Jump to content
Mitiska

Странна глоба в кат?

Recommended Posts

В населено място карах с 86км ще ми вземат ли точки и колко е глобата ?http://www.darikfinance.bg/novini/50025Подписах се и не мога да обжалвам след три дена но един познат ми каза че след 1 месец като излезе ще мога да обжалвам радара е мега стар и не ме е снимал,за скорост е само?Мога да дам модела на техния радар ако някои се интересува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да обжалваш? като си мъж да нарушаваш закона , бъди мъж и си понеси последствията!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ти погледна ли че статията е на почти 2години?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техния радар е модел TR-4D ИЛИ 40 На акта се разписах на две места? Мога ли да обжалвам в три дневен срок мисля че радара им няма минат преглед?Как мога да разбера?Знам че статията е стара за това някои запознат да каже?

Редактирано от Mitiska

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink:/>/> :blink:/>/> :blink:/>/> "Странна глоба...." В населено място карах с 86км ...обжалване?!Боже, къде изчезна стария набор от емотиконки, липсва ми :shocked:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ... насрахме се сега търсим кой да го изчисти ... Щом караш - Плащаш ... и аз това лято карах и си платих чинно акта.Няма мърдане .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво и е странното на глобата в населено място с колко се кара колега? Едва ли е с 86 км с квот и да са те засекли ще те накарат да си платиш глобата според мен и ако си имал възражения да си ги писал в акта после въз основа на кво ще обжалваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и без книжка ще си 3 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възраженията се пишат В акта.

Не е задължително !Може и след това ,директно в КАТ да се подаде възражение!Срока беше 3 или 7 дневен!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите по-горе са много прави и аз съм напълно съгласен с тях, но за да няма само критики, бих те насочил към едно полезно (поне в твоя случай) четиво а именно закона за стандартизация ;)/>/> Спирам с подсказването и следващия път с 50км/ч :P/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...