синя. Объркал съм се :lol: Днес беше пред спрял пред мен :bounce::hondarulez:
Мерси колега :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Stancho с зеления дел сол в 14:20 на сфетофара на околовръстното на симеоновско шосе.Ти зави по околовръстното и се чу втека на твойта колица.Аз бях с прелюда в дясната лента посока Симеоново.п.с.Вече за втори път се засичаме с теб.И в Студентски където върти 280 и 94 се засякохме един път.Страшна количка имаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за красивия черен акорд който спира на Тимок под детската градина,нещо се беше случило с предницата ама гледам нещата са се оправили:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си единствения.В Пловдив имам чувството че сред хонда феновете по улиците няма уважение.Много хонди съм засичал и никои не поздравява , в малки улички без да има нужда съм правил път на колеги,няма мерси а има кофти физиономия.Колега,не се чувствай пренебрегнат,мяркал съм те на паркинга на Акваленд и всеки път се спирам да погледам хубавото купе :P Знам че работиш там,ако си охраната на входа,следващия път ще си побъбрим :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на CiviC PoweR :) Разминахме се в кв. Левски ей сегичка. Готино купенце

Мерси колега.Свирнах с клаксона като се разминахме ама незнам дали си ме чул :) Поздрав и за теб.Имах някви съмнения, че с тоя номер "ВТ" може да си ти, но вече съм сигурен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее един път някой да откликне на поздрава ми и аз няма да чуя... Аман от тия гърнета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния сивик 5 генерация, с който се поздравихме в с. Труд днес към 17:30-18:00 часа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше снощи на мача Левски - Лудогорец с черен Прелюд 4 ген., колата беше паркирана близо до входа на ВИП-а ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя монтански сив рекс,пълен с мутри,дето се разкарва из Казанлък,М4174.. или нещо таковаБях с бялата англичанка със зеления преден капак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с ЖЪЛТИЯСивик 5-та ген С :) Канадката с б18-то :) с който днес се размиханем на ЯВОР-а ;) Поздрави и за колежката със синята 7-ма ген Сивик която пък малко по-надолу ( Мед. Център Младост ) ми отне предимството , но нищо не съм я псувал ( ЧЕСТНО ) П.С Защото беше хубава ест :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не се чувствай пренебрегнат,мяркал съм те на паркинга на Акваленд и всеки път се спирам да погледам хубавото купе :P Знам че работиш там,ако си охраната на входа,следващия път ще си побъбрим :rolleyes:Мерси колега,да охраната съм.Ама аз твойта кола не съм е засичал на паркинга,а аз доста си обикалям и разглеждам,доста често при нас идват яки машини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 6:15-6:20 мярнах един европейски сивик 8г (много як!) със стикер на клуба на Г.М. Димитров, пуснах авариики, но колегата не ме отчете. Все пак да се чувства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата в Пловдив с черния Legend които ми даде предимство преди Митницата към 14,10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за колегата с маниашката червена петица Сивик, който беше паркирал в Софарма Тауърс вчера:)

Аз бях с един зелен жабок през 2 колиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата с очевидно удряната отпред РР черна 5-та генерация Сивик днес около 18:30 на Драйв Шоп-а на 1-вата спирка във Владиславово ... Колега така идиотски не се кара точно там ... Има супер много пресичащи хора прибиращи се от работа по това време . Има адски много играещи деца. Не мога да разбера какъв кев им прави на някои хора да тръгват с гуми и да се засилват надолу без да мислят ! Най-малкото там има 4 (ЧЕТИРИ) пешаходни пътеки през 20 метра ... ! Малко след теб едно дете с ролери мина ... без да се огледа по едната пътека ... вярно не се огледа , но все пак е оживен квартал!Хайде със здраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката с Джаз-а 3119, дето карахме заедно покрай линията на кв. Левски посоко Подуене :) Аз бях в синия сивик.Също така и за колегата дето си тръгна от Дрифт Шоу вчера в Кремиковци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен собственика на сивия Сивик 6-та с рег. СН 1030 който беше паркирал вчера малко по-надолу от студентските общежития в Шумен. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния хеч с златистите джанти на излизане от Пловдив към 8 вечерта ме поздрави с вдигане на ръка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях колега, нямам клаксон и за това или бръмча или махам. :D Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за девойката със сивия Civic 6-ца, пловдивска регистрация, която ме пусна на Арсеналски пред Южния Парк в събота 07.04. Лепенка не видях, но по реакцията й смятам, че е от форума :). Аз бях със сивия Prelude.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната англичанка в Дианабад - 1333 :) Поздрав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за бялата Integra DC2 в жк. Младост, за atoma (ротите изглеждат много добре) и за много ниската синя шестица хеч, която направи обратен край катедралата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...