Jump to content
plamenht

За първи път чистя вътрешното стъкло?!?!?!

Recommended Posts

Не беше ми се случвало такова нещо 3 коли съм имал днес влизам в хондата и вътре джама замръзнал чак се кърти лед от него а уплътненията са уж добре.Викам какво стана отмразих отвънка стъклото влизам вътре то нищо се не вижда и се оказва,че вътре е по замръзнало..някой получавало ли му се е така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен и на двете коли ми се е случвало. Не знам дали е нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е направило конденз от вътрешната страна на стъклото при минусови температури замръзва.Това нещо ми се е случвало и по вътрешната повърхност на прозорците на стаи в апартамент който не се отоплява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ми се случвало такова нещо 3 коли съм имал днес влизам в хондата и вътре джама замръзнал чак се кърти лед от него а уплътненията са уж добре.Викам какво стана отмразих отвънка стъклото влизам вътре то нищо се не вижда и се оказва,че вътре е по замръзнало..някой получавало ли му се е така?

Да, и на мен ми се е случвало. Ако си карал късно снощи колата, например си се прибрал 10-11-12 часа, тогава температурите са на минус и после на следващия ден има вероятност отвътре да е замръзнало, станало е лек конденс и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен (6та хеч) от конденза задържа малко вода при резервната гума и миналата зима се получи веднъж-дваж така, отделно ако влизаш редовно с мокри/снежни обувки се задържа влага...След като я отстраних нямаше повече проблем, но проблема с запотяването на стъклата остава :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен не се е получавало никога такова нещо но при хондата.. си е нещо постоянно и отвътре със стъргалото къртя сняг по таблото.. не знам ебати изолацията..то няма значение дали е затворена или не по добре отворена че поне вратите да не залепват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се предотвратява до голяма степен като 1-2 мин преди да паркираш спираш парното, а като изгасиш колата, ако имаш как отваряш максимално много врати и багажници да се проветри качествено и на сутринта надали ще е замръзнала :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми при другите коли не е така :) аз си го обеснявам по 1начин само ама сектата ще ме наплюе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега,хондите не са идеални,но като общо дават много повече радост от другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не се е случвало при мен, влизам със снега вътре парното на макс гася и излизам.Колегата от работа има фабия 2006та и се оплаква. Оставя я, запотяват се всички прозорци и после замръзват. Много му се смях.Според мен имаш много влага в купето, като тръгнеш на дълък път, яко парното на макс и от време на време отваряй прозорците (като ти стане мн жега) да излезе влагата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто си купи влагоуловител :) Не са скъпи и вършат наистина работа.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен само шофьорското ми замръзва, че много тежко дишам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах проблема миналата зима !!! След като смених филтъра на купето проблема се оправи на повече от 50% Сега се заледяват при много нереални условия , изпотяват се като влязат повече от 2-а души в студената кола , но парното го оправя проблема за около 5 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...