Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

:):):) Е каква е гаранцията че на 400 метра не са на 120 ?;)

В такъв случай БМВ-то не е 330d ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):) Е каква е гаранцията че на 400 метра не са на 120 ?;)

В такъв случай БМВ-то не е 330d ;)
Колегата иска да каже, че аз ако вдигна 120 на 400 метра, а ти 170 това в никакъв случай не означава че ти ще победиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):) Е каква е гаранцията че на 400 метра не са на 120 ?;)

В такъв случай БМВ-то не е 330d ;)
Колегата иска да каже, че аз ако вдигна 120 на 400 метра, а ти 170 това в никакъв случай не означава че ти ще победиш ;)
Мисля че нещо ти куцат сметките относно терминалната скорост на 400м за. Не са 4х4 колите. ;) Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tой може да му куцат ама е много прав. Теоретично ако нямаш кола под 12-сек ако ще и 300 да правиш на 400м пак тоя със 120 ще те бие :) :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tой може да му куцат ама е много прав. Теоретично ако нямаш кола под 12-сек ако ще и 300 да правиш на 400м пак тоя със 120 ще те бие :) :)

Ако е почти на финала ли? Наистина не загрявам тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто БМВ 320Д(130 и нам колко си коня) бие такъв рекс значи нещо не е наред :)

Еее Теро, стига бе?!? :) Тва не мога да го повервам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не забелязвате собственика на бмв-то е решил да си снима клипа докато си се вози по бул. България и случайно засичат ЦРХ-са и дават гас. Никой никаде не е написал , че това е регламентирана гонка :lol: Това е един от най-хубавите моменти в София как с малолитрайките пръсваш мозуците на големите батковци :) а ти с афлата , официално те каня тук да се пуснеш с този ЦРХ :) И ти обещавам и един старт с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не го кани, няма да дойде.. Иска хората на крака да му идат да се замерва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да не коментира ЦРХ-са защото тоя ЦРХ ще му сложи 50 метра на 16+ секундната алфа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не забелязвате собственика на бмв-то е решил да си снима клипа докато си се вози по бул. България и случайно засичат ЦРХ-са и дават гас. Никой никаде не е написал , че това е регламентирана гонка :lol: Това е един от най-хубавите моменти в София как с малолитрайките пръсваш мозуците на големите батковци :) а ти с афлата , официално те каня тук да се пуснеш с този ЦРХ :) И ти обещавам и един старт с мен.

А аз официално приемам предизвикателството ти, на мой терен обаче. Добре дошли сте с CRX-a. Все пак който предизвиква, той отива :P Но наистина няма да има много смисъл да си хабя нафтата за кола, която се мъчи със стоково 330d. Въпреки това бих ви приземил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да не коментира ЦРХ-са защото тоя ЦРХ ще му сложи 50 метра на 16+ секундната алфа :lol:

Още трябва да поработи над това да победи стоковото 330d с повече от половин кола. Пак тогава да ми скача на мен. Да не се излагате после във форума, не за друго.... Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не го кани, няма да дойде.. Иска хората на крака да му идат да се замерва.

Не. Аз ше обикалям цяла Българиа заради няколко клавиатурни рацера. Един Хондаджия показа смелост и дойде от Пловдив. Да ви видим вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не го кани, няма да дойде.. Иска хората на крака да му идат да се замерва.

Прав беше ... поредния клавиатурен циркаджия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не го кани, няма да дойде.. Иска хората на крака да му идат да се замерва.

Прав беше ... поредния клавиатурен циркаджия :)
http://vbox7.com/user:jconnor?p=allvideosМдам. Така е... Клавиатурен циркаджия със 100 старта ( само заснетите )Я да видим твоите стартове :lol: Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак питам защо като имаш Алфа пишеш в този форум?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ще седи заключена докато не се успокоите малко! След пет шест дни ще я отключим.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак започнете в предишния дух, тон и други такива заяждания пак ще я заключа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да кажа, че моят приятел си продаде Алфата Публикувано изображение , и втора гонка няма да има.

