Jump to content
Tino

Новото CR-V , с 1.6

Recommended Posts

Това е рекламно клипче на новото CR-V с най-новия 1.6 дизелов двигател - http://www.facebook.com/hondabg/posts/374292166038185 Не е ли прекалено малък агрегатът или иновативните технологии на Хонда зачеркват смисъла от големи двигатели ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реклама на СУВ не видях, имам чувството, че гледах епизод на Brain Games по Discovery.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен смях 1.6 дизел на сУВ... :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е новото CR-V, само не разбрах признава ли се ДДС за разход или не? Доколкото знам има някакви нови изисквания относно полезния товар, дизела е малко тежичък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сув ли? ПФФФ, тва си е просто дебело комби.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този двигател няма да се предлага с автоматични скорости ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светна ме колега , с ОПР / оперативен лизинг / ти се признава ДДС-то от фактурата , която ти издава лизинговата компания в края на месеца , но дали се признават разходите по колата ...? :(Или иначе аз съм адски раздвоен - не ми се кара малолитражка , но знае ли човек , може и да е икономична , пък аз и с Акорда свикнах да съм бавен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че няма да има с автоматични скорости, за сега няма да има и 4х4!От две-три седмици го има даже като цени в конфигуратора на Honda.de:http://www.honda.de/automobile/konfigurator/cr-v.phpИначе няма нищо чудно този двигател да се сложи на СУВ. VW Tiguan например има вариант с 1.4 бензин. Тук не се търси динамика, а икономичност и практичност. Така с един модел покриват клиенти както за 4х4, така и търсещи един хубав и икономичен ван /реално аз ползвам ЦРВ-то като ван/!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако CR-V-то има 3-ти ред седалки щеше да е фаворита ми за бъдещ автомобил с 1.6 дизелов двигател , пък дори и само с предно предаване ... но май такива не се предлагат изобщо или са някакви хоум мейд в час по трудово измислени в от българския представител ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светна ме колега , с ОПР / оперативен лизинг / ти се признава ДДС-то от фактурата , която ти издава лизинговата компания в края на месеца , но дали се признават разходите по колата ...? Публикувано изображение

 

 

???? Ама нещо май е спестил ? Ако не ти се признават разходите по колата , как ще ти се признае оператвиния лизинг тогава ? Да не говорим че този Оперативен лизинг ще бъде над 1000 лв за тая кола ако не и повече на месец :lol:/>

 

Инъче 1.6 дизел японски трябва да е супер не съм го пробвал как върви Публикувано изображение/>

 

Твоя колега каза ли ти че дейността на твоята фирма е решавашо за ползването на ДДС -то.

т.е. ако имаш такси то можеш да ползваш ДДС и на лека кола без да е с 3 реда седалки и т.н. или примерно ако е учебна колата също.

 

Въобще не зависи дали си на оперативен лизинг, плащане на ДДС на куп или разсрочено плащане! Много е важна дейноста на твоята фирма - след това се търси варианта на какъв автомобили ще можеш да ползваш ДДС-то и не само ами и амортизации и разходи по нея за поддръжката, данъци , застраховки и т.н.Публикувано изображение

 

Абе требе ти свестен СЧЕТОВОДИТЕЛ !Публикувано изображение

 

Каква е дейността на фирмата ти ?

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще напиша това, което съм написал и във Фейсбука:300Nm при 2000rpm си е доста добра теглителна сила.Пък и щом от HONDA са сложили този ДВГ в СУВ значи са преценили.Това все пак е HONDA.Научнотехническия потенциал на фирмата е огромен.Вярвам, че те знаят какво правят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако CR-V-то има 3-ти ред седалки щеше да е фаворита ми за бъдещ автомобил с 1.6 дизелов двигател , пък дори и само с предно предаване ... но май такива не се предлагат изобщо или са някакви хоум мейд в час по трудово измислени в от българския представител ....

Мазда 5 има 3ти редИначе 300нм е на практика колкото стария 2.2Поне английските ревюта са много положителни за малкото дизелче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ревютаhttp://www.carmagazine.co.uk/Drives/Search-Results/First-drives/Honda-CR-V-16-i-DTEC-2013-CAR-review/http://www.honestjohn.co.uk/road-tests/honda/honda-cr-v-16-i-dtec-road-test-2013/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...