Jump to content
ADH-Honda

Първи дубъл

Recommended Posts

Слизам сутринта на паркинга в полу сънна крачка да се качвам в кочината и да тръгвам за работа... и какво да видя:

 

Публикувано изображение

 

За части от секундата се замислих, да псувам ли, да се смея ли...

Напоследък по разните авто форуми чета масово активизиране на апашите да краднат нови и скъпи лизингови коли, налитат и на сравнително стари (около 10 годишни за около 8 - 10 хил. лева), последните седмици срещах разкази за куриозни кражби от типа на бмв Е30 (кола 82-а година модел за около 1000лв стойност), тук колега преди няколко дни се жалва за откраднати пръскални на фаровете на Акорд 7, сега виждам на собствен гръб, как са се опитвали да гепят стари, ожулени и оръфани (както казваше един мой приятел "суркани" :lol: ) тасове 13-ки. Явно много са изгладняли, щом на такива боклуци които в перфектно състояние имат стойност към 20-ина кинта почнаха да хвърлят око :ph34r:

 

За щастие, кражбата е неуспешна (бил е някой пълен глупак, щом си е мислил, че таса е на щипки, както са повечето), но очаквам и втори дубъл, да видим какво ше е следващото на което ще се пробват :)

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Само си избери един по-дълъг винкел,тръга, сап, каквото и да е, и го причакай, а след това го сурвакай за здраве Публикувано изображение

Та да му дойде малко акъла в главата... Обаче така като се замисля има една народна мъдрост, която гласи "мензис и акъл ако не ти дойдат на време, да не ги чакай" Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години и на мен ми се случи същото по Врачанско. Погледнах колата и таса беше целия изкочил навън. Дърпан беше здраво. Развих гайките и го наместих, нищо му нямаше. Да те подготвя за следващия "дубъл" :D/> - няколко дни по късно се опитаха да ми махнат предната емблема. Отново няма как да бъде махната цялостно, но явно за да ми направят гадно беше откършена половината.А и един съвет сложи по една секретна гайка.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боже мой :) това вече е смешно как ще крадът тасове?!?! колега масово се крадът задни чистачки и емблеми :) това е степ2 :) има някое "фенче" в квартала ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица на един колега му откраднаха задната чистачка на рендето, не съм и предполагам, че пак ще ще върнем към тези възпяти от Т. Колев моменти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се вайкате, колеги :lol: , нищо ново. Преди 2 години и на мен ми гепиха тасовете - всичките 4 броя. Но благодарение на един Съфорумец (той си знае кой е), успях да се сдобия с такива оригинални, като на колегата от снимката :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица ограбиха на жената фиестата-91набор. И знаете ли какво взеха, ама съвсем сериозно- 1 ароматизатор тип борче но със цветовете на Локомотив ПЛ(измирисал се одавна),МП3 трансмитер за 5 лева и една играчка пате 2 лв.Останахме като втрещени и около час отказвахме да повярваме че това е кражба.Но факт,колата отворена изброените неща ги няма,само те, касетофона стои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Todor_Gagovski, хората спряха да си наглеждат къде децата си играят днешно време :DADH-Honda, сигурен ли си, че са се опитали да ги вземат. Да не би да се е отворила щипката при някоя дупка или да са ти "показали", че си спрял неправилно - нещо като вдигането на чистачки? Знам ли, просто ми е трудно да повярвам, че могат да искат да свалят стари тасове дето нови струват 20лв...А това че крадат стари коли - там е друга бира, хем почти никога нямат каско, хем елементарно се крадът (няма имобилайзери, електроники, понякога дори аларми), хем има пазар за части по моргите. Но виж ароматизатор борче, пате и тасове е наистина впечатляващо :o

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже мой това е за вестник :) ХОРА ПРИБИРАЙТЕ СИ АРОМАТИЗАТОРИТЕ :) и моля играчките и тн в жабката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе страшна работа ,едно съветче нище не оставайте в колите си даже отваряйте жабка и други джобове да не се чудят дали може да намерят нещо ,ми направо да видят че няма нищо интересно и да си ходят .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица на един колега му откраднаха задната чистачка на рендето, не съм и предполагам, че пак ще ще върнем към тези възпяти от Т. Колев моменти :lol:/>

Не на празно Т.Колев опява простотията на българина,която е пословична! Миналата зима слизам в 8.30 да паля да подгрява и да отивам на работа и тъкмо да пусна чистачките да поизтъркат стъклото и какво да видя? Нямам вече чистачки!!! Добре че не ги пуснах да ми надерат стъклото.Тази година 3 пъти ми крадат капачките на джантите,е да,лъскави са и много привлекателни...ха ха ха..........идиотска работа! Нищо не може да ме учуди вече колеги.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах без капачка за теглича на предната броня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Знам ли, просто ми е трудно да повярвам, че могат да искат да свалят стари тасове дето нови струват 20лв..."Оригинални,нови Хонда тасове,ако ми намериш за 20 лв. веднага ги купувам.Такива тасове тук във форума съм виждал колеги да продават втора употреба по 40-50лв.Така, че който е искал да ги сваля явно е наясно колко струват и колко по здрави са от масово продаваните китайски, турски и тем подобни тасове по 20лв.Миналата година на майка ми на Реното и ги свалиха през ноща от колата на осветена улица ама на рендето на са захванати с гайките и се свалят много по-лесно.Плюс това сега идва зимата, а повечето от нас карат с тенекиени джанти през този сезон и с един оригинален тас изглежда къде, къде по добре колата от колкото с голите ламарини.Според мен е работа на някой "фен".Другият вариант е някое хлапе да се е поритало да се направи на мъж пред приятелите си, което също не е изключено, защото "фена" би трябвало да знае как се свалят такива тасове.В крайна сметка пий една студена вода, а при добро желание паркирай колата,така че да е под наблюдение и чакай втори дубъл.Ако се появи "героят" ти си знаеш какъв, ще ти е сценарият.

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв сценарий бре колега? Слизам и го наритвам докато капна от умора ,или той мене ама няма да си стоя горе и да гледам със сигурност!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да си изплача болката. Преди около месец слизам да я пална моята кошница и с недоумение и смесени чувства установявам, че ми я няма лайсната на шофьоскта врата тая лайсна вертикалната, направо изкъртена, но ми направи впечатление че е пипано майсторски нямаше едино пръстче по иначе така прашната кола, друг е въпроса, че тоя които я е взел трябва да си я лепи с нещо щото въпросната лайсна не излиза без да се счупи, пък и не си струва 10лв е но явно за някой са много. Ей за тва няма да се оправим никога дакото има такива дребни тариката, да крадат всичко що може да се вземе от една кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изтръгнаха антената.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Три броя Капачки за винтилите :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- задната емблема на Хонда още миналото лято. Добре че едно момче си разпродаваше тоталката наскоро, че се сдобих с нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три броя Капачки за винтилите :blink:/>

Аз се записвам с 4 броя капачки, и ми гепаха във Враца :x пред вкъщи :x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата придоби характер на "кой с какво е олекнал" . Само такава тема си нямахме, ама дет са вика халал да ни е... е нека и аз да се запиша тогава: аз съм "назад" с една задна емблема ... аааа и с един Civic ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...