Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

със сток няма шанс, ама ако е с MPFI swap, спортна генерация и филтърче дали няма да има шансове? колегата Demon до колкото си спомням я беше докарал до към 120коня на вала неговата б2-ка :huh:

остава да махнеш и 150 кила може да се молиш реното да е занемарено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....момчета нека бъдем реалисти тва Клио ще дръпне дори малкия Втек на 400м.,а Д15Б2 просто ще я отвее :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iNFECTED

МДАМ, това Клио найстина е много бързо !Ние пък се събрахме с едни френдове единия с Прелюд 98г 2.0 136кс и другата кола беше Мицубиши Еклипс 98г 2.0 146кс. Направихме няколко старта и то от различни места и все ги биех а зад мен беше еклипса и чак след това прелюда което беше много странно. Тоест страннато е че прелюда по каталог го дават бърз колкото еклипса. Оттам почнахме да се смееме с приятелчето с прелюда че не може да кара ;) и все пак D16 RULZZBTW, колеги, има ли някой от софия с д16 (с сигурност има) който би изкал да се тества с мойта д16'ка че ми е интересно каква ще е разликата ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава, дайте едно турбо назаем да го издухам оня и после ви го връщам :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....момчета нека бъдем реалисти тва Клио ще дръпне дори малкия Втек на 400м.,а Д15Б2 просто ще я отвее :bounce:

За Реното си прав че ще ги отвее и двете, но не си мисли че малкия в-тек върви много повече от д15-ката. На 400 м са почти на кантар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля :bounce:Преди няколко дни в Пловдив валеше доволно дъжд, аз си карам внимателно, че на мокрото не ми се сили, правя си ляв завой, ама някакъв тип с форд фокус се нарежда отдясно и той да прави ляв завой.Пуснах го да минава да не правим задръствания и проблеми и след малко се озовавам до тоя тип на сфетофара.Tой е в дясното платно, аз в лявото, понеже сфетофарчето е доста дълго се оглеждам аз и го гледам как ми кима напред.Дига на място оборотите и ми прави знак с ръка и аз да я форсирам, пред нас се е ширнал булеварда и двамата сме първи на сфетофара.По принцип съм против такива изпълнения, но понеже вашеле нямаше хора, а всички коли останали бяха зад нас.Та тръгнах аз от около 4 хиляди оборота и го дръпнах с около кола, виждам го в огледалото че се набира яко.Обаче кофтито е, че вдясната част на пътя има супер много дупки, той явно не знаеше, а понеже валеше дупките бяха пълни с вода.Голям майтап беше как минава през 5-6-7-8сантиметрови дупки и пръска всичко наоколо.Стана ми жал за колата му, щото щеше да я потроши и спрях да я напъвам моята пуснах го да мине, че да не си изпотроши возилото.На следващия сфетофар пак се нареждам най-отпред тоя път със сменени места.И айде пак :bounce: нямам представа с какъв двигател беше, но тук понеже вече нямаше дупки и я карах докъм 7 хиляди оборота, че и малко нагоре, бях напред с около кола и половина.Ся като го пиша това, малко ме е срам, че такива изпълнения в града не трябва да се правят, но пък в моя защита дъжда беше обезлюдил тотално околността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама такъв оня продължава да натиска педала въпреки дупките ? Ахах доста трябва да е искал да те издуха ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

BTW, колеги, има ли някой от софия с д16 (с сигурност има) който би изкал да се тества с мойта д16'ка че ми е интересно каква ще е разликата ? ;)

Оп, една бройка! Ама да знаеш, че не мога да си карам колата добре, с лоши гуми съм... ;) Тоест, срещу мен шанса ти е 200% победа! А и да не забравим, че съм с шибидах и климатик, което е малко килца отгооореее! ;) Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като сме тръгнали да се хвалим .Днес на магистралата от Ботевград се хванах с едно голфче 3ка гти та до София ми гледа надписа 1.4 и ме замина в горни богров в ограниченето .Свирнах му ама много странно що не се обърна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да си кажа за изпълненията:rolleyes: Вчера си карам спокойно(от 4 5 дена не съм вдигал повече от 3500оборота никъде) ама на светофара си тръгвам и гледам един фиат браво или брава ми се набира аз натиснах малко ама бях на метан и той а да ме мине и викам я да видим какво ще стане и натиснах копчето на турбото(бензин) за броени секунди бях на 7200 на втора после на трета пак до изключвач и гледам в огледалото оня много назад.... Да живее Баба Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си я беше карал на метан ,пак щеше да е отзад ,хихи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като сме тръгнали да се хвалим .Днес на магистралата от Ботевград се хванах с едно голфче 3ка гти та до София ми гледа надписа 1.4 и ме замина в горни богров в ограниченето .Свирнах му ама много странно що не се обърна ;)

