Jump to content
Pancho

Honda Girls Team

Recommended Posts

Колега , то се виде че Гърлите ше са жури .... нема кво да се напиняме :) Поне нас (вас че аз не съм много Хондаджия де) да оценят , ама и аз ше се включа са - фанал съм се на хорото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy
Отговорено (Редактирано)

Поне гледам журито се събира леко по леко , тая седмица ше ходим по трамвайте да съберем малко табелки с номера от 1 до 10 и ше ви ги пратим с наложен платеж (заради риска от кражбите) само треа да ми даде адрес за пратката :):):)

Редактирано от hahy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

К'ъв беше замисълът,гл'ей к'во стана? Жури искат да стават. Еййй женска работа,ей - извъртяха нещата наобратно,тц тц...Уж само осем са,пък вижте к'во ни правят. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'ъв беше замисълът,гл'ей к'во стана? Жури искат да стават. Еййй женска работа,ей - извъртяха нещата наобратно,тц тц...Уж само осем са,пък вижте к'во ни правят. :):)

Бате гледай как ще изникват още и още :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Целото изникване ше е с цел субективни оценки на нас , да не си помилите че тех ше ги оценяваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

К'ъв беше замисълът,гл'ей к'во стана? Жури искат да стават. Еййй женска работа,ей - извъртяха нещата наобратно,тц тц...Уж само осем са,пък вижте к'во ни правят. :D:)

Бате гледай как ще изникват още и още :)
Изникват другия път. Срам ги е да се покажат горките, а като ги заведе човек на среща (х2 даже) всички бягат от тях. Засрамете се, една лепенка не дадохте на момичето. А искаше да се дърпа даже :DP.S. Една модел '78 за мен ако може, не държа на добрите airbags, наблягам на активната сигурност и добре проектираната задница :) Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имах чувството че 2-те каки с червения сивик /дет беше паркиран за моя/ си ги пазеше само за себе си :)

Бате, срам ги е жените сериозно :D Аз на трима души като видях - "Здравейте, запознайте се с колежката..." и никъв интерес. Аз къвто не съм лицеприятен съм свикнал на подобно отношение, ама девойките не е като да не стават - хептен ги шашнахте :) btw днес на паркинга правим мартеничка с въпросния червен сивик много и се кефя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имах чувството че 2-те каки с червения сивик /дет беше паркиран за моя/ си ги пазеше само за себе си :)

Бате, срам ги е жените сериозно :) Аз на трима души като видях - "Здравейте, запознайте се с колежката..." и никъв интерес. Аз къвто не съм лицеприятен съм свикнал на подобно отношение, ама девойките не е като да не стават - хептен ги шашнахте :ph34r: btw днес на паркинга правим мартеничка с въпросния червен сивик много и се кефя :plane:
Е мен си ме пропуснал :lol: ..п.п. Доведи колежките вторник-а на ЕКО-то ... ако има среща де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е възможно :ph34r:Ако hahy дойде обаче :plane:

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз къде ??? Некой треа да ме земе че като се появим със Реното .... ше има смут :ph34r: Поне ше си съскаме ако не друго :plane::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

Абе мисля че мене има кой да ме земе :ph34r: спокойно не ме мислете :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мисля че мене има кой да ме земе ;) спокойно не ме мислете :(

Не берете грижа, ще го взема с мен на Екото във вторник стига да има среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те май се извартяха нещата, но искам да ви напомня нещо. На всеки конкурс, първо представят и ПОКАЗВАТ журито такаче нека да видим кой ще ни оценява в крайна сметка....дайте снимчици....май това беше пъвоначалния замицъл на тази тема та това е един друг начин да го постигнем:( щом искат те да са жури-нямат грижи ама дайте да си видим журито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaila

Абе те май се извартяха нещата, но искам да ви напомня нещо. На всеки конкурс, първо представят и ПОКАЗВАТ журито такаче нека да видим кой ще ни оценява в крайна сметка....дайте снимчици....май това беше пъвоначалния замицъл на тази тема та това е един друг начин да го постигнем:angry: щом искат те да са жури-нямат грижи ама дайте да си видим журито :angry:

много добър опит.не вярвам да мине,ама знае ли човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея хондаджийките много трудни, то ако други неща си искаш представям си тогава :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тея хондаджийките много трудни, то ако други неща си искаш представям си тогава :no:

Правят се на недостъпни баце :angry: иначе щяха да са голфаджийки :angry: Редактирано от VamPo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

Много тежък характер имат вервай ми :angry: Неразбируем :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Много тежък характер имат вервай ми :angry: Неразбируем :angry:

при такъв подпис....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

щом са Хондаджиики,значи не са от ония несериознитете са тук за идеята и са наши хора,аи тук не е място за свалки...............идеята не е лоша,но не мисля че ще си пуснат снимките ей така.ако не съм прав ..........................................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Много тежък характер имат вервай ми :no: Неразбируем :no:

при такъв подпис....................
Всички си имат трикове хванеш ли им цаката..... става трудно но е постижимо след това са песен :angry: ПП: Колежките се оказват много срамежливи нещо се излагат :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

Много тежък характер имат вервай ми :no: Неразбируем :angry:

при такъв подпис....................
Вервай тва нема нищо общо с подписа :angry: ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия снимки бре. Това да не е сайт за запознанства.Има си срещи на клуба за тая работа :angry: Модераторите, направете регистрацията със задължителни снимки и ТТ данни и активиране след проверка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

и аз съм на мнение ,че трябва да има снимков материал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на мнение ,че трябва да има снимков материал :)

Момчета нали се разбрахме, че ние ще сме жури.Пък и няма да ви издържат сърчицата на такава гледка... красива жена при това с готина кола :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и няма да ви издържат сърчицата на такава гледка... красива жена при това с готина кола :)абе пробвайте ни :tease: за мен по-хубаво нещо няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Айде,айде....... :):tease::whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

benji е прав:worthy: дайте да видим дали ще устоим на тази картинка красива жена пред красива кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колежке от къде я изкопа тази незавършена тема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се копа ,има си търсачка за тая раота :) А пък и година и полoвина напред май се насъбрахме доста дами в отбора на HONDA...... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, точно, че се посъбрахме доста мадами във форума реших да изкопая темичката :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми направете една фото сесия де да видим дали има готини хонда фенки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, а аз си мислих, че сме готини, независимо от това как изглеждаме, а от това, че сме фенки на хонда .. :) п.с. аз си имам снимка в другата тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваите да ги броиме мацките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в отбора на жените, ама лична Хонда - напролет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опааа още една заклета Хондаджийка ;);) аре бе мацки,нещо никакви ви няма.Давайте да се стягаме и да ги подкарваме ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...