Jump to content
Petyo Tsanov

С какви гуми карате от кои сте доволни?

Recommended Posts

hankook dynapro atm 205/70 15  na Honda HR-V 1999 mega dovolen sum ot gumite  karal sum gi v mnogo rqdka kal kakto i po kamuni i putishta kato  Karadere sled dujd :) izlqzoha mi 600lv za 4 gumi  ot primeks kato polzvah namalenieto  s karta na Vivacom cenata e s montaja :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли на харви да се сложи за зимата 195/65/15 на железни джанти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.Аз карам стакива зимни в момента.Ще ги сменям,че ги смених по средата на лятото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете си мнението за тези две марки зимни гуми: Fulda cristal montero 3 и Nokian wr d3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска сложих тия-

Matador Mp 71 Izzarda 4x4 A/t - 205/70/15

Изчетох за шума в купето, и как търсите гуми с по малко децибели-прави сте! :yes: Чуват се най вече градско, на по ниска скорост! На дълъг път е търпимо ,с музикален фон! Пробвах ги и ва калта, пообикалях по язовирите, доволен съм! Дори успях да пукна едната! :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете какви зимни гуми да взема.Цената не е от значение.Казаха ми мишелин или континентал.Ще се взимат началото на ноември ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих си позволил да дам един глас за Vredestein, но не защото ми звучи като Rammstein или защото имам някаква изгода, а защото съм с прекрасни впечатления, които ще споделя на собствен риск от колегиално сипване.

Един чифт Snowtrac, май 2, е на колата ми от седем пълни години, целогодишно, без право на смяна и не щат да свършат тия гуми, и не щат. От няколко години са отзад и задницата не мърда, а не е като да съм от спокойните шофери. Докато бяха нови и четири, бяха нещо уникално - няма сняг, няма лед, няма мокро, студено или топло - колата е чук. Е, може и да има нещо общо с дългогодишното ми каране на служебни бангии с галоши, но е абсурд да съм чак такъв майстор. :P Та, за мен, са много, много добри гуми!

Тези дни вече ще прекратя тая порочна практика, пак със същата марка, не че няма пари за Continental, Mishelin or other.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си ТИХИ! С възможно най-нов DOT

Редактирано от kalintry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да са надеждни гумите.След това чак ще гледам колко % каучик има в тях и чак след това ще гледам колко са тихи.Тъй като сестра ми ще взима книжка и ще кара моята кола,иска гумите да са нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на моята ЦРВ - от първите тази зима и сложих едни нокиан, но на тях пише ВАН  с размери 195/70/15 за сега съм минал само 100км и ми се струва, че друсат по-вече. Може ли да очаквам някакви бели да ми направят по окачването и ходовата част, както и по разхода на гориво.

Но пък са чисто нови - просто миналата зима ги купихме за един служебен бус, ама го продаха и сега ми ги подариха. И съм ги напомпал на 2 атмосфери, защото не са с оригинален размер, не знам дали да не ги спусна малко. Ако някой е карал своето ЦРВ с такива гуми нека да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите за ванове са по-тежки, многопластови - поне 2 пласта стомана повече, по-твърди. С висок товарен индекс, и малък скоростен индекс. Нормално е да друсат повече, да ти гори повече и да ти разбива окачването повече.Гумите за CR-V са нормални, като за всяка лека кола. Ненормалното е по-високата цена, защото, видите ли, това е "джип", и гумите са за джип. Да ама не са, единственото, което ги доближава до джиповите гуми е височината - 70%.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

215/65/16 има и за леки коли има и за сув - такива са стандартните за 2ра ген мисля и на втора биха станали с по-големи джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се.

Забравих, че има и 16"-ови на 2-ра. Моята е преди фейса, и съм с 205/70/15, затова говорех за височина 70%. Останалото, за бусовите гуми, си е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих днес мишелин алпин а5 по 108 кинта гумата :) На първо чете на 2.3 возят като старите надути на 1.8 :D  ако падне сняг ще ги тествам ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих Фалкен 265/60-18 и откакто ги сложих преди около 5000 км. системите ми за сигурност замлъкнаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с фалкан 195/70/15 ,за сега съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих 4 бр. Continental ContiCrossContact winter 215/65/16 и съм изключително доволен от тази гума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...