Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Жорка колата е синя с черен капак и бели джанти а инче и преди съм стартирал с такива бмв-та и съм ги бил с горе долу толкова но това изглеждаше по-вървящо и очаквах да ме земе поне на старта защото беше със заварен диф но му излязох още от самото начало и до края на 4та демек 200 си му държах близо четири коли

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер стартирах с е36 купе м50б25 олекотено на "варел" вътре имаше само 2 седалки и табло без мокети,таван,кори и тн и тн с "чип" , генерация и беше с едно извадено око хаха за интейк и противно на очакванията ми го бих с около три коли и половина,четири

Това да не е станало снощи на Баумакса на връждебна? Знам го това БМВ и попринцип върви доста прилично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко преди да дойдете беше старта после щях да стартирам и с голф-а ама нали ни посетиха господата полицай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Каде се забавлявате Вие...че и път за 200 да има.Стефо...що не му предложи на човека хондата след старта :) така и така кара БМВ-то на варел...явно не го е еня за комфорта и екстрите които уж имат баварците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха да го размажеш и после да му я продадеш ... яката оферта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка колата е синя с черен капак и бели джанти а инче и преди съм стартирал с такива бмв-та и съм ги бил с горе долу толкова но това изглеждаше по-вървящо и очаквах да ме земе поне на старта защото беше със заварен диф но му излязох още от самото начало и до края на 4та демек 200 си му държах близо четири коли

:blink: ако си го държал до 200 на 4 коли зад теб значи е било счупено нещо по това БМВ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое ти е смешно? кога видя как ми върви колата ?и ти как вървиш с бмв-тата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали твойта беше дето падаше от сток ВТИ-та с по кола и половина, а ВТИ-тата всички знаем колко вървят

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извади ми стокова такава вти :blink: имам стартове напоследак с не една б16ки ако искат ще обяснят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не решиш сега че се заяждам, просто съм реалист

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реалист не е точната дума хаха при положение че обсъждаш коли които не си виждал :blink: не претендирам че колата ми е бърза но имам представа как върви с различни коли и бмв е36 325 както и стокови вти стоят зад мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да видях аз лично как би 325 ца с чип олекоена на варел, и т.н. аз бях пряк свидетел на гонката и как колегата EGocentric размаза верхера, браво Стефа колата ти е варвежна бая :blink:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси тази вечер се надявам да засека пича с бързия абф в двойката че ми е интересно с него как ще вървя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го разцепиш! :lol: Поне две коли в твоя полза/освен ако АБФ-а не е с много яки жокерчета/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе тука при нас има едно АБФ-че без много джокери и върви доста добре :P (в смисъл стокова ВТЙ-ка няма шанс). Днеска да ви разкажа 2-3 старта: първата кола беше Фиат Уно (или нещо толкова малко) 2.0 4*4 Турбо на 1.5 бара. Първия старт лагна на старта и до горе не успя да ме стигне. Втория старт тръгна с повечко газ (демек както трябва) И ме разстреля с 4-5 коли :) Ама реално ми взимаше толкова на старта и след това доста мъчно увеличаваше разликата. Във Фията имаше пасажер и 4 чифта гуми :D Ако ги олекоти ще почне да ме дърпа както трябва :lol: След това имаше старт с Типо (май, малко не ги различавам) 2.0 16в май 150 кс . Ама беше стоково и оставаше по средата на пистата. Не беше интересен старт. Еди, това турбинираното трябва да го знаеш. Пича каза че е от Русе ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" rulemaker " Незнам защо си мислиш , че 25цата е нещо много сериозно ? Вместо да кажеш евала на Стефан , че го е смазал ти наистина се заяждаш толко вървят тия БМВ-та аз също съм стартирал с такова на Гелето в Е30ска и беше същата работа . :lol: А гелето няма невървяща кола , естествано веднага след това го счупи и разкара мотора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ с Х22 в прелуда.. VS Опел астра Ц20лет... Демек 2,0 турбо.. до 120 съм пред него след това до 230 ми бяга с около 3 коли..... може и 4 да са.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ с Х22 в прелуда.. VS Опел астра Ц20лет... Демек 2,0 турбо.. до 120 съм пред него след това до 230 ми бяга с около 3 коли..... може и 4 да са.... :lol:

