Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Пунто 1.4 ГТ без чип седи 2коли зад АСТРА , а с чип 1 пред нея ,имам приятел с такова Пунто правили сме си тестове .Аз сам слаб шофер мен ме зима с 4-5 коли.Разбираите ме както искате никои не искам да обида но просто това стана пред мен и го видях .Теро от 300 до 400 метра гледката няма да е приятна ами направо грозна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска 2 гонки. Първо с едно Ауди Б4 2.0 115 коня, с шлайфана глава и нз още кво - пускам го 2-3 коли пред мен и на финала съм с толкова пред него ;) После с едно БМВ е36 318ис на финала съм 3-4 коли напред.П.П. забравих да кажа, че в първата гонка и гаджето ми беше в колата (верно 50 кила е ама все пак :D )

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...малко гонки от мен с Маздата срещу Сивик 1.3 на газ и Хюндай Купе 1.6 ...колегата със Сивика беше с кофти гуми на газ и новобранец в гонките :)http://vbox7.com/play:e2bf4d99http://www.youtube.com/watch?v=-O8kbUg3jFA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маздата кефи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро ги гледах тия мазди те биле много леки бе :) само 900 кила :P тцтцтцтц бегачки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя с хюндая не го ли досрамя малко :P Да го наказваш така. Колко метра е пистата ? Аз до сега не съм виждал вървяща такава мазда. Ама просто явно трябва да ги сравнявам с по-слаби коли :P

Само единия път взе да ми се напича една (с дигащите фарове) ама разликата беше огромна. Човека едвам успя да се свие за да успея да прехвърча покрай него. Ама поне пък на визия бяха я барнали :) Беше стил "Карлос Сайц"

днеска я засякох пак : 2.0 GT Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам накрая тои е бил рефера м/у маздата и хиундая :) Евала на това момче че е издаржал психически докрая :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте мнение, с мойта хонда сивик 1.5 LS 114 коня имам ли шанс срещу Голф 3 ГТИ 115 кс ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте мнение, с мойта хонда сивик 1.5 LS 114 коня имам ли шанс срещу Голф 3 ГТИ 115 кс ?

Аз ги ям с пунтото :P / са не ме замервайте с камъни :P / пробвай и ще разбереш.П.п Еди кога ще ги борим :P:) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Маздата е 990 кила.Пистата е 400м но се гоним около 350 и 50м за спиране последния път спрях у нивата щото се чудих дали да слагам 4-та или да остана на 3-та щото Купето ме застигаше.И аз тъй съм чувал,че бърза Мазда няма ма не ми се мисли ако беше 1.8 130 коня кво ще става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте мнение, с мойта хонда сивик 1.5 LS 114 коня имам ли шанс срещу Голф 3 ГТИ 115 кс ?

Даваи смело пък каквото стане но мисля че ще го биеш :) успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм фен на гонките но днес останах учуден...негативно, карам си аз по готин път без дупки със 120 и на гъза ми ауди 80 от старите, напича се яко,,,подгоних гондолата ма наближава село, намалям аз и на излизане от селото оня с това очукано ауди ме минава.Викам си а сега го сбарах тоя гааааз 3-та 140 оня пред мен ,.....4-та 190..... :P;) и оня продължава да се отдалечава.....резииил голем ...отзад на тая антика пишеше 1.8 :):P :P

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един колега с Е200 очиларка и днеска ми разправя колко му вървяла колата.Как мислите с колко коли ще го бия на 400м.Колата ми е малкия ВТЕК,6-та купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не те лъже че върви. Ако е компресор ще те препарира. На старата минимум 2-3 коли . Нагоре вари го стигай .... :) (мое мнение)

 

едмундо, возил съм се в ауди 80-ка с 1.8. И аз доста се учудих че 170-180 не го бъркат. Супер тромаво е ама има добра максимална.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) баси въпроса( сори. за израза) ама може и да паднеш......... защото факторите са много. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На е класата слагат ли го тоя компресор изобщо.....или се бъркам...иначе май е 163 коня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро имах няква ипровизирана гонка с една Вектра 2.0 '91 г. на газ. От нещо като летящ старт от 100 да речем, съм отпреде с 2 коли, ама след 150-160 почва да ме настига и да ме минава ... И от место сме се "пускали" и го дърпам .. :) .. ма нагоре вече си личи по-големия двигател ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На е класата слагат ли го тоя компресор изобщо.....или се бъркам...иначе май е 163 коня...

Няма компресор и е 136 коня.Скоро ще се дръпнеме и ще видя какво ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм такава цлк-а , доста е мудна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм фен на гонките но днес останах учуден...негативно, карам си аз по готин път без дупки със 120 и на гъза ми ауди 80 от старите, напича се яко,,,подгоних гондолата ма наближава село, намалям аз и на излизане от селото оня с това очукано ауди ме минава.Викам си а сега го сбарах тоя гааааз 3-та 140 оня пред мен ,.....4-та 190..... :lol::) и оня продължава да се отдалечава.....резииил голем ...отзад на тая антика пишеше 1.8 :rolleyes::cool: :cool:

Не се учудвай, колега, имам такава 80-тка само че 1.6 TDI и 180-190 си ги вдига ( бавно, но славно! :cool: ). До колкото знам имат някакви междинни бройки 1.8 115 коня (не съм сигорен на 100%) и си вървят доста прилично за семеен автомобил. За драг го няма много много, но за дълъг път е убиец! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм такава цлк-а , доста е мудна....

