Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Не знам защо си мислите, че всеки може да си кара колата пък била тя мощна или не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

примерно , защото стокова д15 няма никакъв шанс срещу тях ...... (под стокова включва спортен филтър и някоя друга екстра). и като ми ги кажете тея "спортни " филтри че литнала колата ... няма нужда . май трябваше да си сложа спортен филтър още в началото, както каза Николай и да не се занимавам с глупости ама ейма на прост човек съм ;) не знам срещу колко издухани БМВ-та се пускате ама явно са адски зле. неказвам че не сте били такова БМВ , просто не си мислете че имате шанс срещу читаво такова.и разликата м/у 320 и 318 ис е повече от минимална. Тромави били нам какво си .... айде стига вече с тея филми. Пускал съм се с/у е46 330 Д с чип , ДА тромава са ама на 3-та ме отнася като спрял .... няма как да кажа че вървя повече от него само защото съм го разстрелял до 2-ра

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз казах че на старт го отнасям 320, и че спортния филтар не значи нищо тва също съм го написал мислете си кой кво иска аз си го знам за мене си просто го споделям,потвърдих че не е ванус което не е от малко знчение!разликата между 318 ис и 320 не минимална мога да поспора шот такъв кош щях да си зимам и много обстойно ги бях проучил и карал съм 18ка и зн как върви ма тва е др тема вече!

Редактирано от iani qnkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха ясно. значи вече като чета "отнасям някоя кола Х" , да разбирам взел съм му първите 3 метра и след това съм го гледал с бинокъла на къде отива.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпа идеология има в този форум за повечето работи някой като сподели нещо и веднага се почва или с подигравките или с кой кво повече разбира ;) Пък и тия 20ки ги искарахте че са нз кви вървежни тва че е 150 коня 2.0 не означава че върви за конете си върви но надълго там са ме били мн с бмвта по магистралта кат съм се закачал но на късо стартове малко зор!

Редактирано от iani qnkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпа идеология има в този форум за повечето работи някой като сподели нещо и веднага се почва или с подигравките или с кой кво повече разбира

Приятелю .. то затова е форум .. всеки да си изкаже мислите , вижданията и т.н. ... ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta а ти колко пъти си казвал че твоята д15.... върви много :) и мислиш ли че едно 320 ще ти издуха колата? Не смятам че дрисня като БМВ 320 ще ми се подиграе на икономика дажи съм оптимист че дори да падна от такова разликата ще е наи много кола! а с 1 такова съм крал до 190 и немога да кажа че ме издуха колкото аз го настигах толкова и тои ми дърпаше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Мерцедес Ц280 V6 редови, автоматик 190 и не знам си колко коня. Карал съм го. Верно отначало е тромав (бахти прасето ..) ма плесне ли кик даун-а сметай, че направо се побърква! С хондата ще му взема старта и предполагам първите 100-150 метра ... и кво? После ше ме разкатае! И като му дръпна старта бегал ли съм го?? Не сме се пускали щото не си е в Бг сега .. ама и няма смисъл ... само ше пърдя зад него ... Не съм карал 320, но не можеш да ме убедиш, че д15 сток ще бие 320 с ванус или без ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B7_ , моята е далеч от сток.

 

и 4 ген и рекс не ги бройте към 5 и 6 ген. няма нищо общо. с моята 4-ка само с пълна мачках малките втеци пък с 5ген с пълна, зор работа да стане това.

 

 

п.п. изключение на Хондю седана , ама той небеше нещо в час тоя седан :);)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се вкюча и аз в темата, един приятел има е36 ис карах го разлика във вървежа спрямо мойта хонда не се усеща единственото е че вътре седиш като на пейка. Искаме да ги пуснем в най скоро време БМВ-то Хондата и една Е250 турбо дизел (турбо умрела) дайте мнение (ако може безпристрастно разбира се). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Мерцедес Ц280 V6 редови, автоматик 190 и не знам си колко коня. Карал съм го. Верно отначало е тромав (бахти прасето ..) ма плесне ли кик даун-а сметай, че направо се побърква! С хондата ще му взема старта и предполагам първите 100-150 метра ... и кво? После ше ме разкатае! И като му дръпна старта бегал ли съм го?? Не сме се пускали щото не си е в Бг сега .. ама и няма смисъл ... само ше пърдя зад него ... Не съм карал 320, но не можеш да ме убедиш, че д15 сток ще бие 320 с ванус или без ...

