Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Явно в случая аз съм в грешка :P Просто тея БМВ-та дето съм ги виждал да се пускат срещу малки Втеци са били правени нещо.

Щом няма някой дето да е падал от такова БМВ , явно тези дето съм ги виждал не са били Сток.

 

Preluden, един НСХ ще ти свърши работа :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Preluden, един НСХ ще ти свърши работа :)

Бе то не всяко Порше е 911 Турбо, както и не всяко БМВ е М. Тоя Кайман е 245 коня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха е та като е 245 коня та ти реши че ще го накажеш с прелюд 160 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха е та като е 245 коня та ти реши че ще го накажеш с прелюд 160 коня :)

Имах желание :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

320и с ванос и шпер е по-бързо ~9.3 го дават по каталог ако не се лъжа

Няма такова със ванус и шпер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е може да е слаган допъллнително тука на турбо бмв-тата редовно им слагат шперове :(

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръпнахме няква вектра 2.0 на магистралата за софия чак по едно време я изгубухме след 10 мин спряхме на лукойла и се бавихме 5 мин, тръгваме и нашия приятел с олекотената( изгнила) Вектра пак пред нас мн се смяхме с бащата :o:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, тая вечер изгоряха едни Нисан 100нх 1.6, просто го загубих назад :) и един Голф 2 ГТИ (115 коньовото) с валове и други модове. Момчето каза, че нещо не му вървяла колата добре и ще има реванш. Но го опуках и в двете посоки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, тая вечер изгоряха едни Нисан 100нх 1.6, просто го загубих назад :angry: и един Голф 2 ГТИ (115 коньовото) с валове и други модове. Момчето каза, че нещо не му вървяла колата добре и ще има реванш. Но го опуках и в двете посоки :(

Евала ако имаш път може да нагласим гонка с подобен голф с вал и леки модове доста коли срази тук при нас, момчето ми е приятел лично съм карал голфа и съм правил няколко старта с него и мога да кажа, че варви доста добре щом си преборил голф с такива модове значи колата ти варви добре ако идваш към Столицата пиши и ще може да нагасим нещо, даже аз ще карам голфа тогава :( Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А3 1.9 ТДИ 110 коня от 80 до 210 5-6 коли му направих :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте прогноза : d13-ка с моноинджекцийка и генерацийка срещу напълно стоков голф 3 1.8 (90 кобили)... че имам доста привлекателно предложение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: тоя голф ще те бие само ако си скопил колата с тая моноинжекция . не знам колко върви д13-ка с моно ама ако си е сток с карбураторчето със сигурност го минаваш. Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги бихте ли ми помогнали с съвет относно една гонка която ми предлагат.Моята кола е Honda CRX 1.6 витек с леки модчета :D генерация инжектори помпа с по високо налягане и дебит градивен регулатор на горивото къстъм интейк с конус на K&N и естествено чиппрекъсвача ми е на 9к оборота махнат ми е лънч-контрола витека зацепва на 4500 оборота и естествено е доста олекотена .Колата с която ми предлагат гонка е Ауди А4 от тия по старите 1.8 турбо също с някакви модове но не казват какви направи ми впечатление че като я запалиха работеше много лошо на празен ход непрекъснато пукаше и смърдеше на бензин после пича нещо превключи и колата заработи нормално :lol: нямам идея понтират ли ме нещо или каво но офертата за гонката си заслужава .Пича с аудито е някакъв готин много едър и добродушен каза да си избера какви да са условията от летящ старт ли да е или от място като я огледах колата не личеше да е олекотявана или нещо от този сорт изглежда си съвсем нормална само генерация и чип май има или пича е много зле или нещо измама има какво ще ме посъветвате да правя да приемам ли офертата или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте прогноза : d13-ка с моноинджекцийка и генерацийка срещу напълно стоков голф 3 1.8 (90 кобили)... че имам доста привлекателно предложение

