Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Е то това е ясно че няма как да стане. (това е за поста на Роман, не на murdera ) Кой модел е най-бързия на алфа ? И дали се срещат по нашите земи ? Мен това ми беше мисълта, че ми е интересно да видя колко вървят :tooth: Понеже при нас не знам защо до сега не съм виждал алфа да се пуска.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъде ги тея бързи алфи :tooth: Дай уреди някоя тука покрай Гб, или има бързи само в София ?

Не са толкоз' бързи бе. Всекидневни коли :lol: Ама "някой" тука в много ранен пост беше казал, че бие 166 3.0 V6 с кафе разстояние ( май колата пак беше като на murdera ), а въпросните коли които изреждам са много по-бавни, а както виждаш други резултати излизат.
колега да ти кажа честно аз съм бил навремето такава алфа 3ка 166 нищо особено не е ,може би защото е била сток незнам ама доста сериозно му раздадох ,преди карах прелюд 133 коня 94г,небеше кафе разтояние ама си беше добре заформено разтояние м/у нас.Сега ще се опитам да ровя старите доскове да намеря клипове,но за сега откривам само с една мр2ка 160++ коня /централен двг и задно/ волво турбо на 1 бар и куп селики.пп; аз небях от много стоковите прелюди ,но небях и от много натоканите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това е ясно че няма как да стане. (това е за поста на Роман, не на murdera ) Кой модел е най-бързия на алфа ? И дали се срещат по нашите земи ? Мен това ми беше мисълта, че ми е интересно да видя колко вървят :tooth: Понеже при нас не знам защо до сега не съм виждал алфа да се пуска.

Питаш ме за стокови бързи или като цяло? Като цяло има много, ама из София.http://vbox7.com/play:18eb098f 155 2.0 турбо Q4 в 11-ките в София и разни други турбо 145-ци
А ако за фабрично бързи... 155 turbo Q4 200hp, 147, 156 3.2 GTA 240hp, 8C 4.7 V8 450hp, Giulietta 1.7turbo 235hp които естествено не виреят по бъларските пътища. Из източна България и аз не съм видял да се пускат... Само в София ги има. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм много сигурен,че 166 3.0 в6 ще дръпне на Миро 145цата.... Все пак говорим за сток с/у правена...

Миро само на 400м може да бие, такава а нагоре пада.
Какво виждаш на старта е 1 кола зад Миро и така остава до края 400-ия метър.А ParaDox каквото е писал са врели некипели и мисля, че лъже. За това му предлагам гонка със 145-ата на Миро понеже няма къде да изровя 166 3.0 V6. Нека успее поне 1 кола да се задържи зад миро, че да може да каже че дори върви с 220 коня кола. A не че й правел "1 кафе разстояние". Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехаа 14.52 това на коя алфа е времето и накрая какво става щото нищо не се вижда :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично колите ни имат спортен дух, но до 180км/ч!Миналата седмица издухах едно бмв 525тдс(97,98г.) в едни завои и тоя като се ядоса се почна гонката.Излязох на прав участък и настъпих до 220.И колегата ми мига и залепен зад мен готов да ме изпревари.Е, няма как да рискувам в двупосочно повече от няколко км. и реших да го пусна..... и той почна да се отдалечава, караше около 240, 250км/ч!Иначе в завои, на ускорение и при изпреварване го късам отвсякъде, но на прав път или магистрала забравям веднага за гонка! :tooth: И това за кола над 12год.Нищо че е дизел!Май ще трябва да се оборудвам с Акорд! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехаа 14.52 това на коя алфа е времето и накрая какво става щото нищо не се вижда :tooth:

Измервателната техника е скапана :lol: Каквото ти казах се и случва и при всички положения губиш и от двете коли.http://www.youtube.com/watch?v=9VsEd9HFRQ4 Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно 1 сек ли да качвам времето за реално или :tooth: Какво и е било на техниката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи в Хонда форум клипове на Алфи ли ще гледаме :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично колите ни имат спортен дух, но до 180км/ч!Миналата седмица издухах едно бмв 525тдс(97,98г.) в едни завои и тоя като се ядоса се почна гонката.Излязох на прав участък и настъпих до 220.И колегата ми мига и залепен зад мен готов да ме изпревари.Е, няма как да рискувам в двупосочно повече от няколко км. и реших да го пусна..... и той почна да се отдалечава, караше около 240, 250км/ч!Иначе в завои, на ускорение и при изпреварване го късам отвсякъде, но на прав път или магистрала забравям веднага за гонка! :tooth: И това за кола над 12год.Нищо че е дизел!Май ще трябва да се оборудвам с Акорд! :lol:

