Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

и така ще си ме биеш...и то с разлика, виж някъде по магистрала ако се засечем може и да береш ядове.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Може и да е същото, защото профуча в дясната лента първоначално. Беше поне с едно 120-30. После като се приближих не видях, защото беше тъмница по булеварда.Повече за Пунто, Микра и Шкода 120 лошо да не съм чул! Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще кача видео от среднощната ми, организирана гонка, между моя Civic Sedan D15B2 stock vs Fiat Punto GT (1.4 turbo) stockМисля ще Ви хареса резултата

Стига бе! Тва чудо е 133 кс и въртящия му момент е 204/3000 н*м което значи че и от място и от летящ трябва да отвява д15ка с много...пише че от 0 до 100 е за 7.9 сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Тва чудо е 133 кс и въртящия му момент е 204/3000 н*м което значи че и от място и от летящ трябва да отвява д15ка с много...пише че от 0 до 100 е за 7.9 сек.

На много хора не им се вярва, но аз ще замълча пред фактите. Много ми е любопитно да чуя и Вашето мнение след >>>>ТОВА<<<< видео.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно нямаше да е лошо пича с фията да тръгваше с теб, а не 1 час след теб !!! :cool: На горе стига ли те или така ми се струва, отделно тая отсечка така като гледам е 300 м. И все пак браво! Важното е че си отпред :tease: При толкова дръпки , пунтото няма какво да се оправдава !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Тва чудо е 133 кс и въртящия му момент е 204/3000 н*м което значи че и от място и от летящ трябва да отвява д15ка с много...пише че от 0 до 100 е за 7.9 сек.

На много хора не им се вярва, но аз ще замълча пред фактите. Много ми е любопитно да чуя и Вашето мнение след >>>>ТОВА<<<< видео.
как ще ни убедиш че пунтото с което се гониш е въпросното.....д15 и то седан..... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То защото все трябва нещо да ви се доказва, заради това е така тая тема. paRADOx, извади акта за раждане на пунтото !!! !!! :cool::tease:

 

едмундо, представи си че има и зрели хора в тоя форум. Дето целта им не е да седят и да пишат глупости ..... И като е седан какво ? Върви достатъчно прилично !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'teror1sta' Много правилно си преценил нещата!Точно така е. Отсечката е към 300м. След това той ме издухва. И реално, ако той направи лош старт а аз - добър, има голяма вероятност да не ме стигне до 400м. Което според мен си е направо срамно, за кола с турбо.пп: @ 'едмундо' Момчето в Пунтото ми е приятелче и тая гонка я предвиждаме от месеци.Познаваме си колите, и не ме занимавай с глупави въпроси. Няма "ама". Това са колите! Това са фактите!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, то Пунтото размаза Д15-ката... както си и мислех !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнахте после и тоя с пунтото се сети и той да стартира ,тоя до него па търъгна да спира !!! Да хондата е отпред ,ама ако изкаш ,моята е стоковица като твоята /поне така твърдиш/ една среща на летището на Крайници.Която среща може да се съберем повече хондаджий и да покараме ,пък и да се видим.Някоя събота и неделя тоя месец.П.п тоя с пунтото не може да го кара!За старта имаш право де .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То защото все трябва нещо да ви се доказва, заради това е така тая тема. paRADOx, извади акта за раждане на пунтото !!! !!! :cool::tease:

 

едмундо, представи си че има и зрели хора в тоя форум. Дето целта им не е да седят и да пишат глупости ..... И като е седан какво ? Върви достатъчно прилично !

ми точно в тоя случай ме пиши от неверниците...истината е някъде по -средата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, то Пунтото размаза Д15-ката... както си и мислех !!!

Не мисля, че 'размаза' е точната дума, но то на теб толкова и ти разбира главата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз му вярвам на парадокса пък и защо да не му вярвам. То и аз (макар че аз съм с повече коне, но и по тежък) се пусках с такова пунто, е не със същите коне(131коня). В един от по горните постове е описано за моя случй. Пък и тая италианска машина на времето в повечето случаи е издухана много, изглежда са с калпава изработка тия коли. Изглежда да станат 14 15 години за тях са много и вече започват да омиргат !!! !!! :cool:

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, то Пунтото размаза Д15-ката... както си и мислех !!!

Не мисля, че 'размаза' е точната дума, но то на теб толкова и ти разбира главата..
Истината е, че ако бяхте тръгнали наравно, въобще нямаше да го видиш! Не те ли размаза?! Че даже и с кофти тръгване след 300-те метра отново беше пред теб... и аз ли съм този, който не разбира?! Би ме било срам да се пусна с това Пунто, ако карам кола като твойта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TheDevilTwin, старта с/у Д15 още е в сила. Или те е срам да се пуснеш с/у "такава" кола ???? !!! След гонката ще има и награди , например бинокъл или плюшено мече !!! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin, старта с/у Д15 още е в сила. Или те е срам да се пуснеш с/у "такава" кола ???? !!!