Ами във вторник пътувах насам,към Сф и на магистралата само в ляво карах,колата,която единствено чат-пат виждах в огледалото и то,ако понамаля-беше Тойота Ярис :P Мисълта ми е,че напоследък не много хора напъват колите си и по-добре,че много сакатлъци,много нещо.Та както и да е,че май не съм много по темата,да се похваля,на аутобана,единствено ме изпревари едно БМВ 745и,ама му е простено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефтето, сефтето... От вчера съм със D15Z6 и днес се захапах със една шкода SUPERB ;) Първо ме подразни като ми засече пътя леко и спря до мен на светофара и гледа умно към мен. После реши да припомпи 4-5 пъти газта на светофара обаче аз изфърчах като тапа и гледам той назад човека на 20 метра. Тамън викам че се отказа и вкарах 4-та, намалих от 100 на 50 и в следващия момент го гледам как се е засвяткал зад мен в дясната лента. От там втора и познайте :D Докато ида пак до 100 неможа да ме изпревари а само се изравнихме и до 140 си остана около 2-3 коли назад и взе че се отказа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз реших че ще е забавно да се ръчкам с един Голф 3 ГТИ... главно щото беше с червено надписче а тея обикновено са 2.0 16В 150кс :D Отнесе ме все едно съм спрял, сменяйки скоростите гърмеше отзад тъй че поне въздуха и генерацията му бяха подобрени :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнесе ме все едно съм спрял :D

...сега ще има да разправя как е разбил една Хонда,повечето не незнаят,че има 1.3 и като я бият си викат еее толокова ли могат Хондите нали с бегачки.Аз вчера с една Карина мисля,че 1.8 се сдъвкахме направо я отнесох по нагорнището по равното само го притисках и оня настъпва и аз уж изоставам :D ама после сигурно си е умрял от яд като го прелетях оня сам ние 3 -ма ама едвам взех завоя само и само да се засиля ма все още сядат да се возят хората при мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден вечерта от гарата/аз съм от п-д/ до коматевския възел се гонихме с един голф 3 гти - и направо ме разсипа....ама кво да се прави..после спряхме на коматевския възел на светофара и пича вика"т'ва 1.5 лие ?" аз се хиля и му викам:"н е 1.4 с право гърне," и гледам 5 болта на джантата и работата стана ясна....150кс 2л 16кл.Ама поне беше яко!И викам аре да се дръпнем до другия светофар-и познаите какво-без интрига след първите 20м,тои просто продължи да ускорява...:blink:Може и да е голяма лъжица за 1.4 ,ама к'во поне е яко-пък и пичовете с други марки автомобили се кефят - всички сме свързани-обичаме ревящи мотори и свистене на гуми..И незнам дали е тука мястото,ама Пловдив се напулни с бая келеши каращи хонда,за жалост...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

мен па ме глобиха за 23км/ч надвишение на скоростта на магистрала Тракия при Пазарджик. вече и на магистралите не може да се кара бързо :blink: добре че като видях зеленичкото на жилетките и успях да понамаля. новата мания е да дебнат след десни виражи с наклон надолу.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miro_87

Първата ми улична гонка (с мойто седанче Д15Б2) се проведе случаино :dry: .седя си аз на светофара и до мен застава 5 ген хеч,момчето я реже,а аз си тръгвам нормално подминаваме с около кола и половина и продалжава да настъпва (аз само това чаках ;) ) върнах една скорост на долу (от 3 на 2) и настъпах ,включих 3 и кам 150 се озовах пред него и я пуснах защото нямаше смисъл повече.На сфетофара спираме и си отваряме прозорците и викам кво моторче е ?и се оказа че е 1,5 моно и не е на газ,защото го питах момчето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска едно бмв 5-та серия към 2005г.ме накара да си барам ушите айляяяк :rolleyes::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска едно бмв 5-та серия към 2005г.ме накара да си барам ушите айляяяк :rolleyes:;)