Цял ден ти се смея на писанията, ама сега вече плача от смях. Я разкажи нещо повече за редовия V6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker - ти не беше ли с б16-ка :) или се бъркам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Мерцедес Ц280 V6 редови, автоматик 190 и не знам си колко коня. Карал съм го. Верно отначало е тромав (бахти прасето ..) ма плесне ли кик даун-а сметай, че направо се побърква! С хондата ще му взема старта и предполагам първите 100-150 метра ... и кво? После ше ме разкатае! И като му дръпна старта бегал ли съм го?? Не сме се пускали щото не си е в Бг сега .. ама и няма смисъл ... само ше пърдя зад него ... Не съм карал 320, но не можеш да ме убедиш, че д15 сток ще бие 320 с ванус или без ...

Цял ден ти се смея на писанията, ама сега вече плача от смях. Я разкажи нещо повече за редовия V6 :beer:
;):D Верно голема глупост съм написал ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker - ти не беше ли с б16-ка ;) или се бъркам :D

Мне, с Д14-ка. Може да си се подвел по клипа с ускорението, който бях качил за неверниците. Но сега набира дори с една идеа по-добре от тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Хайде да охладите малко страстите в тази тема! Мноооого офф топик и много мерене на разни "мъжки" органи стана тук. До Нова Година очаквам някоя D15-ка да утрепе някое Лаборджини, а до Велик Ден малкия витек да счупи и звуковата бариера! Давайте го малко по спокойно и не се извърляйте толкова много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker,снимай най-накрая един,два клипа как биеш някоя от всичките изброени коли от постовете ти за да ни убедиш във свръхускорението което притежава тази 8сек-на Д14-ка и то А3! Ще ти бъдем много благодарни ако наистина видим как върви на равно със друга кола. Иначе тия клипове на ускорението които си пуснал,ми е много интересно кое е надолнището във Панагюрище по което си ускорявал до 100! Айде и ние ядем домати ама не със коловете! :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker,снимай най-накрая един,два клипа как биеш някоя от всичките изброени коли от постовете ти за да ни убедиш във свръхускорението което притежава тази 8сек-на Д14-ка и то А3! Ще ти бъдем много благодарни ако наистина видим как върви на равно със друга кола. Иначе тия клипове на ускорението които си пуснал,ми е много интересно кое е надолнището във Панагюрище по което си ускорявал до 100! Айде и ние ядем домати ама не със коловете! :beer:

Нали имаш няква рода тука, ела да те точковам и с едното и клип си направи как аз съм на финала а ти си на 3/4 от трасето :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти 8-сек D14A3 Сивик по байр нагоре без да е искормван даже със салон на Прелюд.http://www.vbox7.com/play:2dedc990ето ти малко инфо:http://www.vbox7.com/play:f8023793 накрая на клипа се вижда и байра на който дава това време. Това е всичко което може един сивик D14A3 с Втек-кратуна и нищо повече, върви добре но тежи много и тва е не е нищо особено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да ме точковаш,ама айде! :cool: Лети ,лети лети,детски спомен..................... Точовай със телоподаващото.:beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей като 5 годишни хлапета сте да го е.а. Я ги изкарайте и ги сложете на една маса да видим на кой му е по-голям и да се приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zzДо панагюрище за единия сеир,нема смисъл! Рул,я си признай за колектора и генерацията и интейка,не си сувсем стоков и ти кат мене,не се ебавай със хората. Стокова Д14А3 без да е махната грозната гарнитура на дросела е по зле и от Д13Б2 ша знайш,а що се отнася до мойто Д14 върви колкото да не спре,имам ли път към твоя край задължително ще мина АЗ да те точковам,:cool:!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Мерцедес Ц280 V6 редови, автоматик 190 и не знам си колко коня. Карал съм го. Верно отначало е тромав (бахти прасето ..) ма плесне ли кик даун-а сметай, че направо се побърква! С хондата ще му взема старта и предполагам първите 100-150 метра ... и кво? После ше ме разкатае! И като му дръпна старта бегал ли съм го?? Не сме се пускали щото не си е в Бг сега .. ама и няма смисъл ... само ше пърдя зад него ... Не съм карал 320, но не можеш да ме убедиш, че д15 сток ще бие 320 с ванус или без ...