Това ако не бъркам е 2500cc/12V дизел 141BHP. От място е супер зле. Такова дори мен не ми създава грижи под тази скорост, а колата ми е 2 пъти по слаба от твоята :lol: Пробвал съм го и от 130км/ч. Да не би да ускоряваш все от 5-та предавка с тоя компресор? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пак ли се появи,бе? Стига с тез алфи, искаш алфи имат си форум, бегай там! Колеги, давайте да атакуваме алфа форума с гонки с хонди... Извинявам се за оффтопика, ама вече тоя се уля... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента ще оставя темата така,но ако продължавате в същия дух ще има санкций.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако не бъркам е 2500cc/12V дизел 141BHP. От място е супер зле. Такова дори мен не ми създава грижи под тази скорост, а колата ми е 2 пъти по слаба от твоята :) Пробвал съм го и от 130км/ч. Да не би да ускоряваш все от 5-та предавка с тоя компресор? :o

Така е, изобщо не е еластично бмв-то, бия го, но максималната му скорост е 250км/ч.Види ли право и го настъпва над 220 и не мога да му избягам!Риска е голям.В завои и изпреварвания се губи отзад и го чаках!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха тая техника е мнооого далече от истината :) искам да я видя тая алфа как ще даде 12.48 на дупница или лесново :o и Романчо зареди теб вече веднъж затвориха тая тема бъди така добър и се спри клипчетата на бързите алфи в алфа форума не тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Роман отговаря на въпроси на Мърдъра не виждам нищо провокативно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

murdera, зависи за кои коли става въпрос. За 145-ата на Миро сложи 1 секунда, за турбо 145-ата по-малко. Просто измервателната техника мереше каквото си искаше и все пак на мокро.

Ти пак ли се появи,бе? Стига с тез алфи, искаш алфи имат си форум, бегай там! Колеги, давайте да атакуваме алфа форума с гонки с хонди... Извинявам се за оффтопика, ама вече тоя се уля... :)

Нямаш Хонда с която да ги атакуваш. murdera може да ти потвърди лично.

Хаха тая техника е мнооого далече от истината :o искам да я видя тая алфа как ще даде 12.48 на дупница или лесново ;) и Романчо зареди теб вече веднъж затвориха тая тема бъди така добър и се спри клипчетата на бързите алфи в алфа форума не тука

Сега е с 4х4 и може да даде ги даде тия времена ( Има около 350 коня на колелата ). Докато ми се задават въпроси, ще им отговарям и няма да бъда така добър да спра.А аз все още чакам PaRaDoX да спре да се крие и да излезе напред за гонката, която съм му обещал и да докаже, че бие 3.0 V6. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази същата тurbo alfa според мен на писта с хубав асфалт както е 4x4 ще даде по слабо време с мноого по слаба терминална от времето когато беше на предно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази същата тurbo alfa според мен на писта с хубав асфалт както е 4x4 ще даде по слабо време с мноого по слаба терминална от времето когато беше на предно :o

Дали :) Аз доколкото знам имаше проблеми със сцепекението. Сам знаеш как е турбо на предно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази същата тurbo alfa според мен на писта с хубав асфалт както е 4x4 ще даде по слабо време с мноого по слаба терминална от времето когато беше на предно :o

Дали :) Аз доколкото знам имаше проблеми със сцепекението. Сам знаеш как е турбо на предно.
Видях я как върви .... и като сглобя мотора на Хюндая го вадя от место със сликове ,че на летящ няма да участва ..... смятай колко е бавна тая алфа ;)Ама Бобо е измамник и може на някакви Low бустове да я е карал и да съм се подвел ...... излизам и карам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я как върви .... и като сглобя мотора на Хюндая го вадя от место със сликове ,че на летящ няма да участва ..... смятай колко е бавна тая алфа ;)Ама Бобо е измамник и може на някакви Low бустове да я е карал и да съм се подвел ...... излизам и карам

Тъкмо докато сглобиш Хонделата, той ще е оправил неговата http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190696_191026410931258_100000717008388_522514_7066737_n.jpgГледай докато се гоните, да не те отнесе и тебе така ;) Успех с турбо ондътъ ;) Ти що не си го пробвай с хуйдая на летящ е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може пича да е от форума или да чете темата :)Преди малко се дръпнахме на баира на Владиславово нагореНямаше гърне BMW-то , ако се познае искам пак ;) не ми се отвори възможност да го изпреваря но и от гъза не му са отлепих а карах на газ и с 90% заминал съединител ;) ;)кофти сатарт направих // пробуксувах // но щях да го изям ако не бързах да са прибера :)ТА тема за размисъл :Какъв е шанса на англичанка с мотор D14A8 - 90 коня на газ с 90% без съединител да "ошляпа" бмв 318 ??? :D :D :Dили БМВ-то беше занимарено ама и моята не е в идеално здраве :P :P :Pна 80% съм сигурен че беше 1.8 !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романе за тая червената алфа 145цата ли говориш на Бобо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романе за тая червената алфа 145цата ли говориш на Бобо

