Jump to content
greengrass

Бултрако Пловдив

Recommended Posts

Е , Верно ли са такива глупаци ? Ти си информиран . А ако не беше ? Защо не поиска да говориш с управителя , след като си взе маслото ? Запомняш само фамилията на " механика " и натам вече по веригата ... Те там ако не работят с програмата , поне е така , колкото да види клиента , че правят нещо , то къде ебати ? :huh:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това искам да кажа! Какво щеше да е ако не бях зачел форума??! Големия разход - ремонт на скоростната кутия? Абе за пореден път се убеждавам - правя си сам проучването и отивам на майстор с готова "диагноза"!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Когато аз си купих колата - акорд 98, имах проблем с врътката на климатика и отидох там. Казаха че е за смяна копчето , жилата и перката , като трябвало да ми дадат оригинални части ( разбира се ) и ми предложиха близо 1000 лева ремонт от рас... Незнаех къде да отида и за това отидох там направо... после се оказа от познат на баща ми че само жилата са се измъкнали и за 15 лева го оправи. След една година отидох там защото колата не ми загряваше дори и по магистралата и не духаше топло в купето. В този невероятен автосервиз ми предложиха ремонт на инсталацията смяна на перки релета и незнам си какво , като накрая приятелят на баща ми го оправи със смяна на термостат или незнам си какво беше - отново 15 лева. Тоест двата прегледа ми излезнаха 40 лева, а за 30 си оправих колата на друго място. ТАМ НЕ ХОДЕТЕ !!!/>/>!!!/>

Редактирано от eransun
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ,приключение си е да се ходи там! Добре де,кажете читав сервиз в Пазарджик или Пловдив,колегите от тази "яка" къде си оправят колите!? Имам късмет,че моята досега не ми е правила почти никакви проблеми(имам една смяна на бобина) иначе не ми се мисли с тия майстори и сервизи! Щом и на специализираните фирмени супер-скъпи сервизи не може да се разчита-не знам! Къде в Пловдив или Пазарджик разбират от Хонди!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е ,приключение си е да се ходи там! Добре де,кажете читав сервиз в Пазарджик или Пловдив,колегите от тази "яка" къде си оправят колите!? Имам късмет,че моята досега не ми е правила почти никакви проблеми(имам една смяна на бобина) иначе не ми се мисли с тия майстори и сервизи! Щом и на специализираните фирмени супер-скъпи сервизи не може да се разчита-не знам! Къде в Пловдив или Пазарджик разбират от Хонди!?

Това последното все едно не съм го прочел,ама не мога да се стърпя,абе хора аз имам двама приятели единия е жичкаджия другия е монтьор.Та тези двамата пича и най вече мои приятели никъде не са завършили курсове или специално училище за ремонти на HONDА да ви кажа и двете ми хонди са правени от тях до сега не са сложили част от икарус вместо часта която трябва и вие да не мислите,че те японците така са направили хондите та само вундери да ги ремонтират.Колко сме се смяли на такива пичове дето карат хонда отиват в сервиза на моите приятели и влизат с въпроса "разбирате ли от хонди:И двамата са гонели такива само заради тъпият им въпрос.И после като се видим на по приказка ми викат:"бе вие хондаджийте сте чудни хора какво си милсите че карате ракети с реактивен двигател" ?Ако искаш да разбереш или който иска да разбере за кои сервизи говоря за да не отнеса някое наказание за умишлена реклама пишете на лични ще ви поясня.С пичовете сме сменяли какво ли не по колите които съм имал и всичко е ок. :blink:/> Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това последното което прочетох все едно не съм го прочел.Точно от разбирачи на всякакви автомобили ( не реактивни ) ми натегнаха ангренажа.Може да няма нищо сложно обаче едно е да оправяш VW голфчета и като дойде Хонда за ремонт , да отвориш грешната аутодата и да ремонтираш.След това се почва хранене по японските коли , как били трудни за ремонт и се почва - смени това , смени онова , защото видиш ли майстора разбира от всичко.Това , че твоите хора разбират от всичко не значи , че останалите 95% го могат.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ,приключение си е да се ходи там! Добре де,кажете читав сервиз в Пазарджик или Пловдив,колегите от тази "яка" къде си оправят колите!? Имам късмет,че моята досега не ми е правила почти никакви проблеми(имам една смяна на бобина) иначе не ми се мисли с тия майстори и сервизи! Щом и на специализираните фирмени супер-скъпи сервизи не може да се разчита-не знам! Къде в Пловдив или Пазарджик разбират от Хонди!?

