Jump to content
VOR

Плажни кърпи HONDA

Колко плажни кърпи бихте си купили ?  

83 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ако е подобна на тази от пост #9 ... и аз съм в кюпа.Но не виждам никаква конкретна информация. Или за момента се събират евентуалните бройки и после ще се смята и мисли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде същата като от пост #9, но все още имам проблеми със производството.Както написах вече няма да събирам бройки и пари предварително този път. Когато успея да ги уговоря ще ви пиша конктретните размери, плътност и разбира се цена. Ще ви уведомя като са готови и тогава всеки ще може да си вземе от мен.Съжалявам за забавянето но работя по въпроса в малкото ми свободно време и стават бавно нещата!

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще си взема пак една, ама виж там какви ще са им условията за плътноста че сегашната ме е страх да я ползвам, два пъти съм я опъвал на пясъка на морето и къде съм я закачал не знам уж я пазя, но много, много, лесно се разбримчват нижките, инак е страхотна, голям кеф ми прави половин час да я подмятам докато вятъра я вее да може целияяя плаж да я види хубаво и да завиди :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

k_u_d_o_s, не се притеснявай, похвално е, че си се захванал. :)Има време докато дойде другото лято.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което успях да уредя до момента е само 70х140 и ще излезе пак към 20 лв. За следващия(100х160) размер ми искат с около 10лв отгоре, което е много според мен.Продължавам да пробван и на 3то място и ще ви информирам като имам пак резултат.Благодаря ви за търпението :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф сега и за размер ли ще трябва да гласуваме?По-гляма по-добре според мен.На 70 едва ще се събера.Това е кърпа за баня не за плаж.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рекох да ударя едно рамо на k_u_d_o_s и да потърся още оферти.Пратих запитвания в 3 фирми произвеждащи хавлиени изделия, за които съм чувал добри отзиви.За момента получих отговор само от една.СВЕЖЕН ЕООДОт там за 50 броя с размер 100х160 и два цвята (червена с бели надписи и лого, визирайки пост #9) ми дадоха цена - 18,60 без ДДС за брой. Което прави 22,32лв с ДДС. Предполагам цената ще пада ако броят расте, :) Също така може да се избира различно съотношение на памук/полиестер, от което цената отново ще варира. Понеже не разбирам много от платове, поисках цена за съотношение памук/полиестер така, че кърпите да попиват повече и да са по-износоустойчиви. :lol:Очаквам отговорите и от другите две фирми (ако благоволят отгворят :rolleyes: ).Поздрави на всички!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер оферта според мен.Ако кажете, че офертата се приема веднага се включвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в играта с 2 кърпи ;D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ново по темата ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз живо се интересувам от офертата на колегата МegatroniC за кърпите с размер 100х160

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост остана само тази. От 4 фирми само 1 писа. Явно другите нямат интерес.Но и тази оферта е добра,Обаче инициативата трябва да поеме някой от Пловдив, тъй като фирмата е от там. http://www.svejen-tex.com/contacts.htmlПоне да се иде до магазина им и да се погледне това което предлагат, за да сме горе долу наясно с качеството. От там на сетне поръчка лесно се прави. :)Иначе веднага се заемам, ама от кажи речи 10 години от как завърших не съм бил там за по-дълго от 2 дена. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има поръчка и мен ме пишете с 1 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да съдействам( да ида на място) ако трябва :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за уточнение - когато се намери подходяща оферта ще се прави списък или, ще се броят от постовете :D , защото според цената искам да си поръчам 3 или 4 бр. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да съдействам( да ида на място) ако трябва :)

Ами давай колега, с теб сме:thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да съдействам( да ида на място) ако трябва :)