Страшни бегачки са тия Мергели... особено автоматиците! Брат, глупостите ти струят една след друга. Първо - това не са коли, които са бързи на старт, второ - не са правени за гонки, а за спокойно каране. Тези двигатели нито са напомпани (2.8 190 коня не е нищо особено), нито стават за дръпки - те са направени да се карат дълго и да са издръжливи.Относно БМВ E36 318is/320i - слагам ги под един знаменател, тъй като и с двата мотора са страшни мъртъвци! Да, вървят, но не и като за 140-150 коня. Коли, които са с 50 до 60 коня и 200-300 кг. по-малко от тях, ги правят смешни. Освен това ядат бой и от коли на техните килограми и със същите конски сили, но с 4-цилиндрови мотори. Бил съм свидетел на загуба на 320-ка срещу Alfa Romeo 155 2.0 TwinSpark (150 к.с.). Нищо чудно няма, че Сивик 1.5 пада на дълго от такова БМВ, но това се случва едва след 150 км/ч., а дотогава си доста далеч от стоте метра. Пежо 106 1.4 XSi или 1.6 XSi (съответно 95 и 115 коня) също ги наказва злобно, падат и от Голф 3 1.8, 90 коня (5 врати!!!)... достатъчно примери ли ти дадох, за да те уверя, че тезата, която защитаваш, е грешна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P някой пак се размечта ..... голф 1.8 ако бие БМВ 320 ще се хвърля с главата надолу от някъде :beer: Пък за сивик 1.5 няма да коментирам :cool: 150 км/ч .... :D ти с такъв сивик (освен ако не е в 4ген) знаеш ли колко часа му трябват да ги вдигне тея километри . Като се кача на седана (5ген д15б2) , като почна да цедя 2-ра и забравям на къде съм тръгнал :D както казах не знам с/у какви екземпляри се пускате ама тука при нас нещата седят по мнооого различен начин. а относно Мерцедес шлеповете тука има един стоков (поне на външен фид) , който е доста достоен противник. и стокова хонда 1.5 ще го бие ама друг път. Мержо е с ръчна ск кутия и двигателя не съм сигурен какъв е . Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Мерцедес Ц280 V6 редови, автоматик 190 и не знам си колко коня. Карал съм го. Верно отначало е тромав (бахти прасето ..) ма плесне ли кик даун-а сметай, че направо се побърква! С хондата ще му взема старта и предполагам първите 100-150 метра ... и кво? После ше ме разкатае! И като му дръпна старта бегал ли съм го?? Не сме се пускали щото не си е в Бг сега .. ама и няма смисъл ... само ше пърдя зад него ... Не съм карал 320, но не можеш да ме убедиш, че д15 сток ще бие 320 с ванус или без ...

