Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Днес със една Корса 1.6 109 коня. Не съм гледал колко остана назад, не ми се занимаваше

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бмв 525-комби,до 170 3 коли зад мен.

Бензин или нафта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре стартове няма да има за мен. Бях се разбал с едни момчета от Пловдив с Калибри Ц20ХЕ, ама скъсах шарнира докато сменях маншона на карето :blink: Ще видя дали ще стане шарнирчрто от д14-ката, ако не стане ще си поръчвам ново.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ,че си скъсал шарнира? Маншончето на шарнира или самия шарнир? Защото самия шарнир не ми е ясно как си упсял да го скъсаш,този кален метал???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно каления метал. Гайката направо се беше заварила за него. Утре на изпит с влака :DКолата ми е у един колега от форума, утре като се прибера от изпита ще снимам скъсването, до тогава трябва да ми е оправил колата заедно с още един френд. Нищо работа, ама ми стопи нервите тая работа. Даже ако не е изхвърлил гайката със скъсаното парче в нея ще я щракна и нея. Реве ми се, ама по-добре сега отколкото по пътя. :blink:

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще направя едно запитване тук:Моят сивик д15б2 срещу астра(от полицейските) 1.6 101кс? резултата според вас...дръпката ще е много скоро.Вчера се заяде едно момче с мен и на един светофар тръгнахме...аз му оставих малко да ме изпревари и потеглих когато беше на кола пред мен, като даже не си гледах оборотомера да сменям на над 6к оборота...и го застигнах че му и дръпнах малко...ама излезе от улицата кола и за да не става лошо върнах педала, но като цяло до 3та не сменях в най-подходящия момент,със сигурност доста преди 6к....Та момчето смята че ще ме дръпне, аз съм малко на кантар ама ще се пусна. Според вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези астри са много тежки сигурно ще биеш но с малко Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще направя едно запитване тук:Моят сивик д15б2 срещу астра(от полицейските) 1.6 101кс? резултата според вас...дръпката ще е много скоро.Вчера се заяде едно момче с мен и на един светофар тръгнахме...аз му оставих малко да ме изпревари и потеглих когато беше на кола пред мен, като даже не си гледах оборотомера да сменям на над 6к оборота...и го застигнах че му и дръпнах малко...ама излезе от улицата кола и за да не става лошо върнах педала, но като цяло до 3та не сменях в най-подходящия момент,със сигурност доста преди 6к....Та момчето смята че ще ме дръпне, аз съм малко на кантар ама ще се пусна. Според вас?

Биеш го фен комшията ми има такава астра 101 коня Екотек май се водеха доста мудна ми се струваше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай се смело. Имам един старт с такава точно, само че кабрио (май Бертоне се водят). По-куци 100 коня май имат само БМВ 316.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам нещо ,начи комшията си купи бмв 96 г -не му знам модела и каза че е 115 коня 1.8i .Викам му дай да се гоним ама вика то бмв-то е със задно е ще те бия така че .....!И така си остана работата ,мойта англичанка и тя е толкова коне ама 1.6i и ми се струва че много върви ,та питането ми е дали имам шанс и дали да настоявам за гонката ,пък даже и на вързано ако не ще инак ;) Какво мислите по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от много нещата ... КАК караш ? колата в какво състояние е ?.. с какви гуми си .. имаш ли опит в подобни начинания и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам предимно във високите обороти ,гумите са ми стандартните за модела,не съм се състезавал на писта но от време на време се дърпам по светофарите с някой келеш я с голф я с ауди да видя как съм ;) То до стила на карането ясно ,ама питам дали бавареца по принцип е по-бърз и ли хонделата ми ,независимо кой кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай се смело. Имам един старт с такава точно, само че кабрио (май Бертоне се водят). По-куци 100 коня май имат само БМВ 316.