Колко коня е тая Астра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, това турбинираното трябва да го знаеш. Пича каза че е от Русе :lol:

...ако собственика има ник ICI значи е към 350 коня на 4 по 4 е доста бързо за 5 сек правело 100км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мерси тази вечер се надявам да засека пича с бързия абф в двойката че ми е интересно с него как ще вървя

Защо все ми се струва, че този голф не е с абф двигател, а e с вр6 имаше тежкия звук на 6так който аз немога да объркам :lol: Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигате капака и то си показва какво е, а относно ВТИ-то и 25-цата, ако пък наистина е толкова сигурен, че бие 25-ците мога да му уредя една гонка с 25-ца, но момчето няма да се съгласи да се гони за без пари. И да видим до 200 на колко коли ще е И НАЙ-ВАЖНОТО къде ще е до 200 :drunk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси тази вечер се надявам да засека пича с бързия абф в двойката че ми е интересно с него как ще вървя

Защо все ми се струва, че този голф не е с абф двигател, а e с вр6 имаше тежкия звук на 6так който аз немога да объркам :drunk:
На мен също този черния голф ми мяза на вр6...А west bam аз се забавих малко но като се върнах вече не бяхте там..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко фен изникна ми малко работа и си тръгнах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Tero тва турбинираното Фиатче било в 12-китте на 400м така,че ако си само 4/5 коли след него си е постижение.Собственика каза,че бил той :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Wow теро е в 13-ките ;) по тая логика :(:P???

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:cool::lol: Минал съм покрай 13-ките. Както съм написал човека беше с пасажер и 4 гуми отзад. Не ми се вярва така да я е замервал :( Пък и не се знае да ли това беше максимума, защото направихме само 2 старта. 1-вия малко ме подцени ;) Ама 2-рия още от старта хаста ла виста :P И на мен ми каза че е била 12-секунди ама не разбрах дали на хапаратура я е замервал. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи в Русе на светофара ми свърши газта и превключaм на бензин и си викам дано с някой да се сгона .Като по поръчка спира до мен няква спортна наточена кола (японска марка,но не видях каква е точно) . Светва зеленото и потегляме ....... 1-ва ---> 2-ра предавка той ме дръпна с половин кола, но когато ударих 3-та предавка си казах думата.Настигнах го и го отминах с поне 2 коли разстояние .От когато съм взел Хонделата (1 месец) това ми е първият драг . Представи се добре Кончертото 1.6i 16v 112 HP

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в Русе на светофара ми свърши газта и превключaм на бензин и си викам дано с някой да се сгона .Като по поръчка спира до мен няква спортна наточена кола (японска марка,но не видях каква е точно) . Светва зеленото и потегляме ....... 1-ва ---> 2-ра предавка той ме дръпна с половин кола, но когато ударих 3-та предавка си казах думата.Настигнах го и го отминах с поне 2 коли разстояние .От когато съм взел Хонделата (1 месец) това ми е първият драг . Представи се добре Кончертото 1.6i 16v 112 HP

А ти сигурен ли си, че той е знаел че се дърпате? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха еми мисля че ако не е знаел ,няма да стигаме до 130 км/ч в града :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли реална представа за резултати от сток д16з6 и ауди А3 1.8?Знам, че са по-125 кс (тука няма изобщо съмнение),150кс и 180кс , някой би ли казал теоретичен резултат?Просто ми трябва обективно сравнение от хора запознати с аудито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли реална представа за резултати от сток д16з6 и ауди А3 1.8?Знам, че са по-125 кс (тука няма изобщо съмнение),150кс и 180кс , някой би ли казал теоретичен резултат?Просто ми трябва обективно сравнение от хора запознати с аудито.

Зависи от текущото състоянието на автомобилите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1-вия вараиант д16 бие.2-рия или кантар или пада... при стоок коли при 3-тия д16 пада 100%и от шофера и от колата зависи...