Страшни бегачки са тия Мергели... особено автоматиците! Брат, глупостите ти струят една след друга. Първо - това не са коли, които са бързи на старт, второ - не са правени за гонки, а за спокойно каране. Тези двигатели нито са напомпани (2.8 190 коня не е нищо особено), нито стават за дръпки - те са направени да се карат дълго и да са издръжливи.Относно БМВ E36 318is/320i - слагам ги под един знаменател, тъй като и с двата мотора са страшни мъртъвци! Да, вървят, но не и като за 140-150 коня. Коли, които са с 50 до 60 коня и 200-300 кг. по-малко от тях, ги правят смешни. Освен това ядат бой и от коли на техните килограми и със същите конски сили, но с 4-цилиндрови мотори. Бил съм свидетел на загуба на 320-ка срещу Alfa Romeo 155 2.0 TwinSpark (150 к.с.). Нищо чудно няма, че Сивик 1.5 пада на дълго от такова БМВ, но това се случва едва след 150 км/ч., а дотогава си доста далеч от стоте метра. Пежо 106 1.4 XSi или 1.6 XSi (съответно 95 и 115 коня) също ги наказва злобно, падат и от Голф 3 1.8, 90 коня (5 врати !!! )... достатъчно примери ли ти дадох, за да те уверя, че тезата, която защитаваш, е грешна?
Брат, щом мислиш, че говоря глупости - така да е! :D Аз със никой не съм се заяждал във този форум като съм казвал, че пише глупости и т.н няма и да го правя :D. Като направиш така, че до 150 км/ч да си пред нещо от сорта 2.8 190 коня пиши или снимай клип за да ти повярваме всички :). Аз имам въпросния Сивик седан с D15B2 двигател и му знам възможностите, пък съм карал и въпросното прасе Ц280 и знам и то как върви. Не ми казвай, че незнам как да си карам колата, защото има разлика в колите точно 100 коня в полза на ц280 .. Абе що ли пиша тука незнам ... нито се пускам всеки ден, нито си водя статистика?! :D. Айде със здраве. Извинен си за това, че без да искаш ме нарече глупак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е клип на мойта 1 часова до 100км/ч трошка. В момента ускорява с една идеа по-добре, но е много мокро и няма как да направя клип.http://vbox7.com/play:6aab5f44

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майко след 60 става пълна трагедия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моя crx му махнах стария мотор б16а1 и му сложих един k20 от сивик typeR и сега ми харесва как върви преди една седмица се пусках с една м-ка 343 коня и малко го наказах мислех че ще ме бие,а може и заради гуми да не е могъл не знам.сега го чакам да си слага сликове и ще залагаме пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли Админи с метли,ама по-големи?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама все си мислят, че рейсърите-мечтатели ще си седнат на задниците. Може би времето на тази тема приближава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Скоро. Всяко ново п*шкомерене ще бъде наказвано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че колата 1.4 на колегата върви доста добре ,тои ако иска ще напише какво е пипал по моторакато я гледам как ускорява защо да не бие голф 2.0 115 коня ли какъвто е там те са много куци машини ( една леко тунингована кола би могла да го направи )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моя crx му махнах стария мотор б16а1 и му сложих един k20 от сивик typeR и сега ми харесва как върви преди една седмица се пусках с една м-ка 343 коня и малко го наказах мислех че ще ме бие,а може и заради гуми да не е могъл не знам.сега го чакам да си слага сликове и ще залагаме пари.

Отказа се значи от х22то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майко след 60 става пълна трагедия :P

Като за 1.4 БЕЗ втек глава, с 50 кила в багажника бива ;) Демек около 1080 - 1100кг, без мен вътре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен гледах ти клипа добре ускорява хондата за 1.4 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек много добре върви това за 1.4 според мене! Аз даже не знам дали мойта върви толко :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моя crx му махнах стария мотор б16а1 и му сложих един k20 от сивик typeR и сега ми харесва как върви преди една седмица се пусках с една м-ка 343 коня и малко го наказах мислех че ще ме бие,а може и заради гуми да не е могъл не знам.сега го чакам да си слага сликове и ще залагаме пари.

Отказа се значи от х22то :P
ами да намерих 2 мотора единия от сивик а другия от с2000 и ги взехме с един приятел този от сивика го сложих на црх-а а другия ще го слагаме на една е30-ка за дрифт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре върви но нека каже какво е сложил по нея определено не е само генерация ;) и филтър ........ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

край на гонките за мен, преди половин час ме засякоха и няма вече хонда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...