Акта на баране на уши сигурно е интересен ;) Сигурне не е било 520И :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изядох едно митсубиши пажеро 2 врати .. ;) Не е голяма победа ама .. пак се сгоних :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой колега да сподели как е положението с Prelude 2.3 160 к.с....предполагам Civic V-tec 125 к.с.го дърпа сериозно до 130-140 км/ч?Виждам че по кат. данни има прилично ускорение от 0-100 за 7.7 сек.- това на 2ра ли ги прави?Срещу какви коли сте се пускали с такъв Prelude и каква е равносметката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой колега да сподели как е положението с Prelude 2.3 160 к.с....предполагам Civic V-tec 125 к.с.го дърпа сериозно до 130-140 км/ч?Виждам че по кат. данни има прилично ускорение от 0-100 за 7.7 сек.- това на 2ра ли ги прави?Срещу какви коли сте се пускали с такъв Prelude и каква е равносметката?

Като съм гледал събитията зад булгарплод, не е толкова пъргав като силните Сивици, но конкретно този 2.3 мотор си върви прилично... силата му е по-нагоре, там върви страхотно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Аз пък бих един Голф тройка и те направиха и тема във VW форума по темата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Аз пък бих един Голф тройка и те направиха и тема във VW форума по темата :blink:

да не си ти с 1.4 дето драл ГТЙ-ката? Ако си ти разправяй подробности :lol:направо пиши тука http://forums.hondabg.com/index.php?showto...30&start=30 Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта 7.20 на светофара на Горубляне бях първа кола, а след мен беше един "тунинг" голф. Същия този голф малко преди на стигна светофара ме засече и спря в локалното. След като светна зелено тръгнах без да си давам зор и голфа ме изпревари малко след като подминахме Практикер, но след него се оказа че има един сребрист Сивик с номер "ВР...", който яко го беше погнал от зад и към края на моста около шоурума на Тойота му "видя сметката" ;) Та ако колегата е от форума нека драсне един ред ...

Колега да не е сив този сивик с броня изрязана за два аспуха и аз сьм го засичал 2 пьти на Горубляне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не е сив този сивик с броня изрязана за два аспуха и аз сьм го засичал 2 пьти на Горубляне :lol:На мен ми се видя сребрист Сивика, но може да се "класифицира" и като сив (не съм много сигурен), но за бронята не знам :lol: успях да видя, само началото на номера "ВР..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та днес аз(д13б2) с още един приятел и 3 момичета в колата общо 5 човека срещу ауди А4 150конно с турбо с 2 момчета и 2 момичета вътр:аз направих мн лош старт с мн въртене на гуми и въпреки всичко до към края на втора го държах и после тои мн лошо замина.......е КОМЕНТИРАЙТЕ.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......д13б2....в колата общо 5 човека срещу ауди А4 150конно с турбо с 2 момчета и 2 момичета вътр:

 

аз направих мн лош старт с мн въртене на гуми и въпреки всичко до към края на втора го държах и после тои мн лошо замина.......

 

е КОМЕНТИРАЙТЕ.........

Те т'ва и да го видя няма да повярвам, А4-ворката е с два пъти по-голями коне, НМ а на всичкото отгоре е и с Турбо

ако ще и на 3-та да е набирал пак щеше да те изяде, сигурно си е правил базик или не е разбрал че се дърпа с тебе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе голям смях беше и закасня мн със старта никои не убеждавам просто казвам как беше а пича ми е приятел и после пием кафе и вика "абе твоита добре върви ама е слабичка колко коня беше 90?"p.s.може и да ме е пуснал една кола напред преди да трагне не го гледах