Това последното все едно не съм го прочел,ама не мога да се стърпя,абе хора аз имам двама приятели единия е жичкаджия другия е монтьор.Та тези двамата пича и най вече мои приятели никъде не са завършили курсове или специално училище за ремонти на HONDА да ви кажа и двете ми хонди са правени от тях до сега не са сложили част от икарус вместо часта която трябва и вие да не мислите,че те японците така са направили хондите та само вундери да ги ремонтират.Колко сме се смяли на такива пичове дето карат хонда отиват в сервиза на моите приятели и влизат с въпроса "разбирате ли от хонди:И двамата са гонели такива само заради тъпият им въпрос.И после като се видим на по приказка ми викат:"бе вие хондаджийте сте чудни хора какво си милсите че карате ракети с реактивен двигател" ?Ако искаш да разбереш или който иска да разбере за кои сервизи говоря за да не отнеса някое наказание за умишлена реклама пишете на лични ще ви поясня.С пичовете сме сменяли какво ли не по колите които съм имал и всичко е ок. :blink:/>/>
Добре бе пич,по-спокойно! Аз не съм разбирач,не съм монтьор и не мисля да ставам такъв,..само знам,че като я закарам някъде си я гледат точно като ракета - както си написал ,особенно като разберат,че отгоре на това и е "американска"! :P Все си мисля,че колкото и да съм далече от тази материя е логично на човек да му мине мисълта(та дори и на абстрактно ниво),че всяка марка е специфична с нещо.Разбирам прекрасно какво имаш впредвид и имаш право до някъде,...въпроса който дълбоко в себе си може би съм искал да задам в предишният си пост е: Пичове кажете за свястни сервизи в градовете Пазарджик и Пловдив които да са коректни и компетентни,..защото вече си мисля,че тези "животни" отдавна са в червената книга !!! Predator,сега по-добре ли е!?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега няма да споря много от майсторите са си е'ли веко.И аз съм попадал на страшни екзенпляри със страшно завършващи историй, преобърнати коли, скъсни шарнири, падащи колела в движение и други те такива интересни.Моят Акорд като го купих го опслужи друг майстор защото моя приятел беше в отпуска и не ми се чакаше.И хоп изненада ремъка зацепен през два зъба от белязката, страшно.Мой съвет ходете в сервизи с утвърдено реноме и име, а не при комшийския сервиз, щот е близо до вкъщи. ;)/>

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не си прав и не се заяждам.Един от най-добрите механици който познавам , работи в гараж от 10 години.Гаражът е негов и бачкат той и сина му.Това не пречи да си ремонтира AMG-to което има , както и CBR 1000 RR който също кара.Идват при него не малко автомобил след 2005-та година , X5-ци и други скъпи автомобили.Въпросът тук е, не колко голям е сервиза а колко разбира механика.Дали е официален представител на марката или пък кварталният гараж , ако в него работят хора с 2 леви ръци , некадърници и мързеливци ще зацепват ремъци през 5 зъба , ще ги натягат и какво ли още не.Това , че си решил да работиш за себе си в малко ООД не те прави по-лош специалист от този който работи в даден фирмен сервиз.Ако в комшийският сервиз работи човек , който ще ми свърши работа , няма да ме излъже и няма да работи 1 седмица за смяна на термостат , ще ида спокойно при него.Само за инфо на Нисанчето същият този смени целият ангренаж(4 ремъка , 3 ролки , водна помпа ) заедно с антифриза , заедно със задни накладки за по-малко от 6 часа.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе човек няма да споря прав си дай да не продължава ме да сере' в темата има много некъдърни хора така си е то е като при строителите, хората имаха пари и се навъдиха много майстори а пък никой преди това и мистрия не е хващал.Писал съм на пича къде да отиде на лични, ако иска да отиде.МИР и РАЗБИРАТЕЛСТВО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това искам да кажа! Какво щеше да е ако не бях зачел форума??! Големия разход - ремонт на скоростната кутия?

Абе за пореден път се убеждавам - правя си сам проучването и отивам на майстор с готова "диагноза"!

 

Е как бе човек, нали в Бултрако Пловдив си бил???? не видя ли на входната врата а и вътре над офиса има огромна табела закачена, на нея с големи червени букви, (цвят същия като червеното на Хонда). На нея пише, "Уважаеми клиенти, преди консултация или ремонт в оторизирания сервиз на Хонда моля четете форума, в противен случаи сервиза не носи отговорност за монтираните части и поставените диагнози" Упраавител: еди кои си. Гл.мех: еди кои си. Сами сте си виновни ако ходите неподготвени там :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...