Jump to content
Honda_123

някакво писмо

Recommended Posts

здравейте колеги. Вчера ми дойде едно писмо в което пишеше да се явя в кметството на града в военния отдел за моят автомобил хонда цр-в незнам защо ако някои си има на представа да каже ще съм благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присетих се,че по соца и личните Волги бяха на военен отчет........... :blink: :blink: :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на някои друг да има да се води на отчет за джип или нещо подобно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ще те правят Tank-buster :D ... шегувам се.

 

Може да те впрегнат да мъкнеш нещо по некви баири ако стане няква "случка".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе днес ходих и оня ми вика че 4х4 колите се водели под отчет и имаше още 90-100 коли в списака какви са тия глупости не спомана нищо за помощи на хора и такива работи и пита колата в какво састояние е някои път ще го отнесат аман от глупости само за пари!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари ти искаха, че казваш, че са "глупости за пари"? :) Поинтересува ли се според кой закон го правят този отчет?

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ме извините малко новак съм в сайта и имам по 2 мнения на ден та по темата за какво са тези глупости за 4х4 автомобили да се водят на отчет все едно да си купя ауди коатро същата работа а вапроса с глупостите за парите този които е воения в нашия град идва за 2 часа на ден за си взема парите и не го бърка нали участваме в организаци нямаме армия абе пълни глупости само си тровиш нервите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе колега, не се заяждаме. Разбирам ти недоумението и това, което казвам е, че щом няма закон, който да изисква такова нещо, не си длъжен да правиш нищо. Пази си правата и по-важното пази си нервите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тoва да не би ,ако стане пожар,ала бала,да ти звънят за помощ.нещо на доброволчески начала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички автомобили с повишена проходимост трябва да се водят на отчет при военните . Ако стане война подлежат на мобилизация.Мои познати с камиони за пренос на дърва даже им правиха някакъв преглед за годност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да знаете че никои не ми е виновен не се сърдя и по темата чувал съм за камиони а това малкото цр-в ще трябва да мине през някоя кал и ще умре и ще стане по зле! Поне да разгледат коли с блокажи туи онуи еми какво да се прави нещо друго ако тябва допълваите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си някоя мутреса да слезе от X-6 цата само да може някой мазен генерал да се вози на нея? Щото аз някак си не си го представям да се случи това :lol: .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз го зная това за 4х4 колите вярно е мобилизират ги при определени ситуации

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си някоя мутреса да слезе от X-6 цата само да може някой мазен генерал да се вози на нея? Щото аз някак си не си го представям да се случи това :lol: .

Хахахахах, много си прав пич, мноооого. Та колегите вече писаха- водят се на военен отчет, за използване по- време на война. Не знам какъв е критерия, кои 4Х4 автомобили се водят, но приятел- отговорник за автотранспорта на една от най- големите и намазани фирми в Ямболски регион, при докладване на автомобилите ВЪВ военния отдел, освен камионите на фирмата, му поискали и G- класата на шефа на фирмата- за нуждите на Военна полиция. Коментара му "Да, бе точно това си мислеше шефа, като брои 300 000 лв."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЖиБки стъпали на предна дясна и задна лява и не помръдват...са до мол-а и обратно..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая държава откача аз с той покливо цр-в ще закъса някъде и аиде още 1-2 коли трябва да ме дърпат та въпроса ако откажеш има ли някаква глоба или трябва да има някаква работа за определени 4х4 много ми е гадно ся защото ако стане нещо и имам работа аиде замина сичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...