Jump to content
Pancho

Honda Girls Team

Recommended Posts

Аз съм с дветв рьче за Ани(mugen power) запознах се с нея лично,не е само красива но и с чувство за хумор!Ани аз съм за теб! :) Но съм далеч от мисълта,че другите кандидатки са лоши-напротив,конкуренцията е голяма! Сигурен съм,че ще има и други-момичета не се срамувайте! :) покажете на колежките от Русия,че сте номер1!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с двете ръце за Ани(mugen power) запознах се с нея лично,не е само красива но и с чувство за хумор!Ани аз съм за теб! :) Но съм далеч от мисълта,че другите кандидатки са лоши-напротив,конкуренцията е голяма! Сигурен съм,че ще има и други-момичета не се срамувайте! :) покажете на колежките от Русия,че сте номер1!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мерси за хубавите думи :) Не съм си направила маникюр с надписа "ХОНДА", защото ще стане хубаво само на едната ръка, а аз съм леко перфекционист :) А за предложението за брак... Аз съм много срамежлива АНДРО да каже :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми значи да чакаме Календар за 2009 с момичетата и Хонда гледам има материял не броих дали има 12 различни девойки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята за календар не е лоша, ако някой синтезира снимките и ми ги изпрати мога да сьдеиствам за направата на много качествени календари на символична цена....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам момиче+кола! 12 момичета и 12 коли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен безплатни снимки :)

А неее, пръво си мерим ....обективите и чак тогава тоя с най-големия ще снима каките. Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се *бав*ли че момичетата накрая ще се откажат от всичко че може и в форума да не искат да влизат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале малее....!тя луда работа станала тука..... :) чак сега видях тази тема!(комшито ме светна за нея-поздрави,комши-тя си знае коя е..)като хиени сте бре,банда.....!предложения за бракове там разниии......!Иначе,голямо БРАВОС на колежките!страшни сте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен да позирам с някоя хондаджийка, а ако ме сложите до мария илева ще съм адски мн доволен ;)

:( айде идвай да напраиме една фотосесия :(:D:( ама те искам по понпони нали знаеш :(:D;) Нека само се затопли малко времето и ще ви дам по нови снимки за календара който мислите да правите :DЧакам предложения на лични :):D Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха тука стана май "1000 градуса любов" както се пееше в една песен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен да позирам с някоя хондаджийка, а ако ме сложите до мария илева ще съм адски мн доволен ;)

;) айде идвай да напраиме една фотосесия ;) ;) ;) ама те искам по понпони нали знаеш ;););) Нека само се затопли малко времето и ще ви дам по нови снимки за календара който мислите да правите ;)Чакам предложения на лични ;) ;)
Щом ще е така искам и аз снимка с тебе ... ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мария Илиева искам и аз да позирам до теб ако може естествено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Радвам се да съобщя на всички ви, че от днес клубът има още една Хондаджийка ;) Приятно ми е да се запознаем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла тогава, в тази тема има конкурс и всички момичета във форума участват със снимки...;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,с тази тема,колко хора ще изгорят??? ;) Иначе,браво на Мерка за страхотните снимки(излъчваш много сила и респект) ...Други фаворитки са ми didda21 и д-р Конова(имам чувствовто,че сте жени-чудо,само как се справяте с мъжкото си палаво пространство???) ;) Поздрави;) П.С.Никоя от "горепосочените заподозрени" не познавам,просто снимките им наистина ме впечатлиха ;) Много real ;)

Редактирано от VersaceGirl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми айде де малко да се затопли и идвате да си напраиме една фотосесия ;););) само да не забраите фото апарата и някой фотограф ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля ако мацките са като на снимката която съм пуснал, за Колида да удара един такъв танц >>ТАНЦ<< в подобно екипче ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, недейте така с тоя танц, много женски сърца няма да издържат на напрежението :confused::confused:И пак аз само, че миналото лято :confused:Бакаджик 1Бакаджик 2

Редактирано от Mugen Power

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, недейте така с тоя танц, много женски сърца няма да издържат на напрежението :confused::confused:

не,нее е това трябва да се види :confused: има нещо вярно! :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато ти забеляза ли че около денсъра дето си въртеше незащитеният задник имаше само негри. Чувал съм че имат големи витеци тез чернилки :confused:За каките е ясно че са горещи, но ти защо искаш да удариш такъв танц можеш ли да ни обЯсниш?

Редактирано от NASAKOTO.YAKATA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот ме кефи да се разголвам ... Брато а около него има само негри с паламарки щото са в Ирак на филма, ама тука около мен ще си навъртя само мадами... Току виж и някой леф изкарам ... Пък и дамите сърца носят, няма само ние да им се кефим по снимките ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дами някой май се покриха има само 3-4 редовни в темата.А другите каде са ????Go Go Honda Girls Team!:confused:!:confused::confused:

Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре,бре,бре!Нема нови моми бе!Ко стана? :confused: Е как ша го спретнем календара,само три-четири-пет месеца?Иначе,евала дами! :sick: Красиви сте-спор няма! :confused: Я, другите госпожички да не се натискат,ами да си турнат тука по една готина,секси снимка и да сберем 12 месеца!То от зяпане на фотография не се фашта! :confused: Не съ притесневаите моля! :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мале мале мале мале е това са снимки евала колежке както и на всички други би ли излязла с мен на по кафенце :confused::confused::confused: Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво радвам се че имаме толкова красиви и отзивчиви колежки/за темата/ а иначе се радвам от сърце..... :confused::confused::confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАКАДЖИК 2- ;):lol:;) ;) ;):)Дайте да го спретнем наистина тоя календар;)!;)!;)!:)

Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой заплюл ли си е "MissCaprice" или да си е заплюя за мене :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да ги плюеме бе ся ... баси .... :lol: А това "БАКАДЖИК 2" го прочетох като "БАДЖАНАК 2" и си вика ко стана тука е .... :) Браво на девойката, още малко аха и без пола и готова за календарот. Давайте девойки, поради навлечения сезон призовавам към по-разсъблечени снимки напук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой заплюл ли си е "MissCaprice" или да си е заплюя за мене :lol:

Колега, чувал ли си по телевизията на някои предавания с въпроси, когато някой не уцели къф звук се чува .... НЯЯЯЯЯЯЯЯ - грешиш!! :)

Публикувано изображение

Аз съм си я заплюл отдавна, остаа само с Ачо да са доразбираме... :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мале мале мале мале е това са снимки евала колежке както и на всички други би ли излязла с мен на по кафенце :lol::):)
Ще взема вече билетчета да раздавам, голям интерес. Мерси мерси ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много загорели хондаджии бееее, много беее... :lol: ахахах, ама фенките на Хонда си ги бива - ама аз пък с нито една не искам да излизам на кафе - нека има един поне, който да не иска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха той Шефа го каза... :lol: колежките... много сте хубави спор няма, но поне си напишете коя е отворена за срещи и кафета, че да не се пълни темата с друго освен хубавите ви снимки .... а другото да става на л.с. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема вече билетчета да раздавам, голям интерес. Мерси мерси :D:P

Mugen Power Така като гледам май трябва едно общонационално турне да му спретнеш че да няма сърдити после :P Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...