Да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я как върви .... и като сглобя мотора на Хюндая го вадя от место със сликове ,че на летящ няма да участва ..... смятай колко е бавна тая алфа :PАма Бобо е измамник и може на някакви Low бустове да я е карал и да съм се подвел ...... излизам и карам

Тъкмо докато сглобиш Хонделата, той ще е оправил неговата http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190696_191026410931258_100000717008388_522514_7066737_n.jpgГледай докато се гоните, да не те отнесе и тебе така ;) Успех с турбо ондътъ :D Ти що не си го пробвай с хуйдая на летящ е?
С хондата няма никъв смисъл .... ама ще карам :DС хюндайчето ще го тествам като я оправи ... не искаше летящ иска от място , но трябва да стопли и да сложа сликове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като поизсъхне .... да застава 60-240 Civic-а с Х22-ката :lol:

за мен .... ли говориш :) случайно
Даам :):lol::lol:
Нали си знаеш че само от място ще стартирам с турбо коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

murderaEто клипчето от гонката ти със 145-цата:

( алфата е отпред )Доколкото разбрах и Прелюда не е сток?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Леко е пипнат(генерация,интейк,сп.колектор). Тя и алфата не е сток :)ps.живот и здраве малко да се вдигнат градусите(да стане поне 10*) и ще направим старт 0-402м. ;)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко е пипнат(генерация,интейк,сп.колектор). Тя и алфата не е сток !!!ps.живот и здраве малко да се вдигнат градусите(да стане поне 10*) и ще направим старт 0-402м. ;)

Чувам, че отноо се гонихте с алфата, какво стана ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех колко се е изписало по мой адрес. Алфаманяк, отговорих ти на съобщението вече. Не е нужно да занимаваш целият форум. Казах ти че онази вечер съсипах въпросната Алфа и собственикът й го потвърди. Хич не ми дреме че на теб не ти се вярва. За какво ми вадиш тука нек'ви пистови Алфи, за да докажеш колко ми е бавен Прелюда ли?ОК! Бавен е! Ама счупва Алфа 166! ТОЧКА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи имаше стартове с/у 2.0 куве(на Миро) и "малкото ку ве" 1.8 ТС 140+ . 2.0ката ме разтяга доволно на 3та.(старт на 2ра от 60,до края на 2ра излиза половин кола отпред удряме 3та и всичко свършва).При 1.8цата обратното,аз дърпам 1 кола до края на 2ра и като ударим 3та остава назад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...

 

Много добре, колега! :) Наказал си ги и двете за мен, това че те опъва само половин кола до края на 2-ра "голямото" QV си е..

 

Аз дано само да не налея бензин в огъня тука :D, но 156-ца 2.5 V6 много сериозно си я наказвам редовно, запознахме се с момчето оказа се, че ми е почти съсед и за има няма 2 седмици сме ги слагали над 5 пъти.. никакъв шанс. :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре, колега! :) Наказал си ги и двете за мен, това че те опъва само половин кола до края на 2-ра "голямото" QV си е..

Нещо не си разбрал, колегата си :) Половин кола до края на втора и после:

2.0ката ме разтяга доволно на 3та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех колко се е изписало по мой адрес. Алфаманяк, отговорих ти на съобщението вече. Не е нужно да занимаваш целият форум. Казах ти че онази вечер съсипах въпросната Алфа и собственикът й го потвърди. Хич не ми дреме че на теб не ти се вярва. За какво ми вадиш тука нек'ви пистови Алфи, за да докажеш колко ми е бавен Прелюда ли?ОК! Бавен е! Ама счупва Алфа 166! ТОЧКА.

