Jump to content
HONDA-TEAM

Наш колега катастрофира

Recommended Posts

http://ovarna.bg/featured-news/izva-nredno-v-asparuhovo-zverski-avtomobilen-eksha-n/С колегата си говорихме и след като се разделихме, той катастрофира, бях първи на произшествието и за щастие няма ранени. В колата бяха той и приятелката му и двамата са добре. :)Колегата във форума се пише LSD

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че няма жертви.Браво за помоща която си оказал Здравко.Карайте умно, защото както хондите не вървят хич  една грешка може да коства не 1 а няколко човешки живота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , че са ОК !!! Ламарини се купуват и оправят ! Имали са късмет , което е най-важно в случая ! Много им се кефех на жълтурите :) Спират малко над мястото където живея :) Мн хубави коли. Бързо възстановяване на колегите ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че са живи и здрави.

Не е хубаво, че Хондата е по таван - дано някой си направи правилните изводи.

Ценете живота, хора!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е причината за катастрофата ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината според мен е ясна.Карал е бързо с несъобразена скорост.Току така няма да мине по таван :)Но важното е че няма жертви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е карал с несъобразена скорост! Карал е над максимално допустимата скорост, вероятно! Важното е че са живи и здрави! Ламарините се купуват и се правят. За това умната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много филми гледате.Разберете, че бързи и яростни в реалния живот не съществува :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На подобни джигити им трябва ангел пазител с турбо или дебела дреновица. Вслучая все пак пазителя им е бил доста бърз.  Ама и на курсовете се учат само да държат волана но не и отговорност към околните и себе си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Мартин не караше много бързо, но завоят е гаден и има пропаднала част на пътя, която подхвърля колата и загубата на контрол над нея е на 100 %. В случая това е причината и скорост над 50 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,Бързи и яростни,, е филм, така че не се филмирайте, вредно е за здравето.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова му се казва"несъобразена скорост"Не се е съобразил с пътните условия и е карал прекалено бързо.Познавам добре пътя там и знам какъв е.На колата майната и,коли се купуват но човешкият живот-Не.Добре че на момчетата им няма нищо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазете се колеги и мислете като натиснете газта, караме 15г. коли!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са живи и здрави всичко друго ще се оправи. Аз също претърпях сериозна катастрофа преди седмица(не по моя вина) и още се възстановявам, както и си отиде едно купенце 6-та., ама какво да се прави съдба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазете се колеги и мислете като натиснете газта, караме 15г. коли!

По принцип трябва да се мисли, без значение каква кола управляваш. Пък понякога дори и да го мислиш не може да си готов за всичко. А тва дали караш кола на 15 или 5 години пак никаква гаранция няма.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То колите хубаво не са първа младост, но пътищата са отврат...винаги пишат, че не е съобразено с пътната обстановка, а как трябва да се съобразявам дупка 2х2м и дълбока 10+ см която изскача изневиделица, или някоя бабуна? тц тцдобре че пичовете са ок!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като го гледам си е луд късмет.Нямаме пътища, това е факт, но и скоростта си е била скорост.И аз съм пукал гума и за малко да имам подобни щети- овладях колата на косъм. Тогава разбрах, че със стари гуми не се дава газ.Каквато и да е причината се надявам колегата да си направи нужните изводи- има късмета да може да го направи. Майната и на колата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...