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сега ходих да направя няколко старта. Опонента беше Опел Кадет c20xe . Модификациите(за тея който знам) са: 4 дросела, чип, маховик, доста къса кутия- на 5-та на макс обороти с 210 :) . Най-вероятно сгъстен и поразпилен. (за тези от Габрово става въпрос за Джалепите). Не беше олекотяван и няма валове.

 

Резултатите са: като цяло му взех повече стартове. Старта беше най-важен (имаше от място и летящи), който го вземе биеше. До 3-та колкото дръпне някой това си оставаше и разликата до ~190 (по техния километраж казаха 200).

Ще ми е интересно да се пуснем на пистата , защото гумите ми са страхотни пластмаски и чак на 3-та закантваше.

 

 

 

chris_barnes, защо да не е знаел. Лично съм виждал как Лада (според мен на 3-цилиндъра) бие Нисан 100 нх :) :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой има ли реална представа за резултати от сток д16з6 и ауди А3 1.8?Знам, че са по-125 кс (тука няма изобщо съмнение),150кс и 180кс , някой би ли казал теоретичен резултат?Просто ми трябва обективно сравнение от хора запознати с аудито.

Не знам до колко са верни данните,ама горе долу ще се ориентирашсивик с/у ауди Редактирано от kiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси аз за кво да пиша тука нз..... миналата седмица един палав тоарег който ми подцени размерите но след 170 по4нах да подскачам на гадният път и се отказах а пича доста се бе надъхал.. а днес един ямболски пасат май беше GT.. изпреварих го съвсем нормално а пича изтръпна че няква въшка го мина.... и така пак до 170 и май накрая се отказа... по принцип никак не съ привърженик на ти простотии по пътя.. ама когато има някой надъхан на добър път се изнервям... особенно когато ме задминават и ме гледат лошо с лека надсмешка.. и после 5-та 3-та и "ти откаде беше"... новото двигателче и късата скоростна кутия са в прекрасна кондиция... засега де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли реална представа за резултати от сток д16з6 и ауди А3 1.8?150кс,някой би ли казал теоретичен резултат?

...ако е куатро по има вероятност за кантар иначе не мисля,че ще успееш :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито няма никакъв шанс, с д14-ката биех такива Ауди-та с по кола, кола и мн малко.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не мислех да пиша защото сиа ще се почне няма как ама тва онова. Но за втори път ми се случва и викам тоя път ще напиша. Значи за втори път ми се случва да одърпам мерцедес МЛ320 дизел единия беше като се врущах от варна в един баир с 2 ленти в моя поска мерцедеса тругна да ме изпреварва и ми стгна до дръжката на врата до изцеждането на трета и след това четвърта до към 170км се предвижио от дръжката някаде до около метар зад мен и се отказа казва че това е на път с две ленти в моя посока. Вторият беше миналата седмица в баира на град бяла хората от тази околност го знаят мерцедеса беше пред мен като тругнах да го изпреварвам савсем спокоино на 5-та изведнаж изпуши и си наби пърта аз от пета трета изцеждане на трета четвърта вече го минавах и след 180 вече остваше 5-6 коли зад мен и вурнах газта че имаше полицаии ониа ме мина се едно бях спрял а бях намалил някаде до към 130 оп палката на ония и го по обуха яко. Също ми се случи пак мерцедес самоче р320 при изцеждане 3-та и настъпване на 4-та мерцедеса ме изпреварваше с разлика не повече от 4-5 км а насреща му идваше кола и аз скочих на спирачките че да ме изпревари и искам да кажа че не съм настъпвал заради мерцедеса а прост изпреварвах 4 камиона колона и за това бях стъпкал(както казха които иска да вярва просто съ възмутен толкава скъпи коли а 100 коня ХОНДА да им се опълчва)

Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на този баир май има 50 ако не се лъжа. Късметлия си че те е изпреварил преди куките. Точно там много кибичат иначе и мен много ме досърбява по баирчето :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...