...с моята бивша д13 има загуба от такъв Голф 3 на 3 та предавка ме издърпа втория старт пък не уцелих втора иначе бях го дръпнал на старта с други Голфове не съм се пускал незнам сега как върви бившата на Лено кола според мен имаш шансове :lol: Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jamaika_man така като те слушам колата ти трябва да върви много !ттакаче изобщо не му мисли ами се пускай с това ауди според мене ще го оставиш бая назада зада пука така и да смърди на бензин е бая обогатена значи сигурно е с друга турбина но пак вярвам че може да го биеш :lol:

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич и да паднеш какво ти пука от 1.8 turbo кола :lol: има много варианти пуснисе и ще видиш това е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jamaika_man http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/733.html ако става въпрос за това Audi според мен ще го изядеш но нз аз ако бях щях се пусна веднага :lol: рекса ти предполагам е около 1 тон не повече от 1 тон и 50-60 кила :D спорет мен ще го лапнеш на 400 м :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич и да паднеш какво ти пука от 1.8 turbo кола :D има много варианти пуснисе и ще видиш това е :D

И аз така съм решил ще се пусна пък да видим какво ще стане мисля че ще го бия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така! Да се похвалиш след тва как е минало. Ако можете и видео да направите, ще е интересно, както и повече инфо за Аудито - какво е правено по него.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мн срам мн бои отнесох на пищигово http://vbox7.com/play:0ec81c70 бмв-то е 318 ис моита е д16у2 нещо много ме тури бавареца беше искормен отватре мн седалки кори на врати тавана зарди тва ли ме яде или :lol: срам срам малеее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми логично може да те е била ис-та те са по 143 коня тия машинки и не са толкова тежки като 6-те, а и както викаш ако е разтоварена и е имала генерация, а предполагам и чип няма за какво да се чудиш, че те е била :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми логично може да те е била ис-та те са по 143 коня тия машинки и не са толкова тежки като 6-те, а и както викаш ако е разтоварена и е имала генерация, а предполагам и чип няма за какво да се чудиш, че те е била :ranting:

Ае стига бе, ис-ките са супер мъртавци! Защо ги изкарвате бързи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика от ИС до ИС и шофьор до шофьор :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми логично може да те е била ис-та те са по 143 коня тия машинки и не са толкова тежки като 6-те, а и както викаш ако е разтоварена и е имала генерация, а предполагам и чип няма за какво да се чудиш, че те е била ;)

Ае стига бе, ис-ките са супер мъртавци! Защо ги изкарвате бързи
Ми защото един пфренд има такова и доста хора точкова, само чип има нищо друго и генерация не казвам, че са супер бързи ама всички ваноси еденични, двойни разцепи както и два абф-фа :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така! Да се похвалиш след тва как е минало. Ако можете и видео да направите, ще е интересно, както и повече инфо за Аудито - какво е правено по него.

Видео не се сетихме да направим ама и по добре :ranting:

Много ме би това ауди ама много разминаваше ме с по един автовоз няма летящ старт няма от място

единствено от място му взимах около една кола за 30-40 метра и после нещата приключваха от един път с тотален растрел

оказа се че пича тръгвал само от 2-ра ;) нямало смисъл от първа според него защото не бил куатро

С летящите стартове беше още по трагично просто избълваше половин метър пламъци и ме точкуваше със страшна сила.

Модификациите по аудито обаче също не са малко генерация друга турбина инжектори валове раздвижен агренаж

олекотен маховик съединител на SPEC външно разтоварване на турбината и електроника на Motec чипа каза че си го е правил сам

всъщност каза че всичко си е правил сам.