Мисля, че се разбрахме по тоя въпрос! Извади ми пари за бензин и идвам... аз ше пътувам до майка си трънкина на свои разноски, за да си сверявате Д15-ките хоум мейд !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се разберем така : Ако ме биеш ти плащам бензина !!! !!! Аз моята съм си я сверявал много пъти. И ме е "срам да се пускам с кола като твоята" .... никакво удоволствие просто.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ли съм този, който не разбира?!

да

Би ме било срам да се пусна с това Пунто, ако карам кола като твойта...

Не ме е срам от нищо! ! ! ! Напротив, гордея се с колата си и се радвам на постиженията си. Явно ти не можеш да преглътнеш истината и се заяждаш ей така за спорта.

Срама е за Пунтото в тоя случай. Аз нямаше какво да губя в тая гонка. Дори си мислех че наистина ще ме 'издуха' и то с много. Всички така си мислеха, но...има видео.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се разберем така : Ако ме биеш ти плащам бензина !!! !!! Аз моята съм си я сверявал много пъти. И ме е "срам да се пускам с кола като твоята" .... никакво удоволствие просто.

Досега не съм прочел твой пост, в който да не съобщаваш колко ти е бърза колата... явно си чешеш егото по тоя начин! Ако си се пускал със заводска VTi-ка и си я бил... евала, поздравявам те - кажи го на всеослушание и се кротни малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, пиша го заради тебе да се усетиш малко .... ама явно няма да стане. Защото ми е писнало от някакви хора дето само си пишат , а нямат и 2 старта в живота си, но все пак това не им пречи да са супер "компетентни". Бях чул за една софийска Б16 6 ген дето за малко да я утупа една Д14 ... ама кой ли я този и коя ли е колата !!! :cool: и искам да се пусна с теб, не защото има смисъл, просто ми е чудно какво ще е твоето компетентно мнение относно гонката. Мога от сега да предвидя какво ще е "по-лек си " :tease: :tease: !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

терориста на мен ми е интересно :cool: ти като се пускаш с една седлка ли си само вътре:tease:)))))) ? или с цял итнериор ? !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм склонен да си призная, че съм загубил, ако наистина е така!Ето веднага ти казвам за случката, която си подочул - Д14-ката върви доста прилично и дори от 3 старта веднъж се случи да е пред мен. Освен това с момчето, собственик на Д14-ката, сме много добри приятели и се пуснахме за кеф. След стартовете си стиснахме ръцете и си казахме, което е.Една кола или бие, или пада. Няма значение кой колко е лек и т.н.! Ето затова ми стана смешно, когато изгледах клипчето и прочетох написаното от Парадокс, защото не се чувства като губещ, а като победител - нищо, че гонката завърши в полза на ФИАТ-а !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с една, но преди си бях с всичките и Хонда още не ме е била пък не знам. И по моите разбирания колата ми далеч не е "бърза". Това че бия разни коли не значи че те са бързи или аз. По скоро ги бия, защото те са бавни, а не защото аз съм бърз. Еее, БРАВО ! Един човек притежател на Б-серия да каже че няма значение колко си килограма !!! п.п. довечера ще се включа пак в чата , че сега заминавам да си замервам едноместната ръжда.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега се почна една, я приберете конете в конющната, и ще ги искарата на Узана . Не остава много ей го юни идва,колко има няма 2 месеца и там у пистата ще си решите проблема.Айде сега не се карайте, кат децата на кой му била по голяма, нали сме от един форум и да паднем и да бием пак какво, ще се напием !!! !!!

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, БРАВО ! Един човек притежател на Б-серия да каже че няма значение колко си килограма !!!

Еми точно за мене има значение - но не и когато си тръгнал на 400 метра, защото звучи като тъпо оправдание за нескопосано каране или комплекси! Ето казвам ти го - 6-та генерация VTi е най-слабата заводска Хонда с B16 !!! Неслучайно преди време исках да си взема ЕЕ8 или ЕЕ9, но осъзнах, че по-добре да имам кола, която разполага с по-голям багажник и използваеми задни седалки. Естествено това се отразява на килцата, но в крайна сметка всеки решава сам за себе си кое му е приоритет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тоя с Пунтото тръгва доста лошо или гумите му са гладки или върти много щото си личи,че стои на място докато нашия човек си кара перфектно.Единия път Пунтото го настигна и подмина май,но другите пъти Сивика би.Поздравления за което ...това,че единия шофер при гонка не се справя добре а има по мощна кола си е за негова сметка :worthy: ...не вили писна да се драчите за това коя Хонда е най бързата вместо да си помагате и споделяте опит!!!Аз дори от пипана д13-да падна пак не ме е яд щото от Хонда падам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) за какво се хабиш;):worthy:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че с тая разлика от 40 коня в полза на Пунтото си е направо срамно за него, че до 300м е отзад! При това на 1-та гонка Фиата стигна Хондата, но на 2-та не можа!

