Jump to content
sand0

Издирва се ACURA MDX СА4019MM НАГРАДА!

Recommended Posts

Пъро ще замоля тоя дето трие с лека ръка да се въздържа!Издирва се ACURA MDX СА4019MM НАГРАДА!!Колата ВЕЧЕ не е на този който я управлява в момента (и то така от 2 години!!) защото се издирва за обезпечение и то даже частично на заем който надхвърля стойноста на акурата!!!С една дума акурата от две години е ОТКРАДНАТА!!!Та колеги давам 150лв на този който ми каже къде нощува тази акура. За подробности на лични,Пак ще замоля да не се трие. Защото коли за по 2-5 000лв откраднати има доста дебели теми.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за черна с златисти емблеми се навърта около пазара на люлин 6 до скоро спираше в охраняем паркинг още една на люлин 5 ,понеже да не гадая тези дни като минавам от там ще погледна за номера. Но и ако споделиш относно външният вид за спотпомагане за намирането и ще бъде още по лесно.Поздрави и дано случая бъде разрешен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...видях такъв СУВ в Русе оня ден но ми се стори,че по скоро златист металик този модел беше

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е има ли такива :) А къде зимува точно този! :)Има и награда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е има ли такива :) А къде зимува точно този! :)Има и награда

Еми братле,качи и снимки ако имаш.Да знаем какво да гледаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С извинение за офтопика, но "братле", все едно има Acura MDX под път и над път... Човека е казал - светъл металик, като я набележиш виж й номера. Ако и той съвпада, може би няма място за съмнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2005ta

 

Публикувано изображение

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за въпроса, Sand0, но това лична Ваша кола ли е ?Питам, защото в последно време частните съдебни изпълнители са във вихъра си. А според мен не е редно този форум да служи за такива цели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за въпроса, Sand0, но това лична Ваша кола ли е ?Питам, защото в последно време частните съдебни изпълнители са във вихъра си. А според мен не е редно този форум да служи за такива цели.

Ами не съм частен съдебен изпълнител :)Искаш да кажеш че когато дадеш на приятел толкова пари и той има имущество с което да възстанови част от сумата не е коректно да го потърся с помоща на колегите от форума?Все още не е личната ми кола след като я търся за да се върне заема. Закона казва че е личната ми кола стига сам да си я намеря и прибера. Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за въпроса, Sand0, но това лична Ваша кола ли е ?Питам, защото в последно време частните съдебни изпълнители са във вихъра си. А според мен не е редно този форум да служи за такива цели.

Ами не съм частен съдебен изпълнител :)Искаш да кажеш че когато дадеш на приятел толкова пари и той има имущество с което да възстанови част от сумата не е коректно да го потърся с помоща на колегите от форума?Все още не е личната ми кола след като я търся за да се върне заема. Закона казва че е личната ми кола стига сам да си я намеря и прибера.
Колега ,нещо немога да разбера това което си написал - "не е личната ми кола....... закона казва....... да си я намеря и прибера!?!Дай малко по-честно и грамотно /по-подробно/ - не , че ме интересува ,ама все пак да знаеме , нещо добро ли ще направиме или обратното!Между другото ,днес към 15.00ч. ,мернах една Акура , тъмно зелен металик, мисля, че и номера и беше същия /40 19/ , буквите не ги видях добре , но със сигурност беше софийска регистрация ! Беше много по-тъмна от снимката която си дал!Видях я на бул. "Константин Величков" при циганската махала - пътуваше по посока към пробива на "Гешов" ,ама имаше задръстване и не видях на къде отиде! В нея бяха , две едри момченца , едното от които леко брадясало!Ако е за добро дело, дано да съм ти помогнал! Редактирано от emicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За заема има ли документ? Тази кола официално вписана ли е като гаранция за заема? Не знам какъв е тоя заем дето се дава на приятел и се обезпечава частично с Acura MDX (звучи ми като голяма 5 цифрена сума), ако имаш документ, не можеш ли да си търсиш правата през полицията, а не по форумите.Просто ако нямаш документ, дори да я намериш къде нощува - щом този ти "приятел" се е покрил и не иска да ти връща парите, едва ли ще ти каже "е, намери ме, ето ти колата".Не искам да остроумнича, просто от начало за мен са объркващи намеренията и целите ти.

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е от преди 2 дена в ж.к. Бъкстон (София)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това жокер ли трябва да ни е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. В софия е.И цвета и модела за да не питате дали не е 2013та модел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно тази видях, както ти написах преди това!Сега, като си я снимал преди два дни в София , защо не си я прибереш-нещо не разбирам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не съм я снимал Аз.Та това е колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да ти е по-лесно остави телефон и когато се забележи въпросната акура ще отидеш на място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С известна доза опасност да се повторя, но ти не отговори на миналия ми пост:

 

Имаш ли легалното право да търсиш тази кола? Имаш ли документ, че собственика на колата ти дължи нещо? Какво смяташ да направиш като я намериш?

 

Смятам, че това са доста важни въпроси, късаещи до колко редно е да има такава тема и да искаш помощ от хората.

 

Според закона никой няма право да бъде следен, сниман и тн без негово съгласие. Ако нямаш документ, че собственика на колата ти е длъжен, то тази тема е чисто и просто в разрез с правилата.

Редактирано от Veseliq
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е описана от съдия изпълнител. Имам легалното право да си я получа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похвалиш като я вземеш, само масло и бензин и много безаварийни тогава. Жалко, че не съм в София, щях да я намеря за 2 денонощия. Успех ! ;) и пусни малко снимки вътре да оплакнем окото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е описана от съдия изпълнител. Имам легалното право да си я получа.

Това е чудесно. А тогава не можеш ли да си търсиш правата чрез полиция/съд и тн. Отново, щом всичко е официално, то тогава не съм против темата ти и ако видя колата, бих ти писал къде е, но наистина какво смяташ да направиш когато намериш къде нощува? Как възнамеряваш да си я вземеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я е купил някой нищо неподозиращ човечец?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти за човечеца :) изгаря и трябва да съди продавача :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо неподозиращия човечец ще може да си я ползва с кеф след 5 години от продажбата. Пък и не се знае как я е придобил, така че.. Не са малко преебаните кредитори ( тези, които имат да взимат нещо ) А има ли запор на автомобила ???

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има запор. Полицията не може да я търси. Той не може да я препродаде обаче защото чак тогава в полицията ще я запорират. Съдя изпълнителя ще я изземе не аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Попа и Цар Асен снощи имаше същата но не обърнах внимание на номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...