Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Син Акорд със Старозагорска регистрация мисля че е 2477 да се чуства поздравен, аз съм с черния сивик 6ген хеч, дето делим един паркинг в студенски град ;)

Редактирано от xsk1ll

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с черен Сивик 8ма с варненска регистрация на Цигов чарк,вчера вечерта се засекохме :honda:

Май само аз бях на Цигов чарг с черен Сивик 8-ма... ама регистрацията не е варненска....и съм колежка :honda: .Може и да не съм била аз, къде го засече, че пътувах до там почти на автопилот. Пътьом видях няколко хонди, но беше тъмно за разпознаване - само си присветквахме...;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с който се поздравихме малко преди Кранево днес, караше Сивик 6-та Хеч сива? Поздрави.И кой беше колегата със 7-ма купе червено на цвят дето ме засече малко преди автогарата, Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мерси на пича със сивика, който ми направи място да мина на светофара на техникумите. ;) Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите които спират около 33-ти блок в Студентски, с единия си говорих на един светофат(на първия протест), син акорд мисля, че 5-та генерация се води с яки джанти, окачване и убийствен звук, другия колека/колежка е със зелен прелюд хасковска регистрация с много еднакви цифри и стикер на клуба, сив хеч 6-та със стикер и "jdm-ски" фарове, и бял хеч пета генерация Рв регистрация :D .Аз съм със зелено купе сивик 5-та, за сега без стикери

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска се разминах с няколко колеги в Пловдив с които се поздравихме :lol: Също и колегата колегата със номер У-9370-ВВ да се чувства поздравен от зеленото купе 5г което беше зад него (Х-7647-ВН) :beer::lol:

хах колега чувстваи се и ти поздравен!!аз те видях в огледалото на стопа при прелеза на пещерско.добре изглеждаше купето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възрастен колега със 8ген хеч червена. Мисля че беше някъде при Белово. Да се чуства поздравен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелено-черно купе 5та... на табелките на номерата пишеше Boby :)Хубаво натискане направихме по баира за младост, ама бях с 5 човека :D И все пак VTi-то не се предаде :PПоздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката със синьо-зеленото купе 5та, с която се засякохме този четвъртък на бул. България. :):D Колежке по-внимателно с клаксона :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да е виждал един бял JAZZ (FIT) TYPE R в Пловдив... (или поне така ми се стори за малкото време, за което го мернах) Вчера на един светофар в Тракия го видях човека. Останаха ми очите... Ако чете тук, да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... другия колека/колежка е със зелен прелюд хасковска регистрация с много еднакви цифри и стикер на клуба...

Здрасти, колега .. отдавна ги гледам тия ваште хонди около блока ама нямате стикер и си мълча.. :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колега води ни (или поне мен) на седмичните или месечните, че не мога се пресрамя :sayjin::lol:

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен сивик 8ген седан беше се запътил към Велинград. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелено-черно купе 5та... на табелките на номерата пишеше Boby ;)

Хубаво натискане направихме по баира за младост, ама бях с 5 човека :lol: И все пак VTi-то не се предаде :lol:

Поздрави :lol:

 

Ти случайно да си се мяркал на ОМВ-Бояна преди две седмици?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата PIKap вече за трети път му виждам колата из в студентски около завоя на автобуса, при малката Мания. Много е лачена, браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата PIKap вече за трети път му виждам колата из в студентски около завоя на автобуса, при малката Мания. Много е лачена, браво :)

Благодаря колега, ако ме видиш обаждай се да пием по бира :) Ти ли беше снощи зад мен до билярда на четворката ? Редактирано от PIKap
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Del Sol, с когото си махнаме днес на светофара на Йерусаилм и локалното на Цариградско!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз чак сега се сетих да питам.. кой беше с един черен црх в село Труд миналата седмица май събота... Мигнахме си. аз бях с колата на жената - червен црх, много повече внимание ми обръщат като съм с него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на червеният рекс във Враца който може би не ме видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Зелено-черно купе 5та... на табелките на номерата пишеше Boby :)

Хубаво натискане направихме по баира за младост, ама бях с 5 човека :) И все пак VTi-то не се предаде :P

Поздрави ;)

 

Ти случайно да си се мяркал на ОМВ-Бояна преди две седмици?