Аз съм се возил и съм на същото мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се умува и пише, правете си "гонката"Съотношението маса/мощност е в твоя полза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На е класата слагат ли го тоя компресор изобщо.....или се бъркам...иначе май е 163 коня...

Няма компресор и е 136 коня.Скоро ще се дръпнеме и ще видя какво ще стане :cool:

 

щом е 136 коня трябва да го смажеш :) Най - много да те дръпне малко на старта и то не е гаранция ... след това разстрел.

 

едмундо, гледам че има такива с компресор. Ако не бъркам точния модел де .. :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се най-накрая с новия чип след диното с Емчо (1нет) :) резултата е повече от полужителен http://www.vbox7.com/play:fd708cf9Това е Октавията на един колега който често посещава нашия форум , леко я беше олекотил да пробваме.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоше ще докараш безсъние на Мики бе :rolleyes: Евалата,преди се кантарехте а сега му слагаш по 2 коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе аз като гледам поне 3/4 коли му слага Господаря :) ...а за мерцедеса комшията има такъв засичли сме се по пътя той сам аз с още двама нещо като летящ се заформи от 60 км/ч и си ги отнесох прилично от място ще припада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сгоних се с прелюд h23 със втек глава (добре вървящ лично според мен)разликата беше 1-вия път 2-3 коли 2-рия около 2)(в моя полза) (няма да казвам на кои е колата на момче от форума е(това стига)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тя няма толкова сила за 2.3 с витек глава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе аз като гледам поне 3/4 коли му слага Господаря :) ...а за мерцедеса комшията има такъв засичли сме се по пътя той сам аз с още двама нещо като летящ се заформи от 60 км/ч и си ги отнесох прилично от място ще припада

Ще припада яко :) Ако има мераклий да видят гонката, ще се направи в района на Младост,но няма да напиша мястото и датата тук да няма скрити катаджий. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко Киро .ама то и без нямаше да повярват и .................

Редактирано от Ico Dimitrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз, 2 старта от светофар до светофар аз с D15B2, той с Ланча Дедра старичка ама вървеше, но си остана с вървенето и двата старта бяха мои оставях го поне на 2-3 коли зад мене. :)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с бавния Прелюд 2.3Втек и разликата наистина беше 2 коли (заради завоя 3) 2 пъти до около 160км/ч.Ама и Киро дойде прясно напомпан :) Но дали ще имам шанс срещу стокова Сивик Б16а2?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам какъв шанс ще има със стокова Б16А2, със моета стокова Н23-ка падам някъде около 2 коли от такава във добро състояние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mEtaka, все пак да не забравяме, че това е най-добре вървящата б16 дето е идвала горе. С професионален шофер, хубави гуми, основен ремонт на двигателя и разкачен (махнат) климатик.

Ако се сещаш за един хетч5гeн с б16а (170 кс) с куп екстри .... щеше да го отпориш и то мъжката.

 

Че не съм по близко до вас да се замерим :) Че мистана интересно колко върви Н23 с В-тек :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим ластика с буталата пък ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да се распиша малко.Снощи с едно пежо кабрио нз къв модел е,но се понастъпихме малко.От светофар до светофар остана с 3-4 коли растояние.Но се пак пежото не е създаден за това. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска най-накрая се състоя доста чакана гонка от мен. Срещу мен на старта застана една Застава ;) (смея се защото звучи смешно, не защото е смешна колата). Повечето модове по моята ги знаете ще кажа само на Заставата . Колата участва в планиските ралита в клас Х1 (ако го бъркам класа: модифицирани до 1400 кубика). Тегло - 740 кгДвигател - 1400 кубика, Хондов Д14А2, V-tec глава, 4 дросела, Сгъстена на 13+: 1 . Гуми - полу-слик някакъв (мишелин май бяха)скоростна кутия: пренаредена маховик - ~3.8 kg+ генерация (то това и да не го споменавам е ясно). На старта понеже съм със супер смотани гуми излезе малко пред мен. До края на 2-ра бях 1 кола пред него и след смяната на 3-та (с еднакви кутии сме) може да се каже че спря. На 400 м разликата беше над 2-3 коли . Скоро се надявам да се замеря с още една бегачка, ама няма да казвам каква. Дано старта стане факт. Най-вероятно ще ме отупа ама не се знае :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сгоних се с калибра 2.0 136к автомат на около 350м, пистата е 500м но към края има много боклуци аз съм със сивик д14англичанка с подобрения до средата му дръпнах доста но към края ме настигна и го минах с една кола ако имаше още 100м щеше да ме мине сигурно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...