Jump to content
bocko1

охладителната система

Recommended Posts

Колеги имам питане?Kaрам HONDA CR V 2000g 147к с ГИ.Дали знаете перките за охладителната система дали има 2 степени.Тоес бавна и бърза,днес ми направи номер на 5та скорост с 120 км ми загриа над половината по4ти до 4ервено сприах и тогава се вкл. перките иохлади.Та затова питам дали не ми вкл. 1ва степен.Ина4е карам хондата я карам 3г и с каравана проблем ниамах. Мисля да смена термостата и темп. дат4ик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязвал да имат две степени, просто се включват и изключват, а тия градуси, дето си ги дигнал не е добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си антифриза.Отвори капачката на радиатора на студен двигател-трябва да виждаш антифриза до гърловината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вентилатора на радиатора няма степени.

Най-вероятно си за термостат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ми е поста бре?

п.п. баси, не ми обръщаите внимание, явно ме пере склерозата :chicken:  въобще не съм писал пост в тази тема  :oops:

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за сега проблемът е решен. След консултация с много майстори от които Дидо и Омбре. Дидо констатира, че гарнитурата на главата е отишла. След допитване до Омбре ми каза да сменя термостата. Аз го бях сменил с Geitc закупен от техко. Изхвърлих го и сложих термостат Tama и за сега след тестове колата се оправи. Големи благодарности на Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък термостат се проверява толкова лесно дали отваря/затваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за сега проблемът е решен. След консултация с много майстори от които Дидо и Омбре. Дидо констатира, че гарнитурата на главата е отишла. След допитване до Омбре ми каза да сменя термостата. Аз го бях сменил с Geitc закупен от техко. Изхвърлих го и сложих термостат Tama и за сега след тестове колата се оправи. Големи благодарности на Омбре.

Колега, разликата между диагнозите е космическа. Не знам кой Дидо визираш от всички, но подозирам че не е "констатирал" а предположил.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...