Аз погледнах параметрите на астрата, 1075кг, кабриото със сигурност е по-тежко!моята и тя трябва да е някъде там щото има климатик, и Ел Оборудване...от колега тук купих чипнато ЕЦУ и съм го сложил, не знам дали има някъква съществена разлика(щото квото и да глех баш за д15б2 за чип не се говори, питах и Емо 1нет ама и той не ми писа), преди седмица и малко сложих и конусен филтър, но си е с оригиналната интейк генерация...като цяло разлика явно има, щото преди колата ми на 2ра мисля че не вдигаше 100кмч а сега го прави...обаче върти доста гуми докато потегли...просто ми беше интересно вашето мнение, като направим дръпката ще ви кажа резултата Редактирано от Kassy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото се пуща само и единствено поради причината да се прекрати един спор... :)Моя стоков параход с-щу Първия при D15-ките(AlexDJ) веднага след като свършиха официалните дръпки на националната.Сори за състоянието на клипа, ама операторчето е зле "малко" :lol:http://vbox7.com/play:cfb38e52

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Д15-ката :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам нещо ,начи комшията си купи бмв 96 г -не му знам модела и каза че е 115 коня 1.8i .Викам му дай да се гоним ама вика то бмв-то е със задно е ще те бия така че .....!И така си остана работата ,мойта англичанка и тя е толкова коне ама 1.6i и ми се струва че много върви ,та питането ми е дали имам шанс и дали да настоявам за гонката ,пък даже и на вързано ако не ще инак :lol: Какво мислите по въпроса.

Ще го отупаш на 100% фанете се на по 10 кинта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай се смело. Имам един старт с такава точно, само че кабрио (май Бертоне се водят). По-куци 100 коня май имат само БМВ 316.

Батка в грешка си не си се бягал с бертоне ако е 100 коня тия по 190 коня нямат и са турбо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може. Извинявам се тогава. Не съм много запознат с Опел средите. Мислех че Бертоне викат на кабриотата. Иначе със сигурност беше 1.6 101 коня по думите на собственика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е бертоне !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези кабриота са бертоне точно даже си го пише. Даже долу имаме една таква 1.4и 90 коня..има и по 2.0 115 коня. и другите там..ИМа и друго бертоне от тези от полицеиския тип купе обаче...

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да аз за купетата говоря, тия полицеиските явно и аз не съм много в час с тия хлопели !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с един пич направихме няколко старта голф 2.0 140 коня дизелак 2008 :( без системките му му правя кола ама като ги пусна и ме дърпа с един калник :)

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с един пич направихме няколко старта голф 2.0 140 коня дизелак 2008 :dunno: без системките му му правя кола ама като ги пусна и ме дърпа с един калник :)

Значи не можеш да караш! CR-X-ът трябва да го дърпа доста повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, едно наточено черно Ауди А3 си взе поука, но незнам с кой двигател беше! :dunno: П.П. Щях на базик да се пробвам с един Фокус СТ, но нямахме път :) Иначе наистина исках да видя кво ше стане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за мое учудване някакъв със мерцедес спринтер ми захапа и се гонихме по магистралата,на ускорение сме горе долу еднакви но на максимална скорост пежото(боксер 2.8ХДИ 128к.с) което карах е доста по бързо,пъни километража 170 км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за мое учудване някакъв със мерцедес спринтер ми захапа и се гонихме по магистралата,на ускорение сме горе долу еднакви но на максимална скорост пежото(боксер 2.8ХДИ 128к.с) което карах е доста по бързо,пъни километража 170 км/ч.

Спринтера има ограничител на 150km/h няма как да не си по бърз:lol: Пробвано доста пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер със бмв 330хд 245 коня .(от място ме би.. ), на 200-50 метраПосле пробвахме от движение и го дръпнах.пак на 200-50 метра

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на 2 светофара някакъв "гъзар" с туарег ми се надъха :) И на 2та го оставих да гледа така ;) Беше много учуден човека.Не, че е голямо постижение спрямо вашите, но съм очарован от количката ми(все пак не е от най-мощните).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пo обяд 318is със жокери от летящ - две коли в полза на Del Sol-а. :lol:

 

Същия цвят като моя, ей такова:

 

Публикувано изображение

 

Случайно се запознахме на паркинг пред един магазин, и то по-точно по тази причина - за цвета.. яко се изкефих да видя друга кола абсолютно същия цвят, а и пича беше доста разговорлив и голям манияк (тук рядко се срещат). Поприказвахме малко, после отидохме да понастъпим на околовръстното, което е съвсем близо.

