Jump to content
1net

Възраст на хондаджиите

Кога сте родени  

1671 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

веднага може да се реализира :tease: ,само че трябва да се направят n на брой статискики или една много дълга ... ще пробваме с една дълга :D ...възрастовите групи ги имаме - сега остава колите да определим : сивик ,акорд , кончерто , crx , hrv, prelude , legend , ... кажете още и правим да е без коментар ,забождат я модераторите като важна и сме готови със статистиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E то нали си има тема "Кой какво кара?" ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

E то нали си има тема "Кой какво кара?" ???

ако ти се вади статистика от там :tease: евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стана с 1967-1976..........набори аиде бе :)

Тука :)
и аз съм тук :D
Да взема и аз да помогна, с каквото мога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за най-голямата група един гласец да не изостава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам едно рамо на "пенсионерите" 1957-1966!Интересно щеше да е ако статистиката включваше и кой модел Хонда се кара, за да се видят предпочитанията на различните възрастови групи.

Наборе а така! Аз съм с теб в групата.Колата ми също е Акорд 1,8 2000г.Хора като нас държат на класа и комфорт!Младичките нали са аджамии и бързички нека се фукат! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам едно рамо на "пенсионерите" 1957-1966!Интересно щеше да е ако статистиката включваше и кой модел Хонда се кара, за да се видят предпочитанията на различните възрастови групи.

Наборе а така! Аз съм с теб в групата.Колата ми също е Акорд 1,8 2000г.Хора като нас държат на класа и комфорт!Младичките нали са аджамии и бързички нека се фукат! :)
Аз си мислех в началото, че ще си седя сам в ъгълчето :(Е, аз си карам CIVIC, ама щото още не съм пораснал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и аз в многобройната група - 79

Редактирано от niksy79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам едно рамо на "пенсионерите" 1957-1966!Интересно щеше да е ако статистиката включваше и кой модел Хонда се кара, за да се видят предпочитанията на различните възрастови групи.

Наборе а така! Аз съм с теб в групата.Колата ми също е Акорд 1,8 2000г.Хора като нас държат на класа и комфорт!Младичките нали са аджамии и бързички нека се фукат! :lol:
оппаа още един Акорд, но с по-малко на брой врати :) , а след някоя годинка дай Боже да ходим за пенсийката с Леджънд (отново купе разбира се) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така - с мен група 77-81 станахме точно 110

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алоо мародератора, кво ся ще се обиждаме ли с таа тема? :huh:;)

Майна, много сме,силни сме. А сме и красиви:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Markony

За дядовците един вот 67-76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

За дядовците един вот 67-76

При Хонда-джиите няма дядовци :P Колите са толкова свежи и спортни,че всеки набор като влезе в Хонда и изглежда по-млад. Както в една реклама на Сузуки, където на мотора се качи дядо, а като слезе вече беше 20 и няколко годишно момче. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Гледам най-долната опция още седи празна. Майна, нещо да не си забравил да гласуваш? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам най-долната опция още седи празна. Майна, нещо да не си забравил да гласуваш? ;)

;););):huh:;);)Вик, гледам ти си се регнал в най-горната ;) .................. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аман от пенсионери ... после що нямало пари в държавния касамилиони дъртаци всеки месец точат пенсия след пенсия :rolleyes::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дядовците един вот 67-76

Абе младежо, какви дядковци ти в устата. Ние в по-долната групичка се чувстваме като в пубертета, а ти ..... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest medicus

23 години съм `83 Млад левент :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па я съм си признал отдавна :dry: -> ЕгоХондисТ © 1974

как си приател помниш ли ме,аз сам от к-к,карам 4ерна хонда бях 1/ 2 пати в ст.загора,днес се регистрирах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

78 е набора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дядовците един вот 67-76

И аз така, но като гледам не сме само ние :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е че очаквах да сме много ама напраооо се учудих че то от моя набор сме много ее :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

ето още един и от мен за 67-76Искам да кажа, че когато си купих първата Хонда бях на възрастта на най-младите ни приятели, така че не е важно кой набор си, а това че държиш на тази маниашка марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RivaRol

И от мен едно рамо за групата от Чернобил !!!:) Може да сме малки ама и ние вече си взехме книжките, а хондите още преди тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще подкрепя групата на старците 67-76 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

аз подкрепям младото поколение 87-90 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata
'91 и на колата и на мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и нещо за най-многобройната група ;)Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години

така е ,разчуства ме с тоя пост ,беше толкова хубаво ,жалко за днешната ОСАКАТЕНА младеж :P спомням си как ходехме да ловим жаби ,играехме на фунийки на стражари и апаши ,биехме се с децата от съседната махала ,имам два големи белега от една игра с пръскане с бутилки от веро паднах на едни стъкла :dry: ,балканчето ми изглеждаше като бмх ,а сега какво ТЪПНЯ ,да им пикам на сегашното детство !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се замисли ако имаше кьнтьр страик през 70те дали щеше да играеш фунийки и стражари и апаши :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха а ние днешната младеж мислим само за футбол, коли и жени ехх различни за били времената :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Само се замисли ако имаше кьнтьр страик през 70те дали щеше да играеш фунийки и стражари и апаши :dry:

повярвай ми Да щях да играя . аз и сега бих играл ама няма с кого.добре ,че женами е печена и ходим на витоша с един чук и гек и се пускаме от голи връх до драгалевци с него повярвай ми мания е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се замисли ако имаше кьнтьр страик през 70те дали щеше да играеш фунийки и стражари и апаши :dry:

повярвай ми Да щях да играя . аз и сега бих играл ама няма с кого.добре ,че женами е печена и ходим на витоша с един чук и гек и се пускаме от голи връх до драгалевци с него повярвай ми мания е .
да, Дани подкрепям те с 2 ръце.ако искаш да спретнем една игра на фунийки? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за фунийките и за чук и гека ме навивате от раз :dry: Ама май не си играл кьнтьр страйк :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за фунийките и за чук и гека ме навивате от раз :dry: Ама май не си играл кьнтьр страйк :P

ооооо и на кънтър страйка съм фен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм толкова голям, но съм израснал на село и още помня игрите на стражари и апаши по строежите, до 11-12:00ч. посред нощите, как не можеха да ме приберат, ех спомени ;) ... И никой, не се притесняваше... И гонениците, днес тия игри вече не са актуални, вече се стои пред компютъра, а повечето момичета имитират, "чалга" звезди ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...