Jump to content
mytanta

фабрична аларма црв

Recommended Posts

Към ключовете на хондата црв 2000г. 147к.с имам и ключе за алармата с което да я отключа или заключа. Но нещо не ще да реагира,дистанционните при натискане светат но алармата неиска да работи.Има ли някаква комбинация от натискане на копчетата на дистанционното за да я включа или има някъде друг бушон или ключ за пускане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега принципно нашите хонди са с фабрично централно не с аларма. Заключвали колата като натиснеш копчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли вързан клаксона към централното и като се отвори врата започва да свири, щото при ЦР-В втора ген. е така. И е един вид доста елементарна, но все пак аларма.

Редактирано от cucy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам дистанционни имам и аларма но не работят,никакви индикации . алармата е serpi star

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих на алармаджия,подкарахме я с някаква комбинация от натискане на копчета и въртене на ключето. но сега има друг проблем дистанционните хващат само до колата и не всеки път,от 20 натискания я хване веднъж я не. батериите са чисто нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направи като мен, вземаш една нова аларма за 140 лв и я връзвате за модула в лявата врата и готово. Имаш куп екстри: авто. дигане на стъкла, допълнителен имобилайзер, свирене, светене и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моделът е доста стар и смотан.Мога да препоръчам МАРК за нова аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата не ме интересува дали е хубава или не,а само да използвам централното за да не въртя с ключа по ключалките.Проблема го реших като намерих антената на алармата която представлява 30 сантиметрова жица.Когато тази антена е в близост до метал обхвата се губи. антената я навих на единия маркуч за пръскалките и вече хваща от 3 метра.За сега съм доволен по нататък ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих към модула за централното дистанционно,че и на мен ми писна да въртя всеки път ;) 50лв ми струваше.Евентуално ако правя каско трябва да имам пълна аларма нали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 140 лева ?

от БСМ има за Публикувано изображение/> 60 лева - но ще си я слагаш сам за тази цена .

 

Ако имаш работещо оригинално дистанционно на ХОНДА - си провери предавателя - стои зад радиото някъде - като кутийка на реле е.

Но също е важно какво са ти ровили из колата преди Публикувано изображение/>

 

За антената на старата аларма -можеш да пробваш даувеличиш обхвата ако пуснеш една жица подълга покрай стъклото. Явно по принцип ти е малък обхвата.

Ако не разбираш от тоци - не пипай ами ходи при някой който разбира от Японски коли !

 

 

Колега не ти трябва аларма за каското.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Колега не ти трябва аларма за каското.

Не само че му трябва за каското, но трябва да има и допълнителна - освен фабричната.Застрахователите се изхитриха и масово отказват да плащат при кражба, заради липса на допълнителна аларма, въпреки че при сключване на застраховката, си траят за това. Познавам двама, които в момента влачат от години дела за това и какво ще стане , никой не знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез трябва да са големи мошенници - имобилайзера вградения е достатъчен -тя алармата от какво предпазва ? Егаси държавата ставаме .Само вдига гирултия 30 секунди и спира ;)/>. Айде може и още един имобилайзер да има в нея :D/> ама с това крдец не можеш да уплашиш който ти е харесъл колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за жалост, ставаме "хубава" държава! Дори на тези, по-скъпите и нови коли, искат да имат поне две аларми, допълнително към фабричния имобилайзер още един , а за някои и два имобилаизера и задължително GPS модул - иначе не ги застраховат. Абе те, в последно време, някои застрахователи отказват да плащат щетите и хората масово се съдят и разправят, та за другото ли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф с двете аларми е тъпоПубликувано изображение/> - брата кара Q7 вече стана на 2 години. Интересното е че чак сега от Армеец искаха да се слага GPS Публикувано изображение

инъче си е със оригиналната аларма само !

Знайш ли кога ще разреши некой си да му бара жиците и да направи некоя пакост с още една аламра Публикувано изображение/> - никога .

За коли над 20 000 лв се слагат масово GPS. Не че има полза Публикувано изображение/>ама нали трябва да изпълняваш изискванията на каското.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, дано брат ти, ти, или който и да било, да няма проблеми и за във бъдеще.

Но му дай съвет, да попита неговия застраховател, как стоят нещата, ако няма втора аларма, /защото си траят за това, както ти казах/ - това за всеки случай! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по-принцип си прав еле пък за хората на заплата.

 

Те нещата стоят по друг начин - няма начин да има проблем със застрахователя ... тя тази му е евтината кола Публикувано изображение/>

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...