 

Дръпна ме малко в началото (от ниски на втора), до края на втора изостана повече от кола и изоставаше, a преди края на моя трета се отказа, то и аз там някъде му казах че смятам да спирам (около 120-130), пазя си колата, защото карам с проблем в задницата :lol:

 

Каза, че не се бил дърпал много често, но можеше да си кара колата доколкото успях да преценя, а и ми каза да пратя поздрави на българските хондаджии :lol: Разбрахме се като си оправя колата да му звънна да направим старт от място - от 0 до колкото позволява пътя (да речем 180-200) - и ще направя клип да видите къв пиниз е как две зелени жаби раздават газ. :lol:

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с Пежото на 1 приятел от движение от 60км. до кам 120 ме драпна с кола ... Пежото 207хди 135коня дизел доказани :( Аз с икономика :drunk: леко нагорнище аз с приятелката ми в колата и багаж :) и той с 1 приятел при него :)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то с такъв мотор няма бе, да не е било 110 с чип?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то с такъв мотор няма бе, да не е било 110 с чип?

именно :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюдката с Ауди А6 ,2.6 V6 199 и някой си набор.От летящ с 90 до към 170 по нагорнище 6-7-8 коли му издърпах и на максимална >230 изостава.Спряхме ,полафихме.Съжалявал ,че не си купил Прелюд бил фен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line, не разбрах какви жокери има но ме кантари :lol: бах го в дизела :) От три пъти му взех само последния път няма една кола, първите два опита калник аз калник той.. те така :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко паднах с 3 коли от корса гси 1.6, разтъргана на 1.7 може и повече сгъстена на 11 и нещо, регулатор, афтърмаркет смукател + изпускател и генерация + зверско портване и олекотен маховикАз, изпускател 4-2 с стокова генерация, сгастен на 10.5 , + портната глава... аа и олекотен оемски маховик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line, не разбрах какви жокери има но ме кантари ;) бах го в дизела :P От три пъти му взех само последния път няма една кола, първите два опита калник аз калник той.. те така ;)

тея мотори 2.0TDI са с доста и различни.... поне пита ли го колко конски сили е заводски?Със сигурност има 140 и 170 коня..., 140-то коня с чип пак е много бързо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line, не разбрах какви жокери има но ме кантари :P бах го в дизела ;) От три пъти му взех само последния път няма една кола, първите два опита калник аз калник той.. те така ;)

тея мотори 2.0TDI са с доста и различни.... поне пита ли го колко конски сили е заводски?Със сигурност има 140 и 170 коня..., 140-то коня с чип пак е много бързо...
2.0TDI От 2004 до ден днешен са си все едни и същи коне, а именно 136 и 140. ;)Ако говорим за 1.9 TDI помпа дюза то те са 100, 105 и 130. Редактирано от assfull

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко вечери се заиграхме с едно BMW E46 330 cd (купенце, дизел, 218 к.с. до колкото съм запознат)От 40 до 170 вървим наравно, после намалихме и се поздравихме Предполагам, че от старт може и да имам леко предимство, все пак на мен ми е силата до 100, а на него над 100 :PКакто и да е, беше пичага момчето и бимата си беше красива - черна с черни стъкла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко вечери се заиграхме с едно BMW E46 330 cd (купенце, дизел, 218 к.с. до колкото съм запознат)От 40 до 170 вървим наравно, после намалихме и се поздравихме Предполагам, че от старт може и да имам леко предимство, все пак на мен ми е силата до 100, а на него над 100 :PКакто и да е, беше пичага момчето и бимата си беше красива - черна с черни стъкла

На старт нямаш никакъв шанс с това БМВ. Шпера+задно+ големия въртящ момент на дизела е страхотна комбинация за старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

330 дизела върви по доволно от бензиновите даже на летящ ми е чудно сол-а как е стоял бравоиначе да от място ще го ядеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...