Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Opel Astra F 2.0 16V 136 к.с., VW Touran 2.0 TDI 140 к.с. и Mercedes-Benz W211 и трите под ножа :P

хехеххе а така комш. ама мерцедеса не каза нищо за него да не е бил S65 ? че с тия 1000 Nm. си е сериозна комбайна !
W211 е Е-класа, а не S ;) Не го видях, какъв беше... на светофара за Божурище продължихме направо, аз хванах зеленото, а той тръгна с доста газ и започна да ме дърпа, защото си карах нормално, но някак си не му беше много весело, когато го изпреварих с 210 км/ч. :P На отбивката за Костинброд намалих и ми се лепна за задницата, но не посмя да ме изпревари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелеееее по бавна от твоита кола няма,нестига че съм със 16ки ми и със сумати екстри,много си бавен ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама твойте 16ки са по леки от негите 14 или 15ки ;) пак си нечестен имаше и спортен филтър ;) Другото е че 1вия старт ачо те смазааааааааааа ;) ПП: Просто се накефих въпросната вечер евала на вс.които се пуснаха отдавна небях гледал такива стартове със сток коли.ПП: ачо беше ли с плочка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха , Иво това беше най-големия ми жокер за следващата дръпка с бавната Ламя ... ъъъ Змей де.Махам пло4ката и пак ще го отвея с мойте тежки 15ки ;) Ама когато фактите говорят и Ней4о мъл4и муххаЛюбов , хвърлям ти ръкавица за следващата седмица да ти надуя пак шушоните ;) ;) ;) Примаш ли бе огнедишащ ... или насра, а? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че другия път ме включете и мен !ПП: на 4та скачаше защото му бяха по големи и леки джантите и заради сп филтър,ти гаснеш зарди плочката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемам,много ясно чакам та ще има изненади,и тоя път клиповете тука да видят хората,колко ти е бавна колата ;););):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че другия път ме включете и мен !ПП: на 4та скачаше защото му бяха по големи и леки джантите и заради сп филтър,ти гаснеш зарди плочката :)

за 400 метра ли става въпрос, щото за това разтояние няма как да напълнят трета със сток д16-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мани те не само че небяха със сток д16ки ,ами д15б2 са 90ки :) според мен са пуснали колите на повече от 400м защото наистина немогат да минат 400м на 4та,освен ако не си ги превключват така на харабия /за икономия/:) Колите бяха два черни хечбека 90коня единия с газ/но караше на бензин но пук с плочка и 15ки ,другия пук със 16ки ама мн леки дийм динамикс ама пък само на бензин.НО на 4та като включели змея скачал по стабилно напред,но аз обясних мойто виждане.И все пак това беше един от най яките стартове напоследък които бях гледал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Е, 100%, се гонихме на над 400м, по скоро на около 800 до километър , 4е те тия д15ки докато си напълнят втора и трета ... ще изпуша 1 кутия цигари и ще ми порасне брадата с 2 сантима :);) Верно е , 4е онааа кокошка змея като вклю4им 4та и ме настига и по4ва да ме задминава - РЕСПЕКТ!!! - бах та в бързата кола :):) п.п. За другия път съм подготвил награди за вси4ки у4астници и присъстващи на срещата ;) п.п.2 Змея ще бъде разбит на пух и прах ;) ... и ще бъе заснето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само казваш кога,и та мятам,а на 4та та минавам като спрял щотосъм с азот :thumbs1::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мааааааа, тъй ли ееее... другия път и аз ска4ам с жокери в боя...аз са 4удя що изнасяше от вас някви бутилки с газ. Мислих , 4е само ще презареждаш пък то било нитруууу.Ней4о, ИЗМАМНИК!!!! :thumbs1::lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо майтап ли ще е да ти монтирам нитро системата ми и да го убиеш от бой ,ще има да бълва огън яко тоз змей.Хахахахаха представих си фейса му за малко и ми стана смешно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска малко излагация. Ауди А3 1.8 20в, (без турбо). На старта изпуснах малко колата и позапалих гумите та ми дръпна малко, до края на първа го настигнах, но пък влязох в прекъсвач, на втора му дръпнах един калник и пак в прекъсвач :) та се изравнихме и до 150 си вървяхме заедно.Утре трябва да ходя до един стругар щото разбрах, че карам със скъсана шпилка на напака на клапаните. Може и за това да не върви, не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе много я фалиш тая червената бре.... :) следващият път спирам и даваш едно кръгче да я видим таз 8 секундна д 14-ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има вървенето със скъсаната шпилка :) М/у другото продаваш ли си двигателя?