Редактирано от eternity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес едно комби спря до мен на бензиностанцията двамата в колата нещо тежко го раздаваха тръгнаха веднага след мен и решиха да ми покажат колко са бързи аз бях натъпкан с 5 човека в колата гледам на огледалото още с излизането пуска ляв мигач и минава вляво аз настъпах 2-ра по нормално 3 вече натиснах по сериозно,че стигнаха до вратата ми и ония почнаха да изостават поне 3 коли след мен(ама си стоят вляво с някакви надежди :lol: ) после намалих да ме минат понеже вече бяха набрали скорост и пак ги настигнах да се полигавя още малко с тях ама те продължиха в друга посока :lol:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм вчера едно ауди а4 1.8 се дръпнахме ,на първа тръгнахме с въртежи и въвяхме заедно и после вкарах 2ра и аудито остана с една кола зад мен. Имам и клипче ,но не е в мен още ,ще го кача като ми го пратят. И по-късно един еклипс от малко по-новите не квадратните а тези по заоблените незнам кой модел се водят 2.0 - 140кс , се дръпнахме леко. Първа и 2ра ама после трябваше да намалям че идваше кола ,но аз когато минах на 2ра той още караше на първа и после се оказа че изключватела му е на 7 и 800 :( . После той като мина на втора пак се изравнихме горе долу. Разликата да беше 1-2 гуми пред мен. И по късно с един форд ескорт (май 80коня) на един приятел искаше да види с колко ще го дръпна , сещатате се с много го дръпнах. И НАЙ-НАКРАЯ като ми казаха че от 1ва на 2ра отзад е фъркал ОГЪН в аспуха ;):) :) Много се изкефих много много много :) Даже още се радвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе... туй с огъня от ауспуха не е добре... ;) Мисля, че е богата смес и/или изпускателни клапани. Ама кой знае де, само предполагам.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе... туй с огъня от ауспуха не е добре... ;) Мисля, че е богата смес и/или изпускателни клапани. Ама кой знае де, само предполагам.

Сменил съм тръбата с по-голяма и имам само един резонатор ,а аспуха отзад не е аспух "отворено гърне" му викаха :(А ако е богата сместа мисля че ще ми харчи много ,но когато си я карам нормално и разхода си е напълно нормален ,за клапаните нищо немога да кажа ,не съм в час. Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

аз карах онази вечер с една жигула и ми направи почти две коли даже какво почти направо си бяха две коли умрях от срам че и пари загубих карам седан vti а мръсната жигула оголена цялата с двигател от опел 2000 115кс с вал електроника и незнам си какво още още от старта ми скочи жигулата изобщо не върти до края на втора е вече две коли пред мен и така финишираме :lol: а си мислех че карам бъурза кола:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес едно комби спря до мен на бензиностанцията двамата в колата нещо тежко го раздаваха тръгнаха веднага след мен и решиха да ми покажат колко са бързи аз бях натъпкан с 5 човека в колата гледам на огледалото още с излизането пуска ляв мигач и минава вляво аз настъпах 2-ра по нормално 3 вече натиснах по сериозно,че стигнаха до вратата ми и ония почнаха да изостават поне 3 коли след мен(ама си стоят вляво с някакви надежди :) ) после намалих да ме минат понеже вече бяха набрали скорост и пак ги настигнах да се полигавя още малко с тях ама те продължиха в друга посока :)

.... :lol: забравил съм да напиша,че беше БМВ 325 тдс от старите модели около 91 годона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам моторът точно какъв е ама е много лека по моторът доколкото разбрах е правена електрониката има спортен вал и маховикът бил стърган жигулата е супер лека просто седанът както си е нормален в момента няма шанс даже и хечбек ако е пак ме съмнява тука разправят таз жигула ги попиляла наред кадети астри всичко зад нея вървяло мисля даже че и шпер има защото тя почти не върти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

Абе турбото си е турбо... тва е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се разходих до Казанлък. И на връщане малко преди Шипка една X5 ме минава като спрял даже и мигач не пусна. Ама по равното не ми е кеф да настъпвам и го изчаках до завоите. На тея X5-ци трябва да им лепнат TIR на задния капак. Ония както тръгна да се напича по завойте, даже без мигач покрай него и да ме няма. Стана му доста тежко ама го върнах в 1-ви клас. Преди да влезем в Габрово го изчаках да ме настигне. Ония пак се въодушеви да напъва ;) И след 1 обратен и 2-3 по-леки завоя пак ме изгуби. ;) ;) :D;) ;) ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък не знам що никой не иска да ме изпреварва :D А сетих се, че наскоро си направих гаргара с едно мондео по магистралата за Варна. Карам си аз със 150 на 5-та и гледам едно мондео се приближава зад мен и тръгва да ме изпреварва и аз праз на 4-та и газ до дупка и само гледам как става на точка в огледалото. И така още 2 пъти и оня се отчая и след туй си кара чинно зад мен със 140 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...