 

Публикувано изображение

 

Да колега това бях аз :D

Там бях спрял тогава, че накладките ми изпушиха !!!

Не съм се качвал от тогава на бояна, че събота и неделя все съм по провинцията, но по-другата седмица може да се метна натам ;)

 

Ти с коя хонда беше? Имаше бая хонди 6та тогава....

 

Поздрави :P

Редактирано от directora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с един колега карахме заедно до кино Арена със сивик 7 хеч и се поздравихме.btw много върви тва хонде бе :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, който днес беше паркирал до техническия с черното купенце 5та с регистрация ТХ :ebanjeee: Голяма красавица :thumbs1:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с вишневия седан 5 ген, с който се поздравихме преди малко в Младост 1 до Johnson Controls.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия(такъв го мярнах) прелюд 4 ген. днес към 6/7 часа на кръговото на 5-и километър. Аз бях с червения прелюд, но късно се усетих да свирна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес махнах с ръка на страхотен бял РЕКС движещ се по Шипченски проход.....Поздрави на усмихнатата мадама която го караше. ;)

 

Поздрави и на наточеният червен Civic 5gen с който настъпихме газта доволно на бул. Сливница, днес. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави, не е бял ама сивия металик може от слънцето така да се е видял :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'addevil'

 

:o

Може, може. Карах срещу слънцето, и като видях нисколетящият РЕКС срещу мен, махнах по навик. Чак като се разминахме видях че шофьорът е жена. Като погледнах отново напред - слънцето бледнееше. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше снощи пред рок театър в софия с сивик 6 хеч с номер СА 8101 исках да се запознаем ама не видях кой го кара а след концерта го нямаше вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врачански червен дел сол преди малко на пристанището в Козлодуй. Мисля, че беше някой от врачанската секта Публикувано изображение. С голем кюнец и големи джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на шофьора на автобуса във Варна на кръстовището на катедралата. Ако е някой фен нека пише да ми каже защо да си завъртя гумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен хеч 5-а със софийска регистрация и лепенка на клуба. Четвъртък мина покрай мен във Велико Търново на светофарите преди кръговото(със зелено купе 5-а съм). Да се чувства поздравен :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хората ако са от форума в село Смолско.Тъмно син седан 6 ген. сивик,Сребриста 6 ген сивик хеч.,5 ген. сивик хеч. сребрист, сивик 5 ген. черен хеч. с удар на задната броня и един тъмно зелен шътъл в долния край на селото :rolleyes: .За регистрации не помня понеже не бях в състояние да записвам :D :D Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата rulemaker др. път колега като се засечем може да ги замерим. :blink: Аз съм с тая дето бръмчи мноо :lol: 5хеч. червената.

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, не е много бе, нормално е. обаждай се като си насам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Монтана и се нагледах на Хонди на къде и да се обърна :lol: Поздрави на Синият Прелюд с черната лента, Сивият Прелюд, Белият Рекс, Сивата 6 генерация, Синъото Сивиче 5 генерация с надпис СИВИК на предното стъкло и чената 5-ца на която и се даваше много газ :lol: Всички да се чувстват поздравени :cool:

Редактирано от TommyMcKinnie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега извинявам се за офф-а ама нито 1 от тия глупаци каде изреди не са хондаджии а патарляци, но както и да е и поздрави и на тем днес те мернах в монтана бях пеша :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес с бял ЦРХ с церна броня и черен капак , направи обратен завой след бетонния мост и продължи към автогара юг?Номера май беше РВ8603.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на 3-те момиченца,които минаха днес към фара на нос"Галата" :)Червена 5-ца хеч с регистрация ВР 2393 или нещо такова беше...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на една 'убава колежка ,която беше така добра да ме пусне да пресека в Аспарухово (Понеже пеша ,като си можеш да чакаш с "дни" докато се намери някой да ти направи път) беше с черен/тъмно син Сивик 6-ца хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена 5ген. Сивик със стикер на клуба, всеки ден спира зад хотел Бургас и Областна Администрация в Бургас. Ако собственика следи темата, да се чуства поздравен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...