Jump to content
smoky

Honda с нов градски автомобил

Recommended Posts

След като имаме подобие на R8, вече имаме такова и на Charger или Corvette макар и по-небрежно. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Количката изглежда много добре... Нека видим обаче ако я пуснат в производство каква ще е цената, която ще сложат.

 

Да не се окаже, че само за Американския пазар е евтина, а тук да ни съдират кожите, както става винаги Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat punto с маска на форд ...няма проблеми :)остана и двигател от опел :) тез велики дизайнери да започнат да си пият хапчетата!

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яка е! Отпред намирам прилика с първа и леееко с втора генерация Civic ;)Дано я видим на бял свят скоро :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яка е! Отпред намирам прилика с първа и леееко с втора генерация Civic ;)/>Дано я видим на бял свят скоро :)/>

Да допълня колегата: Има брутални джанти ! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък точно джантите не ме кефят . Каква е тая евтина , предимно градска кола с тия джанти - 13ки или 14ки ... Тия хора знаят ли какви пари са 16ките ? :D/> А и ако и набучат 1.3 или 1.4 скопен заради еко нормите мотор и се получава голям мъртвец ... А младите какво искат - малка кола , градска , пъргава , не харчеща много . Иначе евалата им , че се връщат към мисленето от ерата на Сивиците до 2000г . Само да не и сложат заден мост и макферсони за окачване , че ще се откажа от нова хонда , различна от акорд до живот . Даже и там нямам наблюдения как са по окачването след 2000 г ... Идеалния им вариант според мен е да пуснат 4та или 5та хеч наново , само че направени от към ръжда като хората . 1.5 100к.с. с фабрична газ или метан , климатик и ел . пакет и къса кутия . И цена до 10-15 бона ... Ех мечти ... :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/>

Редактирано от barsi
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е готина. Но да не забравяме, че това е концепт. Вероятно ще изглежда много различно в крайната си версия. Аз предполагам, че вероятно ще напомня на по-малък Jazz, с кръгли фарове (на това се акцентира в концепта).

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.autoblog.com/2013/01/16/honda-giving-away-free-civics-in-forza-horizon-to-celeb/ кво нещо е старата слава и как си търси път към младите ???http://www.autoblog.com/2013/01/18/honda-gear-concept-explored-at-montreal-auto-show/ и в какво ще се превърнат мечтите на вече порасналите които с носталгия си спомнят онова време :D справка - микровълновата в подписа ми :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен мъника с ретро дизайн наподобяващ 1-ва генерация сивик ми харесва. Единствено линията на вратите нещо не ми харесва, ама не е фатално.Ако го направят около 1000-1100кг., с независимо окачване и му боднат едно икономично 1.5 или 1.6 втек двигателче с мощност около 120-130 конски сили с добра скоростна кутия, ще имат един сигурен копувач :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва количката, не ми се вярва да е евтина обаче....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драстична промяна на линията. Не :thumbs2:/> Да си произвеждат старите генерации, вместо да влагат толкова пари в нови дизайнерски разработки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази кола е хит от всякъде, има си яка предница (която връща смомена за първия Сивик), има хубави линии и задницата е добра. Браво на дизайнерите и по точно за лицето на колата, защото всички марки се зачудиха вече как да издължават фаровете и как да ги правят че да не приличат на някой конкурентна марка, а тази доста се различава. За градски автомобил е супер :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжките на вратите стил NSX :cool:/> Определено изглежда супер колицата и със сигурност ще е хит.

Редактирано от Бай Тошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...