А аз си мислех че колата ми върви ;) сега ще имам време за размисъл и проучване какво може още да се направи по хондю

Иначе пича с аудито се оказа доста свестен отказа се от облога който бяхме направили

казва се Стефан ходихме после да пием кафе и ми даде някои доста ценни съвети :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е колега ;) винаги ще има някой по бърз от теб ! просто трябва да се кефиш ,че колата ти върви толкова добре за този малък агрегат :ranting: Иначе с малко турбо двигатели ще можеш да се справиш по вървеж аз ти предлагам да си намериш нещо достойно на твойте коне ;) турбо бегачките ги остави на 200SX-ите :) жалко ,че вече почти несе намират и те :D

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре бре CRX VT че и пипан толкоз да пада. Бая турбо ще да е било. :ranting: Тъкмо ше имаш стимул! Успех за натам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) това ауди :) е доста мощно щом така те е било не се притесняваи .само от 1-н чип добър (става от 150 - на 190 коня)а с другите неща които си изброил :P доста над 200;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стига бе, ис-ките са супер мъртавци! Защо ги изкарвате бързиВъобще неса мъртавци,318is върви като 320-ка дори според мен в ниските скорости мотораи се развърта по добре,особенно по леката Е30-ка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P това ауди ;) е доста мощно щом така те е било не се притесняваи .

само от 1-н чип добър (става от 150 - на 190 коня)

а с другите неща които си изброил ;) доста над 200;)

Абе ако трябва да съм честен преди да стане дума за гонката си говорихме с него какво е правено по мойта кола и какво може още да се направи

пича тогава с някаква насмешка ми каза че с модовете които имам спокойно може да си откачи единият цилиндър и пак да ме бие

аз естествено се ядосах и не му останах длъжен обяснявайки му какъв отпадък му е немската талига и тн. глупости и се стигна до неизбежнотo предложение за старт.

Преди да стартираме пича ми разясни какви са му модификациите по колата показа ги нагледно и ме попита дали все още искам старт

аз естествено го ударих на чест и застанах на чертата :) резултата вече ви е ясен

После като се разговорихме стана ясно че не е целял да ме обиди мен или марката просто хуморът му е малко по особен а и не е някакъв

умопомрачен фен на ауди цитирам негови думи:

Карам тази кола защото ми отговаря на джоба и ми дава възможност да използвам целият ресурс на двигателя с значително по малко пари от колкото някоя японка.

Във сряда съм при него да видим какво още и срещу какви пари ще може да се извади от моят хондю :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за ресурса на двигателя и малкото пари не мога да го приема.Питай го колко Японски Турбо коли е победил.Имам в предвид оригинални турбо коли. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще неса мъртавци,318is върви като 320-ка дори според мен в ниските скорости мотораи се развърта по добре,особенно по леката Е30-ка.Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди ще да варви много ако идва към София примерно, може да го нагласим с едно пак ауди А3 1.8Т с леки модове да видим колко варви кажи му ако се сетиш колега jamaika_man :P

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Джамайка мен, искам само да ти кажа / разкажа че какъвто е Омбре за марката Хонда такъв е и Стефан - Сумиста за марката Ауди. Имам удоволствието да познавам този човек задочно, приеми един съвет от мен. Влез в форума на Ауди регистрирай се и напиши на търсачката SUMISTA и виж какво ще излезе, прочетиго и и разбери за какъв човек става въпрос, аз сега няма да го коментирам ще чакам ти кажеш какви са ти впечатленията от този Човек. . . . . . . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колатаАко си с 1.4 или 1.5 нямаш шанс,освен ако ис-ката нее халхалясник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

Ако си с 1.4 или 1.5 нямаш шанс,освен ако ис-ката нее халхалясник.
И какъв е проблемът да бие 318is със Сивик 6-та генерация 1.4is 90 коня? 1.5 VTEC-овата въобще не мисля, че има нужда да я коментираме. Ако е англичанка, при нея нещата стоят по съвсем различен начин, защото купето е по-тежко :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

хаха кво говориш бе мене тука последните няколко дена ме заплашват с една ис щяла да има чипове и други жокери и щяла да точкова всяка хонда в бг :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

Колега, ако имаш път към Добрич, пиши едно лично ако имаш желание да се пуснеш с една ИС-ка купе, няма никви модове по двигателя, освен спортен филтър за 15 лв, едно спортно окачване и метан в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...