Аз не разбрах дизаина същия ли ще е???, Желязко ако ти имаш хавлия от предишните за да им занесеш да им покажеш каква е била изработката и съответно те да предложат по добра ще е наи добре, защото старата наистина е рехава,аз съм сигурен че при тях имат разни които са им за продан но могат да послужат като образец за материя състав плътност и прочие. Ако нямаш хавлия мога да ти дам моята, или мога да доида и с тебе направо там, но лошото е че само събота съм свободен:) Затова и не посмях да си предложа услугите защото с тая моята редовна смяна сега за нищо време не ми остава, ако си бях като преди два на два дни до сега да сме пуснали поръчката :) Също така трябва да се пита и какво като фаил им е нужно за изработката, предполагам стария фаил се пази от колегите защото дизаина е чудесен!!!! поздравления които го е правил. И още нещо се сещам да се пита, след като веднъж е пусната поръчка за 50 броя примерно, може ли на по късен етап да се поръчат още броики, не ми е ясен технологичния им процес, но може би щом веднъж е направена могат да се правят лесно още броики.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че има развитие по темата.Аз да добавя само че при опита ми с 3 различни завода да договоря добра цена за малко бройки резултата е нулев.Така че щом имате някакъв вариант действайте по него. Аз не мога да предложа по-добър за жалост.Явно нещата доста са се променили от предния път. А аз си мислех че ще са по-гладни от тогава и ще договорим същата цена с по-високо качество но уви...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гладни ... ха, може и да са но не се хващат за малко.Не е истина с колко фирми съм говорил по различни поръчки, 90% те отсвирват. Половината от тези 90 не приемат запитвания по телефона или по ел. поща, другата половина хич не им се занимава.Някои работят за износ и българският пазар не ги инитересува.Иначе идята да се занесе старата кърпа при тези от свежен и да се поиска нещо по-качествено е добра.За сега цената им е добра, а и като гледам бройката ще я направим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ph34r: Колеги, има ли развитие по темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост остана само тази. От 4 фирми само 1 писа. Явно другите нямат интерес.Но и тази оферта е добра,Обаче инициативата трябва да поеме някой от Пловдив, тъй като фирмата е от там. http://www.svejen-tex.com/contacts.htmlПоне да се иде до магазина им и да се погледне това което предлагат, за да сме горе долу наясно с качеството. От там на сетне поръчка лесно се прави. :)/>Иначе веднага се заемам, ама от кажи речи 10 години от как завърших не съм бил там за по-дълго от 2 дена. :)/>

Никой ли от Пловдив не може да отиде с кърпа на място ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост остана само тази. От 4 фирми само 1 писа. Явно другите нямат интерес.Но и тази оферта е добра,Обаче инициативата трябва да поеме някой от Пловдив, тъй като фирмата е от там. http://www.svejen-tex.com/contacts.htmlПоне да се иде до магазина им и да се погледне това което предлагат, за да сме горе долу наясно с качеството. От там на сетне поръчка лесно се прави. :)/>/>Иначе веднага се заемам, ама от кажи речи 10 години от как завърших не съм бил там за по-дълго от 2 дена. :)/>/>

Никой ли от Пловдив не може да отиде с кърпа на място ? :(/>
Аз поемам да отскоча до този магазин...,вчера ходих , но нещо се разминахме ..в събота живот и здраве..ако нещо не се..оака..ще мина да ги поразпитам..за условия .., и дали имат въобще интерес...
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, най-накрая се намери доброволец. ;)Те интерес имат, нали все пак ми отговориха с оферта.Само виж какво е качеството на кърпите, дали се скубят или нищят лесно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м да..Доброволец..не звучи , както звучеше едно време.... :lol: , но все пак...кърпите , които предлагат са 70 х 140 , и нещо ....не ми се ще да е такава , сега проверявам едно друго нещо и до 1-2 дена ще знам дали можем да скалъпиме от някъде с размери 100х150. Пак ще пиша .... пп. Важното е ,че има светлина в тунела.... :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега. Цял Форум тебе гледа ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м да..Доброволец..не звучи , както звучеше едно време.... Публикувано изображение , но все пак...

кърпите , които предлагат са 70 х 140 , и нещо ....не ми се ще да е такава ,

 

Да не би да успя да ги видиш? Как им е качеството.

 

Хм, офертата която получих от тях е за размер 100х160 (виж мнение №52). Явно в магазина са нямали такива, или не изработват за масова продажба а само по-поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ще има ли кърпи за нас това лято или няма има. Виждам, че почнаха да се намират организатори, които да поемат нещата - дано е сериозно. :thumbs1:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано е сериозно,че и аз искам една :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен с 1 кърпа :D/> плажна :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако размерите ще са 100/150-160см и аз се включвам с една бройка ;) +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме с хората , има опции , единственото засега , което остана е колегата K_U_D_O_S , да ми изпрати файловете от миналия печат ...(ако ги пази!!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме с хората , има опции , единственото засега , което остана е колегата K_U_D_O_S , да ми изпрати файловете от миналия печат ...(ако ги пази!!)

Пиши му ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме с хората , има опции , единственото засега , което остана е колегата K_U_D_O_S , да ми изпрати файловете от миналия печат ...(ако ги пази!!)

Пиши му ЛС.
Писал съм му още преди 4 дена , работи се по въпроса , дали ще си направя кърпа само за мен или ще направя за още няколко човека ..хамалогията е една и съща , така че няма грижи.., в момента в който нещата понапреднат ще драсна 2 реда няма грижи...,както се казваше в една готина реклама...:" Сега ?!......Сега чакаме !!" ;)
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...