 

Следва продължение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕБАТИ СПРЯЛАТА АЛФА ХАХАХАХАХ - ЧЕ И ГРОЗНА ;):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига, че пак ще затворят темата ;) Нека премълчим истината :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния път я заключих за 10 дни. Този път за колко да я заключа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо заради 1 индивид да се заключва темата? Като не разбира от дума-една седмица почивка,да се научи,ако не иска да се научи,почивка завинаги :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото всички искате да му сипете. Той почивката си не я губи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да се пробвам с Fiat Punto GT. Очаквайте резултатите по-късно, плюс видео материал. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко един чичка със Ситроен Ц4 нещо се пробва да ме замери на едно кръстовище,ама бързо угасна... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е ли време да започват интригите за Националната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да се пробвам с Fiat Punto GT. Очаквайте резултатите по-късно, плюс видео материал. Публикувано изображение

 

Резултата е равен. 1-а победа за него, 1-а победа за мен и 1-о равенство. Лоша пътна настилка. Много въртене на гуми в началото, еднакво темпо на ускорение при високите скорости.

Стиснахме си ръцете с равен резултат. Лятото пак ще се пробваме. Видео-няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е ли време да започват интригите за Националната :)

Започват ...... кажи сега колко метра преднина искаш за да си сигурен ,че ще биеш :lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бееееей най после се появи :lol:Казвай рипа ли юрдека вече....:lol: да стягаме ли бигачката.Вчера Дилян беше на гости,подкупен е да ти ненастрои ада :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Да взема да ви пусна една тема със залози ли , че поне да понаправим някой лев за една голяма софра след това :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теб ща помоля да си редактираш профила :lol: и по-специално Кара:Изобщо къде се буташ при батките с тоя нихилистик :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ще коригира заводската грешка на блока:lol: и аз имам едно Б20 което силно плаче за Dartonki ама тва си е друга тема:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги според вас какъв би бил резултата между сивик 6ген купе д16у7 105к.с. и ауди 100 2.0Е според собственика казва, че било 150 коня.Рових се из нета и 150 к.с. на такъв двигател не видях да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги според вас какъв би бил резултата между сивик 6ген купе д16у7 105к.с. и ауди 100 2.0Е според собственика казва, че било 150 коня.Рових се из нета и 150 к.с. на такъв двигател не видях да има.

Наистина няма такъв двигател, Audi 100 (последната генерация C4 предполагам) с най-много конски сили 2.0 мотор е бензинов 138к.с. Всъщност точно 150к.с. няма такъв мотор, има бензин 2.0 138к.с., дизел 2.5 138к.с., и бензин 2.6 V6 148к.с. и 2.8 V6 172к.с. Най-вероятно собственикът има въпросния 2.0 138к.с. и си мисли, че е качил 12к.с. със спортен филтър или нещо от сорта. :)Стъпвай на чертата, мисля че имаш сериозен шанс. ПП. Ето колега с D16Y7 105к.с. който не си мисли, че е по-бърз от VTi.. ;) Евала за реализма, а от Аудито не се притеснявай, и да кажеш после резултата. Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi 100 :( Колега трябва да го отрепиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ва гонка за годината: Хонда Сивик 1.6 вс Опел Астра 1.6 (ПАТРУЛКА) - резултат - 50 коли в моя полза последвани от 15лв в полза на куките! ;):(:lol: 2-ра гонка:неква Ибиза (около 2000г) се заяде с мен - разлутат - 3 пъти я настигах яко, но тоя ме засичаше и не ми даваше да го изпреваря и ми обиваше инерцията, но накрая след 200 мина в дясно и го минах стабилно! :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го карах да го пробвам, уж за другата седмица ми каза да го видим.С тоя големия кораб си мисля и аз, че не би трябвало да имам големи ядове, ама собственика е уверен, че много щял да ме бие :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ва гонка за годината: Хонда Сивик 1.6 вс Опел Астра 1.6 (ПАТРУЛКА) - резултат - 50 коли в моя полза последвани от 15лв в полза на куките! ;):(:lol: 2-ра гонка:неква Ибиза (около 2000г) се заяде с мен - разлутат - 3 пъти я настигах яко, но тоя ме засичаше и не ми даваше да го изпреваря и ми обиваше инерцията, но накрая след 200 мина в дясно и го минах стабилно! :lol:

Момчиле да знаеш, че на патрулките много им тежът бурканите затова си я бил :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се пусках преди време с един с едно комби на лукойл-а и той каза , че е 2-ка 150 коня, пък аз после гледах и нямат такъв двигател ... та за гонката бих го с много ..поне 3 коли аз бях с д15б7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...