Отговори ми, че не искаш да се гониш, а иначе казваше да ти търся въпросните коли да си ги пробвал. Ето ги, намерих ги и ти се криеш. Ето murdera излезе и се гони поне. Давай да те видим как трошиш 220 коня коли с по едно кафе разстояние. Аз съм дал клип да се види такава 166 как върви със 145-ата на 400м.След като счупваш въпросната кола, 145 2.0 с по-малко коне и кубатура от теб няма да ти е проблем?Нищо общо нямат марките в случая. Просто знам колко върви едната кола, знам колко върви и другата.P.S. Дизел маниак съм, не алфа маниак :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези стартове с/у 166цата са от май месец мин. година и съм сигурен , че 145цата сега върви повече от тогава :P Доколкото разбрах има и спортни валове(ако греша да ме поправите).Аз съм доволен от моя вървеж(не е нищо особено,но за кораб майка ми е добре)А колата няма дори чип и кой знае с какви бедни смеси кара :D:whip: :lol:ps.като я купих беше с издухала гарнитура на главата,превъртащ съединител,запушен кат. и вървше адски зле 9.3 до 100 :angry:пс2.Романе,ти имаш ли старт с твоята 166ца с/у 1.8цата и 2.0ката(на Миро) с които се гоних ?пс3. на Парадокса колата е 133к.с 2.0, и стокова таква върви със сигурност по-малко от КуВе(пак сток),по скоро 1.8ТС би било конкуренция,но то пак е повече коне и по малко кг :o

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези стартове с/у 166цата са от май месец мин. година и съм сигурен , че 145цата сега върви повече от тогава :P Доколкото разбрах има и спортни валове(ако греша да ме поправите).Аз съм доволен от моя вървеж(не е нищо особено,но за кораб майка ми е добре)А колата няма дори чип и кой знае с какви бедни смеси кара :D:whip: :lol:ps.като я купих беше с издухала гарнитура на главата,превъртащ съединител,запушен кат. и вървше адски зле 9.3 до 100 :angry:пс2.Романе,ти имаш ли старт с твоята 166ца с/у 1.8цата и 2.0ката(на Миро) с които се гоних ?пс3. на Парадокса колата е 133к.с 2.0, и стокова таква върви със сигурност по-малко от КуВе(пак сток),по скоро 1.8ТС би било конкуренция,но то пак е повече коне и по малко кг :o

Нямаш чип, но за сметка на което разбрах и колектор имаш, а 145-ата много добре знаеш, че в моемнта е запушена от към генерация :(С миро не съм стартиран, надалече сме. 1.8-ата няма смисъл с мен да се гони, в това съм убеден. Нали виждам клипове срещу стоково QV как се справя. А срещу мен никакво QV не вилнее. Пример за онова от тунинга с незнайните модове ;)http://vbox7.com/play:f750e79cС миро прогнози не мога да давам без да съм с пуснал директно с него. Но стоково, даже не може и да си помисля за гонка с мен.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.8цата бие QVta(стокови),гледах има победи и над такива с чип и филтър(възможно и генерация)...А момчетo каза, че стоковите 1.8ци ги бие с няколко тира :wacko:

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми позволите да анализирам видеото. От старта до изравняването на 166 със 145 изминават 18 сек.Ако колите минават 400 метра за 18 сек са равни, ако минават за по-малко въпроснот КуВе бие.Това означава, че:

А срещу мен никакво QV не вилнее.

Е абсолютно невярно като изказване.Ако случайно взимате 400м за над 18 сек., просто карате бавни коли.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това варненското КУВЕ от тунинга уж е стоково :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако ми позволите да анализирам видеото. От старта до изравняването на 166 със 145 изминават 18 сек.Ако колите минават 400 метра за 18 сек са равни, ако минават за по-малко въпроснот КуВе бие.Това означава, че:

А срещу мен никакво QV не вилнее.

Е абсолютно невярно като изказване.Ако случайно взимате 400м за над 18 сек., просто карате бавни коли.
Аз карам до 200 на клипчето, колега :D За това оператора в края на клипа ме помоли да отпусна газта.

Е това варненското КУВЕ от тунинга уж е стоково ;)

Не разбра ли, че всички алфи сме стокови :wacko: Въпреки това, резултата ти е на лице.

1.8цата бие QVta(стокови),гледах има победи и над такива с чип и филтър(възможно и генерация)...А момчетo каза, че стоковите 1.8ци ги бие с няколко тира :)

Над такива с чип ти гарантирам, че няма. Гледал съм клиповете и има победи над стокови само. Редактирано от atoma
Колега ми�л� че може да пишеш в�ичко в едно мнение.
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,то всички сме "сток", това е ясно ;) .Иначе мисълта на колегата беше,че това варненско КУве е пред теб на 400м. Ти нагоре го минаваш,но на 400м си отзад :) А то дали е сток или е "сток" знае само собственикът му :P Мисля петък или събота да пробвам 1.8цата с модовете с црх-а да видим дали алфата е във високите 15ки или е 16ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...