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за бартер щях да го питам. Готов съм да дам една б16-ка за тая 14ка. Явно верно къса болта на старта!Искам да се пробвам с теб ... т.е. те предизвиквам на 402.33м!Аз съм с 12 секундна/от 0 до 100/ д15-ка.Приемаш ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа то да взема и аз да го предизвикам,ама няма да е честно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...някой да се е пускал със Сивика си 1.6 втек срещу А4 1.8Т на 402м. и ако ДА нека сподели резултата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ген вти срещу ауди а4 1.8Т, 2 гонки на 400 метра хондата е отпреде с около 3-4 коли, ако аудито е 4х4 става още по грозноТова са ми наблюденията от гонките на магистралата, като човека с хондата неможе да стартира добре :)

Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има вървенето със скъсаната шпилка :P М/у другото продаваш ли си двигателя?

Вчера и ангренажа скъсах :) а от скъсаната шпилка си подухваше стабилно, но я извадихме и сложихме друга. (сега си търся оригинална щото тая е просто заместител). Времето тук е доста мокро, вчера като сменихме ремъка ми се стори, че колата върви с една идея по-слабо, но до 2 дена ще е ок. А иначе предизвикателства не отказвам, това го знае всеки, който ме познава - така че колега Founder, ако имаш път насам няма да ти откажа стат с мойта сток таратайка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има вървенето със скъсаната шпилка :P М/у другото продаваш ли си двигателя?

Вчера и ангренажа скъсах :) а от скъсаната шпилка си подухваше стабилно, но я извадихме и сложихме друга. (сега си търся оригинална щото тая е просто заместител). Времето тук е доста мокро, вчера като сменихме ремъка ми се стори, че колата върви с една идея по-слабо, но до 2 дена ще е ок. А иначе предизвикателства не отказвам, това го знае всеки, който ме познава - така че колега Founder, ако имаш път насам няма да ти откажа стат с мойта сток таратайка
А нямаше ли поражения като го скъса.. Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с азот - имай го в предвид. После да не ме хокаш.

И да падна се ми е тая, не съм от хората коъто се сърдят ако ги бие по добра кола :P а иначе след скъсания ангренаж, уж нищо и няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи боже на сички ако им се скъса ремък никакво поражения!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...някой да се е пускал със Сивика си 1.6 втек срещу А4 1.8Т на 402м. и ако ДА нека сподели резултата :)

На всяка предавка му взимам по една кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че колко коня е това ауди и колко коня е това 1.6 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито е 150 аз съм се пускал с такова на 500-600 метра 1 кола ми направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е значи хондата трябва да е ВТИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 402 метра с/у такова ауди, седан 1.8т куатро, със стария си црх Д16А8 му правих около 2коли. И Аудито и рекса бяха сток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи или аудито е било пипано, или рекса е бил в трагично състояние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи боже на сички ако им се скъса ремък никакво поражения!! ;)

До колкото знам, всички хонди без V-tec-овите имат защита против скъсване на ремък. За d15b2 съм сигурен, за другите само мога да предполагам. А когато една хонда е във V-tec, никакъв шанс няма да има защита... тогава мазалото е пълно и трагично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да го каже Johnyboy, аз не съм достоверен източник на информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано не ми се налага да разбирам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи боже на сички ако им се скъса ремък никакво поражения!! :lol:

До колкото знам, всички хонди без V-tec-овите имат защита против скъсване на ремък. За d15b2 съм сигурен, за другите само мога да предполагам. А когато една хонда е във V-tec, никакъв шанс няма да има защита... тогава мазалото е пълно и трагично!
така поне аз съм разглобявал мойта Д14А1 и мога да кажа, че има защита на клапаните, зарезани са клапаните във буталото, :) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито е 150 аз съм се пускал с такова на 500-600 метра 1 кола ми направи.

има и със 180 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи се сгоних с едно бмв-е 325 216 коня 2005 година от 30 до 120 му направих 3-4 коли (на летящ) после от 80 до 220 му направих около 30-40 метра между нас. после се гоних с ауди а3 1.8 турбо с чип и генерация и там други шукариики и на него от 0- до 120-30 (нагоре нямаше смисал) яко го дурпахму направих 4-5 коли. :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...