Наистина, тоя с Пунтото не може да кара, но и да бяха стартирали еднакво, пак до към 200м Хондата щеше да е отпред!

Поздрави на paRADOx за карането! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм рейсър, и както каза Теро, нямам и една гонка, ама да кажеш че теглото няма значение е несериозно. Гледате само мощността, а не и теглото или съотношението "power to weight ratio" (не знам точно как е израза на БГ). Въпрос за повишена трудност!Защо това се случва с най голямата тупалка на БМВ след като е по мощно?а) защото БМВ-то е по мощноб) защото Ариела е 500к.с./тон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото никой не е казал че БМВ - правят бързи коли (като изключим М-ките. Те ми харесват :worthy: ). Това че някой туз се е качил на БМВ и си мисли че ще накаже всичко живо е съвсем друга тема.

 

Когато заставаш на чертата трябва да си с ясната мисъл колко ти върви колата. Няма значение дали е 500 или 2000 килограма. Примерно моята кола върви толкова както си е в момента. Мен си ме кефи да си я карам така (нищо че ще се наложи да слагам седалките) и не ме интересуват подобни оправдания че съм бил по-лек. Всеки си прави с колата каквото сметне за добре ако ще и джакузи да си сложи вътре. Ама като се има за бърз излиза и кара, не се оправдава.

 

И по темата : Днеска се сгоних с Пежо 205 1.9 Ми16 доста разпилено. Крайния резултат беше 1:1 . Но си признавам че си върви повече от мен (за сега).

 

В тоя ред на мисли как аз не се оплаквам, че той е 1.9, нито той се оплаква че съм по лек ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за комплиментите. Искам само да кажа, че каквито и очила да сложиш, фактите са такива. Това, че някой не може или не иска да ги приеме като такива, си е негов проблем. Аз изцедих 101% от Хондата във всяка една от дръпките, и изобщо не ме интересува, дали Пунто-то върви, шофьора му какъв е, и АКО разбираш ли еди какво си...не знам си какво?!.... Всичко си беше организирано и няма място за каквито и да е оправдания. Аз си 'сверих часовника', и съм доволен от постигнатото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се гоних със скутерче 180 кубика, гонките бяха от 0 до 100. Естествено го бих с доста. Само като информация, скутерчето би Бора 115 коня, и там разни други трошки. БМВ е46 320д 130коня върви с него до 90км/ч. :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че с тая разлика от 40 коня в полза на Пунтото си е направо срамно за него, че до 300м е отзад! При това на 1-та гонка Фиата стигна Хондата, но на 2-та не можа!

Наистина, тоя с Пунтото не може да кара, но и да бяха стартирали еднакво, пак до към 200м Хондата щеше да е отпред!

Поздрави на paRADOx за карането! :worthy:

явно има някаква нова дисциплина 200 метра и 300 метра.....

да не сте открили топлата вода случаино.

;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви до София и ще се нагледаш на дистанции и дисциплини ;) Кеф ти от 5.9 км/ч на 4-та , кеф ти от 150 на 2-ра :worthy: Толкова е имало-на толкова са се гонили ;) В случия опредено излагацията е за Фията, а не за Хондата ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире братле, ти като видиш някой с прелюд и настръхваш целият. Толкоз много бой ли ядеш от Прелюдите, че ти е тей тежко :worthy: Тва си е Офф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо ме бият като дънак (на улицата от страх немога да изляза !) ;):worthy:;);););):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ 'K1r1L'

С момчето се разбрахме следващият път да засечем отсечка 400м и зрителите ще са на финала, за да видят кой побеждава. Правим 2 от 3 дръпки и точка.

Въпреки че каквото и да става, за някои хора винаги ще има едно "НО".

 

Някъде написах ли:"Разбих го! Сцепих го! Съсипах го!"???! НЕ! :worthy:

Обективно погледнато, взимам ли му всеки един старт и водя ли го 200-300м, въпреки че е с турбина и заводски 46 коня повече от мен? ДА!

 

Престанете да си смучете от пръстите упреците, и се зарадвайте че карате Хонда, като мен !!! ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти него написа ама баи иван и леля пена го написаха. и почнаха ония това ония онова . пуснете се на 400 метра и тогава говорете направо е смешно отстрани като го чете човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, да върви, да върви .. колко да върви ??? Че ще го бие на 400м е сигурно ама ще е с някаква смешна разлика. Тея укоцяли турбини нямат нищо общо с тея дето ги гледате У Ютуба :worthy: С една пълна инжекция, като му гледам лага ще го стигне ама на кукуво лято.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...